Arhiiv

TONYBET PAKUB SULLE UUT PINEAPPLE 2-7 POKKERIT +VIDEO

Pineapple-2-7-boonused-2

 Pineapple 2-7 

Tutvu Tonybeti kõige uuema avatud kaartidega Hiina pokkeri mänguga – Pineapple 2-7.
See on uus ning nauditav Hiina pokkeri mäng, kus keskmisesse ritta tuleb kombineerida kõige kehvem käsi ning selle eest on võimalik koguni lisaboonuseid saada!

Kõige populaarsema formaadi OFC Pineapple alla kuuluv mäng viiakse läbi Kansas Lowball meetodil.
Selleks, et mitte eksida, peavad mängijad panema keskele võimalikult madala käe, millest alumine ning ülemine peavad olema paremad.
Meil on võimalik mängida mitmetel erinevatel Pineapple 2-7 limiitidel, mis on vahemikus €0.02 kuni €25/punkt ning mäng viiakse läbi kas kahe või kolme mängijaga laudades.

PINEAPPLE 2-7 POKKER

pineapple-2-7-video-boonused-1

Tonybet Poker Team Pro Pedro Marte

 Mängureeglid 

Avatud kaartidega Hiina pokkeri Pineapple 2-7 reeglid

Pineapple 2-7 on üks kõige populaarsematest Hiina pokkeri mänguformaatidest, millel on palju fänne. Pineapple 2-7 eesmärk on kombineerida tugevad käed alumisse ja ülemisse ritta ning madalaim võimalik käsi keskele. Madalaimas käes loetakse ässa kõrgeks kaardiks, samuti lähevad arvesse nii võimalikud read kui ka mastid.

Kaartide jagamine ja paigutamine

Kaartide andmise järjekord Pineapple 2-7 mängus on analoogne tavalisele Pineapple’ile. Esimeses ringis saab mängija viis kaarti ning peab kasutama neid kõiki. Järgmises neljas jagatakse mängijatele korraga kätte kolm kaarti. Neist võib iga mängija kasutada vaid kahte, asetades need enda valitud kohtadesse. Kolmas kaart visatakse kinniselt maha.

Vigased käed

Et käsi oleks korrektne, peab mängija alumine käsi olema tugevam ülemisest ning keskmine käsi ei tohi olla tugevam kui 10-kõrge. Vastasel juhul loetakse käsi vigaseks.

Royaltid

Boonuseid (royalteid) saab ülemise ning alumise käe eest analoogselt tavalisele Pineapple mängule. Keskmise rea boonused jagunevad järgmiselt:

9-kõrge – 1 punkti,

8-kõrge – 2 punkti,

7-kõrge – 4 punkti,

75432 – 8 punkti.

Fantaasiamaa

14-kaardiga Fantaasiamaale viib KK või parem ülemises või 75432 keskmises käes. Kui mängija saab samaaegselt üles KK (või parem) ning keskele 75432, siis jagatakse talle 15 kaardist koosnev fantaasiakäsi.

Fantaasiamaa kordus on alati 14-kaardiga, seda ka juhul, kui mängija esmane fantaasiakäsi koosnes 15 kaardist. Selleks, et Fantaasiamaale edasi jääda, peab mängija saama kas ülemisse kätte kolmiku või alumisse nelikust tugevama kombinatsiooni.

Code Embed: No embed code was found for CODE22

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »