IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25

IGA SÕBER oma-klubi-saab-25-chanz-boonused-1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 oma klubi saab 25 chanz boonused 1

SÕBRALE €25 +SULLE €25

club-chanz-av-boonused-1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 club chanz av boonused 1Sul on võimalus luua Chanz kasiinos täiesti oma klubi!
Lõbus on mängida ning jagada emotsioone Chanz seinal ja võita, kui seda saab teha ÜHESKOOS!

Sinu klubi liikmed võivad olla nii sinu sõbrad, kui ka lihtsalt erinevad inimesed, kellele oled oma klubi tutvustanud ja kutsunud liituma.

Ja nüüd peamine!
Sa saad iga kutsutud sõbra eest €25 ning sõpru võid kutsuda niipalju kui ise soovid.
Lisaks saab iga sõber Sinu kutsele vastamise eest ka ise €25.


KUIDAS SEE TOIMIB

sober-25-chanz-icon-1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 sober 25 chanz icon 1Esmalt levita sõna valides Chanz lehel iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 email addfriends logo 20x18 “Lisa sõber” ikoonile ja kutsu oma sõpru liituma Chanziga, kas e-posti või oma sotsiaalmeedia kontoga ühendudes ja sealset sõbralisti kasutades.

 

 • Iga sõbra eest, kes liitub su klubiga – sõbrakutse vastuvõttes, teeb sissemakse (min. €25) ja mängib päris rahaga mänge, lisandub sulle 25 su mängukontole.
  Samuti saab see sama sõber selle eest ka ise 25 oma Chanz mängukontole.
  Klubi liikmete arv pole piiratud, seega võid lisada nii palju sõpru, kui soovid.
 • Lisaks sellele, et sul on palju lõbusam mängida ja saad oma sõpradega Chanz seinal suhelda on sulle, kui klubi omanikule ka erinevaid eelised ja pakkumisi, kohe kui su klubi kasvab vähemalt 5-e liikmeliseks.
euro-25-icon-1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 euro 25 icon 1button-ava-konto-boonused-1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 button ava konto boonused 1
Nõuded ja tingimused

CHANZ LOJAALSUSPROGRAMM

 • Peaaegu kõigelt, mis mängija teeb, teenib ta ka lojaalsuspunkte.
  Olgu selleks raha kandmine kontole, mängimine, sõprade kutsumine,
  duelli võitmine jne.
 • Chanz lehe üleval paremal servas näeb mängija oma VIP staatust.
 • Iga kord kui mängija tõuseb VIP tasemel kõrgemale, saab ta koheselt tasuta keerutusi, tasuta raha, erilise avatari ning teisi meeldivaid üllatusi.

 

Loe lähemalt boonuse kohta
chanz-logo-200x80-b1 iga sÕber IGA SÕBER SAAB €25 +SULLE IGA KUTSUTUD SÕBRA EEST €25 chanz logo 200x80 b1

Lisa oma kommentaar

Translate »