KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES

BITCOIN – KRÜPTORAHA

[object object] KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES kingswin logo 84x60BITCOIN Kingswin Kasiino [object object] KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES bitcoin kasiino kingswin sissemakse boonused 1KingsWin kasiinos on Sul lisaks eurodele võimalus teha nii sisse- kui väljamakseid ka krõptovaluutas Bitcoin.

Teenustasu ühegi sisse- või väljamakse pealt ei võeta.

Sissemakse korral jõuab Sinu raha kontole koheselt ning väljamakse korral on töötlemise aeg 0-2 tundi.


[object object] KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES bitcoin transparent icon 1Bitcoin on kahtlemata tulevikuraha, tegemist on unikaalse krüptovaluutaga (reaalse raha elektroonne ekvivalent).
Bitcoin’id on elektroonilised kuldmündid ning neid saab kiirelt üle kanda kuhu iganes, jälgides ülekannet reaalajas. Nii saab teha ülekandeid ilma pankade ja börside abita, tagades süsteemi läbipaistvuse.

Kõik tehingud on kaitstud kõrgemal tasemel (krüpteeritud). Mitte keegi ei saa võtta Sinu raha või teha tehinguid Sinu nime ning konto alt.

Bitcoin’i ülekanded toimivad reeglina kiiresti. Samas on võimalik tasuda väikest vabatahtlikku tasu selle eest, et maksed oleksid kinnitatud veelgi kiiremini.

button-alusta-siit-boonused-1 [object object] KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES button alusta siit boonused 1

 

Kingswin 728x90 [object object] KINGSWIN KASIINOS SAAD TEHA ÜLEKANDEID BITCOIN’IDES kingswin 728x90
Vaata täpsemalt boonuse kohta

Lisa oma kommentaar

Translate »