Arhiiv

WRC MEHHIKO RALLI, TEE PANUS JA SAAD PREEMIAKS FREEBETI

WRC MEHHIKO RALLI

WRC MEHHIKO RALLI

92
WRC Mehhiko ralli, teeni omale freebet.

Antud Olybeti pakkumist saavad kasutada nii uued kui olemasolevad mängijad (vaata üle oma Olybeti konto alt, kas pakkumine on Sulle saadaval).

Aktiveeri pakkumine ja tee €20 panus Mehhiko WRC rallile, et saada lisapreemia €5 tasuta panus sama ralli sündmustele panustamiseks. Tasuta panuse netovõit on koheselt Sinu raha, lisatingimused puuduvad.

Mehhiko WRC rallil on võistlustules ka eestlased Ott Tänak ja tema kaardilugeja Martin Järveoja. Ott Tänak teenis oma esimesed WRC punktid 2011. aastal just Mehhiko rallilt. Aastal 2019 sai Ott Tänak Toyota roolis Mehhiko rallil teise koha ja sama koht saadi ka aasta hiljem, aga siis juba Hyundai roolis. Sel korral siis minnakse võistlustulle Fort Puma ralliautoga.

Kui vaadata kihlveokontorite koefitsiente, siis favoriit Mehhiko ralli võidule on Sebastien Ogier. Teisele kohale pakutakse nii Ott Tänakut kui Kalle Rovanperät.

WRC MEHHIKO RALLIMehhiko ralli toimub ajavahemikul 16.-19. märts 2023. Pärast jahedat hooaja algust Rallye Monte-Carlo ja Rootsi ralliga saavad WRC meeskonnad oma suvemütsid välja kaevata, kui meistrivõistlused veerevad Mehhikos asuvasse Leónisse. Guanajuato Rally México, mis toimus esimest korda WRC-etapina 2004. aastal, on sel hooajal pärast kaheaastast pausi taas kalendris. Guanajuato osariigi mägedes kulgevatel kruusakattega etappidel on autodel raske hingata, kui sõitjad läbivad tolmuseid, liivaseid teid kuni 2700 meetri kõrgusel merepinnast. See on ka ainus WRC kalendris olev ralli, kus võitjale antakse üle paar kauboisaapaid. Sébastiens Loeb ja Ogier on ainsad sõitjad, kes on Mehhiko WRC korduvalt võitnud.

WRC etapid 2023
WRC Rally Estonia toimub ajavahemikul 20. juuli kuni 23. juuli 2023.


Uutel Olybetiga liitujatel on võimalus võtta omale igati soodne spordiennustuse tervitusboonus. Konto tegemisel tuleb kasutada koodi  SPORT25  Seejärel tuleb teha vähemalt €25 sissemakse, et saada preemiaks €25 väärtuses riskivaba spordipanus! Ja see pole veel kõik, sest kui antud panus on kasutatud, saab lisapreemia €10 freebet (tasuta panus). Tagasi saadud raha ja kõik saadud rahalised võidud on koheselt panustaja raha, läbimängimise nõue puudub. Rohkem infot Olybet spordiennustuse tervituspakkumise kohta LINK.


TEE PANUS JA SAA PREEMIAKS FREEBET

WRC MEHHIKO RALLI

 • Kampaania on saadaval kuni WRC Mehhiko ralli lõpuni:
  19. märts 2023
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Kuigi on märgitud, et antud kampaania on saadaval valitud Olybeti klientidele, siis suure tõenäosusega saad osaleda.
  • Logi sisse oma Olybeti kontole ja vali paremalt ülevalt “mehikese ikoon” -> Kampaaniad ja leia WRC pakkumine “WRC Mehhiko ralli FreeBet ootab!” -> liitu kampaaniaga.
  • Tee vajadusel sissemakse oma Olybeti kontole.
 • Tee €20 suurune panus Mehhiko rallile ja saad preemiaks €5 tasuta panuse (freebet)!
  • Minimaalne panuse suurus on €20, aga võib teha ka suurema panuse.
  • Arvesse läheb panus koefitsiendiga 1.6 või kõrgem.
   Mitmikpanuse korral peavad kõik sündmused piletil olema Mehhiko rallile (koef.1.6+ valiku kohta).
 • Tasuta panust saab kasutada WRC Mehhiko rallile panustamiseks.
  • Võib teha nii matšieelse kui live üksik- või mitmikpanuse (koef.1.6+).
  • Saadud netovõit on koheselt Sinu raha, lisatingimused puuduvad.
PREEMIAKS FREEBET boonused-1   Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Translate »