OPTIBETi SPORDIENNUSTUSE HALL OF FAME TOOB VÄLJA NII MITMEDKI ÜLLATAVAD TULEMUSED

HALL OF FAME – SUURED PANUSED & SUURED VÕIDUD

Hall Of Fame hall of fame OPTIBETi SPORDIENNUSTUSE HALL OF FAME TOOB VÄLJA NII MITMEDKI ÜLLATAVAD TULEMUSED optibet sport hall of fame boonused 1Jalgpall - Hall Of Fame hall of fame OPTIBETi SPORDIENNUSTUSE HALL OF FAME TOOB VÄLJA NII MITMEDKI ÜLLATAVAD TULEMUSED football boonused 200x200Spordiennustaja suutis Optibet’is lühikese ajavahemiku vältel noppida kaks suurt võitu.

27.septembril tuli esimese suurvõit 42 653 eurot. Tegemist oli mitmikpanusega, kus valikud olid tehtud neljale jalgpalli ning kolmele jäähoki sündmusele. Panusesedelile valitud sündmuste koefitsiendid jäid vahemikku 1.60 – 1.95.

Panuse suurus oli €1000, mis loomulikult on ühe spordipanuse kohta väga suur summa. Seda veel eriti kui tegemist on mitmikpanusega, kus võidutõenäosus ei ole just eriti suur.

Aga näib, et antud panustaja teab, mida ta teeb, sest 02.oktoobril suutis sama spordiennustaja võita €800-se panusega 17 161 eurot. Jällegi oli panustamisel kasutatud sarnast süsteemi – neli ennustust jalgpallile ning kaks jäähokile. Koefitsiendid jäid vahemikku 1.70 – 2.00.


TOP spordiennustuse võidud leiad Optibet’i lehel kui valid SPORT ning vasakult alt servast HALL OF FAME. Sealt leiab ka näiteks selliseid pärleid, kus spordiennustaja on teinud panuse suurusega 0.30 senti ning noppinud võidu 2985 eurot! Tegemist oli loomulikult mitmikpanusega, mis oli tehtud 13-nele sündmusele. Või näiteks selline huvitav panus, kus €1-ga on võidetud 806 eurot. Antud panuse teeb huvitavaks asjaolu, et mitmikpanusel on kõigest neli valikut. Küll aga jäävad valikute koefitsiendid vahemikku 4.20 – 6.75. Peab ikka annet (õnne) olema, et selliste koefitsientidega mitmikpanus võita.

 

hall of fame OPTIBETi SPORDIENNUSTUSE HALL OF FAME TOOB VÄLJA NII MITMEDKI ÜLLATAVAD TULEMUSED optibet sport tervitusboonus ban 871x109
  • BOONUS 100% KUNI €100
  • Avatud uutele Optibet'iga liitujatele.
Loe rohkem boonuse kohta...

optibet-logo-boonused-1 hall of fame OPTIBETi SPORDIENNUSTUSE HALL OF FAME TOOB VÄLJA NII MITMEDKI ÜLLATAVAD TULEMUSED optibet logo boonused 1

Kategooria: sport uudised No Comments

Lisa oma kommentaar