MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT

COOLBETI PANUSELOOJA

COOLBETI PANUSELOOJA coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbet panuselooja spordiennustus boonused 1Coolbeti panuselooja abil on Sul võimalus luua endale sobiv spordipanus vastavalt mängijate statistikale.

Tegemist on uudse ja innovaatilise tootega, mis Eesti spordiennustajatele saadaval vaid Coolbet’i kihlveokontoris.


Coolbeti panuselooja icon coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbeti panuselooja icon 1Panuselooja leiad Coolbet’i esilehel (sport) vasakul servas üleval. Seejärel tee omale sobivad valikud ning Coolbet arvutab automaatselt koefitsiendid sinu poolt loodud panusele ja sul on isegi võimalus kombineerida need mitmikpanusesse. Erinevaid võimalusi panuste kombineerimiseks on lõputult!


Coolbet’i panuseloojaga on Sul spordipanuse koostamiseks neli erinevat valikuvõimalust:

 • STATISTIKA
  Panusta sellele, et üks või mitu mängijat saavutavad järgmises mängus sinu poolt valitud statistika.
  Näide: Messi ja Ronaldo saavad oma järgmises mängus kahe peale kokku 3 väravat või näiteks, et Lebron James viskab Miami Heati vastu üle 30 punkti.

 • H2H
  Üks ühe vastu panus, kus saad panustada sellele, et üks mängija saavutab teisest parema tulemuse.
  Näide: Messi saab rohkem lööke väravale kui Lukaku.

 • TRIO
  Panusta kolme mängija paremusjärjestusele valitud statistilise näitaja puhul.

 • QUICK PICK ACCUMULATORS (QPAS)
  Saad eelvalitud panusetüüpidele panustada ilma kohandamiseta.

KUIDAS PANUSTADA

Esmalt vali menüüst spordiala ja mängija, kellele soovid panustada.Seejärel vali panusetüüpide (STATISTIKA, H2H, TRIOS) vahel, et luua sobiv panus.Soovi korral saad lisada valikusse veel mängijaid kui vajutad pluss sümbolile nende nime kõrval.Kui valikud on tehtud, siis lisa need ennustussedelile ning kinnita panus.
Coolbeti panuselooja screenshot 1 coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbeti panuselooja screen 1Coolbeti panuselooja screenshot 2 coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbeti panuselooja screen 2Coolbeti panuselooja screenshot 3 coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbeti panuselooja screen 3Coolbeti panuselooja screenshot 4 coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbeti panuselooja screen 4

Panuselooja KKK sektsiooni leiad Coolbet’i lehel kui valid PANUSELOOJA > KUIDAS SEE TOIMIB?

 

coolbeti panuselooja MIDAGI TÄIESTI UUT SPORDIENNUSTAJATELE – COOLBETI PANUSELOOJA! LOE LÄHEMALT coolbet banner 150 sport 871x109

COOLBET TERVITUSBOONUSED

 • Ava Coolbet'is konto.
 • Peale liitumist ootavad Sind slotimängus Starburst 10 tasuta spinni, kus kõik võidud on koheselt Sinu raha!
 • Sul on võimalus valida kahe erineva tervitusboonuse vahel, kas €150 või €50.
 • 100% KUNI €150 BOONUS Sissemakse tegemisel kasuta boonuskoodi  SPORT150 
 • Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €10 ning maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse €150. E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata sissemakseboonust.
 • Läbipanustamise nõue on kõigest 6 korda (koef.1.7+), ning aega on selleks 30 päeva.
 • 500% KUNI €50 BOONUS Sissemakse tegemisel kasuta boonuskoodi  50TIPS 
 • Seega €50 boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse kõigest €10. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €10. E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata sissemakseboonust.
 • Läbipanustamise nõue on kõigest 15 korda (koef.1.5+), ning aega on selleks 30 päeva.
Nõuded ja tingimused

Lisa oma kommentaar

Translate »