TENNIS ANNAB RISKIVABAD PANUSED

Kaia Kanepi

89
Panusta Optibet’is selle aasta Prantsusmaa Lahtiste matšidele ja saad preemiaks €20 eest riskivabad panused!

Antud kampaania raames on Sul võimalus saada 2 x €10 riskivabad panused vabalt valitud spordile.

Eestlastest osalevad Prantsusmaa Lahtistel Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit.
Kaia Kanepi alistas esimeses ringis väga tugeva vastase hispaanlanna Garbine Muguruza ja teises ringis Brasiilia tennisisti Beatriz Haddad Maia.
Reedel mängis Kanepi noore 18-aastase ameeriklanna Cori “Coco” Gauff vastu. Kohtumise üsna suur favoriit oli Cori Gauff. Kanepi kaotas kahes setis.

Anett Kontaveit kaotas esimeses ringis mõneti üllatuslikult austraallanna Ajla Tomljanović’le.

Kui riskivaba panus kaotab, siis tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.

• Kampaania toimub ajavahemikul:
    22. mai kuni 29. mai 2021

• Logi sisse oma Optibet’i kontole.
    Vajadusel loo omale konto.
  • Ava Optibetis “Minu Boonus” lehekülg ja vali “French Open”
  • Tee oma Optibeti kontole vähemalt €20 suurune sissemakse.
  • Seejärel panusta nädala jooksul kokku vähemalt €100 eest vabalt valitud Prantsuse lahtiste tennisesündmustele (koef.1.5+).
    • Lubatud on kõik panusetüübid.
  • Saad preemiaks 2 x €10 riskivabad panused vabalt valitud spordile!
    • Pakkumist saad kasutada 1 kord.
TENNIS ANNAB RISKIVABAD PANUSED tennisepall
TENNIS ANNAB RISKIVABAD PANUSED button

Nõuded ja tingimused

1. Pakkumine kehtib alates 22.05.2022 00:00 kuni 29.05.2022 23:59.
  2. Kampaanias osalemiseks on vajalik:
    – Ava “Minu boonus” lehekülg;
    – Vali “French Open Pakkumine”;
    – Vajuta “Võta Boonus” nuppu;
    – Deposiidi lehel on vajalik sissemakse vähemalt 20€.
  3. Et saada 20€(2×10€) riskivabade panustena tuleb teha kokku vähemalt 100€ eest French Open tennise sündmustele kampaania perioodi 22.05.2022 00:00 – 29.05.2022 23:59 jooksul koefitsendiga 1.5 või rohkem. Kõik panusetüübid on lubatud. Riskivabad panused lisatakse mängija kontole automaatselt, niipea kui läbimängimisnõuded on täidetud.
  4. Iga mängija saab pakkumist kasutada ühekordselt ja maksimaalselt on võimalik saada 20€ (2×10€) ühe kampaania perioodi kohta.
  5. Riskivaba panust võib kasutada üksikpanusena, vabalt valitud spordisündmusel, mistahes panusetüübiga ennustamiseks maksimaalse koefitsiendiga 5.0, kunil 06.06.2022 23:59.
  6. Et kasutada 100% riskivaba panust peab kliendi mängukontol olema vähemalt samas väärtuses reaalseid rahalisi vahendeid.
  7. Riskivaba panuse tegemisel tuleb kupongil täita “Riskivaba panus” lahter.
  8. Kaotatud panused tagastatakse 100% ulatuses. Maksimaalne tagastatav summa on 20€(2×10€). Kaotatud panused tagastatakse kasutajale pärisrahana, millel puuduvad läbimängimistingimused.
  9. Kehtivad Optibeti üldised ning riskivabade panuste reeglid ja tingimused.
  10. Optibetil on õigus muuta või tühistada kampaania oma äranägemise järgi.