EESTLANE SAI BETSAFE ONLINE RULETILAUAL MÄNGIDES 1.5 MILJONI EURO SUURUSE VÕIDU

EESTLANE SAI BETSAFE ONLINE RULETILAUAL MÄNGIDES 1.5 MILJONI EURO SUURUSE VÕIDU EESTLANE SAI BETSAFE ONLINE RULETILAUAL MÄNGIDES 1.5 MILJONI EURO SUURUSE VÕIDU betsafe kasiino suurim miljon rulett boonused 1

VÕIT 1.5 MILJONIT EUROT

Mängides Betsafe kasiinos ruletti, noppis eestlane omale fantastilise 1,5 miljoni euro suuruse võidu.

Tegemist on teadaolevalt läbi aegade suurima loto-, õnne- või hasartmängu võiduga Eestis.

Võitja soovis jääda anonüümseks ning kahjuks ei ole ka täpsemat infot, et millisel ruletilaual võit saadi.

Küll aga kui keegi nüüd arvab, et tahan ka sellist võitu ja võiks minna Betsafe kasiinosse ruletil õnne proovima, siis nii lihtsalt see ei käi.
Ruletilaual sellise võidu saamiseks peab tegema väga kõrge panuse, jutt käib kümnetest tuhandetest eurodest. Betsafe live-kasiinos on tõesti olemas lauad, kus saab teha väga kõrgeid panuseid. Siit muidugi kerkib küsimus, et kui suure summa õnnelik võitja omale reaalselt tasku pani, sest selliste summadega mängides saab väga kiirelt selle 1.5 miljonit kaotada ja veel mitmed miljonid sinna otsa. Loodetavasti lahkus ta õigel ajal kasiinost suure võitjana.
Kui Sul tõesti on unistus võita kasiinos miljoneid, siis võib aegajalt ju veidi mängida slotimänge, kus on saadaval miljonitesse küündiv Jackpot. Võimalus võita Jackpot on küll väga väike, aga samas on see võimalus täiesti reaalne.

EESTLANE SAI BETSAFE ONLINE RULETILAUAL MÄNGIDES 1.5 MILJONI EURO SUURUSE VÕIDU EESTLANE SAI BETSAFE ONLINE RULETILAUAL MÄNGIDES 1.5 MILJONI EURO SUURUSE VÕIDU roulette banner boonused rulett 1

 

LOE LÄHEMALT BOONUSE KOHTA

Lisa oma kommentaar

Translate »