sport uudised

SPORDIENNUSTUSE MEGAVÕIT – COOLBET SPORDIENNUSTUSES SAADI €0.9 PANUSEGA VÕIT LIGEMALE 100 TUHAT EUROT!

SPORDIENNUSTUSE MEGAVÕIT

SPORDIENNUSTUSE MEGAVÕIT27. oktoobril 2020 võitis Eesti mängija Coolbet’i spordiennustuses 98 099 eurot!

Uskumatu spordiennustuse megavõit saadi kõigest €0.9 suuruse panusega! Tegemist oli kombopanusega, mille koefitsient oli 108 998.

Võitnud piletil oli kuus Meistrite Liiga mängu, kolm mängu Inglismaa Championshipist ja kolm mängu Inglismaa Esiliigast. Kõik panused olid tehtud mängu lõpptulemusele (1X2 turule). Koefitsiendi muutis eriti kõrgeks neli julget ennustust viikidele.

Loomulikult oli antud ennustajal väga palju õnne. Näiteks ennustas ta Borussia Mönchengladbach – Real Madrid mängus viiki, kuid 86. minutil oli Real Madrid veel 2-0 kaotusseisus. 87. minutil suutis aga Real ühe tagasi lüüa ja 93. minutil lõi Casemiro €98 099 väärt viigivärava. Samuti lõi otsustava viigivärava Norwich alles 87. minutil ja Ipswich Town 1-0 võiduvärava 86. minutil.

Sellega üllatused ei piirdu, sest Coolbeti unikaalse Mängijate Panused funktsiooniga otsustas piletit kopeerida ka üks Norra klient, et teha €0.50 panus. Tulemuseks võit €50 000!

Eestlasest võitja siiski kinnitas, et ta ei teinud valikuid juhuslikult. Eelnevalt oli tehtud kodutöö, ning tema sõnul olid kõik tulemused igati reaalsed ja loogilised.