sport uudised

COOLBET SPORDIENNUSTUS CASH OUT: NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI

Cash Out

COOLBET SPORDIENNUSTUS CASH OUT

COOLBET SPORDIENNUSTUS CASH OUTSpordiennustajatele ei ole Cash Out funktsioon tänapäeval enam midagi uut, sest enamik suuremaid online kihlveokontoreid pakub seda võimalust.

Kindlasti on üsna palju neid spordiennustajaid, kes ei ole Cash Out funktsiooni kasutamisest huvitatud, aga ka sellisel juhul tasub ikkagi teadlik, et selline võimalus on olemas.

Lühidalt, siis Cash out funktsioon lubab Sul oma panus välja maksta enne, kui matš on läbi. Ehk siis Sul ei ole vaja oodata mängu lõpuni, et oma raha kätte saada!

Cash Out funktsioon on saadaval nii mängueelsetele kui ka reaalajas (live) tehtud üksikpanustele.

Pisike miinus on see, et Coolbet’i Cash Out funktsiooni ei saa kasutada raha osaliselt välja võtmiseks.


Näide: Teed €10 panuse Chelsea võidule koefitsiendiga 2.00 ja mängu 65. minutiks juhib Chelsea 1-0. Nüüd on livebetis koefitsiendid Chelsea võidule langenud 1.25 peale. Sellel hetkel saad teha cash outi umbes €15 väärtuses. Kui Chelsea oleks mängu kaotamas 0-1 ja koefitsiendid kasvanud 10.00 peale, siis on sul võimalus päästa osa oma esialgsest panusest ja teha cash out umbes €2 väärtuses.


Kui oled teinud panuse, siis on Sul võimalus valida ennustussedelil ‘Cash Out’. Millisel hetkel soovid Cash Out teha, see on juba Sinu enda otsustada.
COOLBET SPORDIENNUSTUS CASH OUT Cash Out Screenshot 2
Nõuded ja tingimused
Cash Out lubab kliendil oma esialgne panus hasartmängupakkujale tagasi müüa enne kliendi poolt tehtud panuse tulemuse selgumist.

Cash Out on saadaval ainult üksikpanustele, mis on tehtud enne mängu või Livebetis. Cash Outi saab teha nii mobiilis kui ka arvutis.

NB! Cash Outi saab teha ainult juhul, kui panusetüüp on avatud.

Cash Out funktsiooni ei saa kasutada:
– Panustega, mis on tehtud Tasuta Panusega, Riskivaba panusega või mingi muu rahaga (boonus või päris raha), millele kehtivad läbimängimisnõuded.
– Mitmikpanustega
– Süsteempanustega.
– Raha osaliselt välja võtmiseks (Osaline Cash Out)

Cash Out funktsiooni kasutamiseks peate piletil valima “Cash Outi” ja klikkima “Kinnita”. Pärast Cash Out taotluse kinnitamist ei saa seda enam tühistada.

Cash Outi väljamakse toimub koheselt pärast Cash Outi kinnitamist, kuid aeg ajalt võib väljamaksega esineda viivitusi.

Coolbetil on õigus lõpetada või peatada Cash Out funktsiooni pakkumine igal ajal mistahes turu/sündmuse või kliendi osas, ilma ette teatamiseta. Coolbet ei vastuta reklaamide, sõnumite või sotsiaalmeedia postituste eest, mis on välja kuulutatud Cash Outi peatamise või lõpetamise hetkel.

Coolbet säilitab õiguse, meie enda äranägemise järgi, tühistada esialgne panus, mis hiljem tagasi osteti, keelduda Cash Out taotluse rahuldamisest või nõuda Coolbeti poolt seoses esialgse panusega (või selle tagasiostmisega) kliendile makstud rahasumma tagastamist olukorras, kus:
– meil on mõistlik kahtlus selle kohta, et panuse on teinud või Cash Out taotluse esitanud mistahes isik või isikute grupp (sh sugulussuhtes olevad isikud, organisatsioonid, hasartmängukorraldajad või nende töötajad), kes tegutsevad ühiselt üritades Coolbeti petta;
– esialgne panus või Cash Out taotlus tehti siis, kui mäng/sündmus oli juba lõppenud;
– meil on muul põhjusel õigus tühistada esialgne panus või nõuda selle tagasimaksmist vastavalt meie reeglitele.

Kui Cash Out taotlus rahuldatakse, siis:
– kaotab sinu esialgne panus kehtivuse (toimub Cash Out);
– maksame sulle välja Cash Out väärtuse;
– sinu esialgne panus loetakse lahendatuks ja registreeritakse vastavalt; sellest hetkest alates pole Coolbetil sinu esialgse panuse suhtes mitte ühtegi kohustust. Sa ei saa nõuda juba tagasi ostetud panuse eest mistahes väljamakset, kasumit või hüvitist;
– sündmuse toimumine või mittetoimumine, millele sinu esialgne panus oli tehtud, ei tekita sulle täiendavaid õigusi või kohustusi.

Juhul, kui Coolbet rahuldab Cash Out taotluse vea tõttu (sh juhul, kui kliendile on ekslikult pakutud ebaõige Cash Out väärtus) või kui sinu kontole on seoses tagasi ostetud panusega kantud ebaõige summa, siis jätab Coolbet endale õiguse omal äranägemisel korrigeerida kliendikontot tehtud vea parandamise huvides. Selline korrektsioon võib sisaldada järgmist:
– Cash Out taotluse rahuldamine summas, mis vastab õiglasele Cash Out väärtusele vea tegemise hetkel;
– Cash Out taotluse tühistamine ja kliendi panuse tulemuse registreerimine esialgses panuses sätestatud tingimustel.

Juhul, kui kliendi kontol tekib viidatud korrektsiooni tulemusel võlgnevus, siis jätab Coolbet endale õiguse oma nõue tekkinud võlgnevuse osas kontol mistahes hetkel olevate rahaliste vahendite arvel rahuldada.

  Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Prontobet €1000 boonus - alusta võimsalt

Jäta Kommentaar

Translate »