sport uudised

COOLBET ON PARIM ONLINE KIHLVEOKONTOR 2019

coolbet parim spordiennustus 2019 boonused 1

PARIM ONLINE KIHLVEOKONTOR 2019

coolbet logo transparentCoolbet Parim KihlveokontorMainekas Norra panustamisajakiri TIPS kuulutas Coolbeti 2019. Aasta Parimaks Kihlveokontoriks.

Nii nagu eelmisel aastal, siis hindas TIPS kokku 30-ne erineva kihlveokontori tegevust ning taas väljus võitjana Coolbet!

Kim Marki, Tipsi toimetaja: “Me oleme korraldanud kihlveokontorite teste 2002. aastast alates ning Coolbet on esimene firma, kes on selle auhinna võitnud kahel järjestikusel aastal. Võidu peamisteks põhjusteks on kõrge tagasimakse klientidele (parimad koefitsiendid), ülimalt kasutajasõbralik veebileht ning sujuvad sisse- ja väljamaksed.”

Coolbet on varasemalt võitnud ka “Start up of the year” auhinna (2017) International Gambling Awards (IGA) galal ning 2018 veebruaris ka IGA poolt “Parim Spordiennustuse Toode Mobiilis” auhinna.


Anders KarlsenPARIM ONLINE KIHLVEOKONTOR 2019

Anders Karlsen, Coolbeti Ajutine Tegevjuht: “Me oleme äärmiselt uhked! Eriti arvestades asjaolu, et kokku hinnati 30 kihlveokontorit 6 erinevas kategoorias. Tegemist on põhjaliku võrdlusega ning kaks aastat järjest võita näitab seda, et Coolbet liigub õiges suunas.
Auhind näitab ka seda, et häid tulemusi on võimalik saavutada unikaalsusega. Paljud firmad ostavad koefitsiente sisse väljastpoolt ning seetõttu pakuvad sarnast toodet ning koefe. Meil Coolbetis on aga 50 töötajat, kes keskenduvad ainult spordiennustuse tootele. Me teeme koefid ise – võtame positsioonid ning esitame oma klientidele väljakutse. Lisaks sellele on meie DNA-s pakkuda klientidele kõrgeid tagasimakseid. Kui enamik börsil noteeritud firmasid võtab spordiennustuses umbes 8% marginaali, siis meie eesmärk on sellest 2-3% madalam. See kajastub meie koefides. Kuna me omame enda tehnilist platvormi, siis saame sellega teha, mida soovime. Seetõttu oleme keskendunud turu kiireima ja kasutajasõbralikuima saidi loomisele. Väga hea tunne on see kategooria võita!
Me saame aru, et peame järgmisel aastal veel rohkem pingutama et Coolbet järgmisele tasemele viia, sest meie eesmärk on alati pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust ning järgmisel aastal taaskord see auhind võita.”


30 rahvusvahelist kihlveokontorit, nende seas ka Eestis tegutsevad Unibet, Bet365 ja Betsafe, hinnati 6 erinevas kategoorias.
Kokku oli võimalik teenida 80 punkti järgnevates kategooriates:

 • Veebilehe kasutajasõbralikkus
 • Sisse- ja väljamaksed
 • Koefitsiendid/mängude valik
 • Tagasimakse protsent
 • Klienditugi
 • Vastutustundlik mängimine

Nagu ka eelmisel aastal, teenis Coolbet 10 punkti 10st ‘veebilehe kasutajasõbralikkuses’ ning ‘sisse- ja väljamaksete’ kategooriates.
Kokku teenis Coolbet 80st punktist 68.

Esiviisikusse jõudsid samad firmad, mis eelmisel aastal:

 • 1. Coolbet (68 punkti)
 • 2. Unibet (65 punkti)
 • 3. Betsson (65 punkti)
 • 4. Nordicbet (64 punkti)
 • 5. Betsafe (63 punkti)

Tuntud rahvusvahelistest firmadest võib veel välja tuua Bet365 (8. koht), Leo Vegas (6. koht), ComeOn (14. koht) ja Pinnacle (22. koht). 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

FIRESPIN KASIINO ÜLEVAADE

Jäta Kommentaar

Translate »