Olybet-pokker Pokker pokker uudised Satelliitturniirid

TALLINN VALMISTUB! WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023

WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023

WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023

WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023! Olete kuulnud õigesti! Septembri keskpaigas jõuab Tallinna maailma ajaloo kõige prestiižsem pokkerisündmus – World Series of Poker (WSOP) Circuit festival. Olympic Park Casino ja Hilton Tallinn Park Hotel võõrustavad seda ajaloolist sündmust, mis on esmakordselt Põhja-Euroopas.

WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023Kümne päeva jooksul, alates 14. septembrist kuni 24. septembrini, saavad pokkerientusiastid osa erinevatest turniiridest, mille hulgas on 12 meistrisõrmuse väärilist mängu. Aga see ei ole veel kõik! Festivali tipphetk saabub kindlasti €1,500 sisseostuga põhiturniiril, kus kogu auhinnafond ulatub lausa €1 miljoni euroni! Selline turniiri auhinnafond on siin piirkonnas enneolematu.

Võrdluseks: kunagine Kings of Tallinn 2023 põhiturniiril ulatus auhinnafond ligikaudu 700 000 euroni. Nüüd aga on Tallinna oodata tuhandeid mängijaid üle maailma, kes kõik soovivad oma osa sellest ajaloolisest sündmusest.

Nelja erineva avapäeva jooksul saavad osalejad proovile panna oma oskused ja strateegia. Need avapäevad on jagatud erinevatele kuupäevadele septembri keskel, igaüks erinevate tingimustega, alates 40-minutilistest tasemetest kuni kiirete 30-minutiliste tasemeteni. Ja see ei ole veel kõik! Kõigil on võimalus registreeruda põhiturniirile kuni 22. septembrini, tänu piiramatu arvule uuesti sisenemisele ehk re-entry’le. Lõppkokkuvõttes selgitatakse põhiturniiri võitja 24. septembril ning kõigil huvilistel on võimalus jälgida sündmusi reaalajas OlyBet.TV vahendusel.

WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023Aga WSOP Circuit pokkerifestival 2023 ei tähenda ainult põhiturniiri. Mängijad saavad nautida erinevaid mänge ja formaate, alates €555 sisseostuga No-Limit Hold’em turniirist kuni €3,000 High-Roller turniirini. Üks erilisemaid mänge on Mystery Bounty, kus mängijad avastavad salapärased auhinnad elimineerides vastaseid.

Lisaks kõigele sellele on olemas ka teised pokkeriformaadid, näiteks Pot-Limit Omaha ja Deuce-to-Seven Triple Draw. Ja muidugi, 8-Game meistriturniir, kus võitjale on garanteeritud koht 2024. aasta WSOP Meistrite turniiril Las Vegases!

Kas olete valmis osa saama sellest suurejoonelisest sündmusest? Siis minge juba nüüd ja valmistuge, sest Tallinn on valmis pokkerifestivaliks!
Olybet online pokkeritoas on saadaval satelliitturniirid:
https://boonused.org/ajaloo-esimene-wsop-circuit-tallinn-saadaval-online-satelliidid/
Põhiturniirile saab pileti lunastada ka läbi LIVE satelliitturniiride.

Rohkem infot festivali kohta:
https://olybetevents.com/
https://www.wsop.com/tournaments/schedule/?groupid=5405


  • WSOP CIRCUIT POKKERIFESTIVAL 2023Chris Moneymakeri fenomen: 2003. aastal kvalifitseerus Chris Moneymaker WSOP põhiturniirile läbi $86 online-satelliidi PokerStarsis. Ta võitis põhiturniiri ja teenis $2,5 miljonit, inspireerides sellega tuhandeid inimesi proovima oma õnne online-pokkeris. Tema võit oli katalüsaatoriks n-ö “pokkeribuumile”, kui huvi mängu vastu hüppeliselt kasvas.
  • Johnny Moss ja esimene WSOP: Esimene WSOP toimus 1970. aastal ja selle võitja, Johnny Moss, ei võitnud tegelikult turniiri sellisel kujul nagu me seda täna teame. Selle asemel valisid mõned parimad mängijad tema turniiri parimaks mängijaks. Järgmisel aastal sai turniirist juba konkreetne võistlus ja Moss võitis selle uuesti.
  • Antonio Esfandiari suurim üksikvõit: 2012. aastal võitis Antonio Esfandiari WSOP Big One for One Drop turniiri, mille sisseost oli $1,000,000. Ta teenis sellega ajaloo suurima üksikvõidu pokkeris – $18,346,673.
  • Jack Straus ja tema “chip and a chair” lugu: 1982. aastal arvas Jack Straus, et ta on WSOP põhiturniirilt väljas, kuid avastas, et tal oli laua all üks žetoon alles. Ta tõusis sellest ühest žetoon lõpuks turniiri võitjaks, luues kuulsa fraasi “If you have a chip and a chair, you have a chance.” – nii kaua kui sul on vähemalt üks žetoon ja sa oled endiselt mängus, on sul võimalus võita.
  • WSOP ja Eesti: Kuigi WSOP Circuit turniirid Tallinnas on suhteliselt uus areng, on Eesti pokkerikogukond juba pikka aega olnud teadlik ja huvitatud WSOP-st. Eestis on pokkeri populaarsus aastate jooksul kasvanud, ja mõned Eesti mängijad on osalenud WSOP-l Las Vegases, saavutades märkimisväärset edu.

MIS ON WSOP CIRCUIT

MIS ON WSOP CIRCUITWSOP Circuit on World Series of Poker’i (WSOP) ametlik turniiride alamseeria. Kui enamik inimesi mõtleb WSOP-st, siis nad tavaliselt kujutavad ette selle iga-aastast põhiturniiri Las Vegases, mis on tuntud oma multi-miljonilise auhinnafondi ja kuldsõrmuse võitjale andmise poolest. Kuid WSOP Circuit on osa laiemast struktuurist, mida WSOP on aastate jooksul loonud.

Siin on mõned peamised omadused ja erinevused, mis seostuvad WSOP Circuit’iga:

  • Turniirid eri paikades: WSOP Circuit toimub aastaringselt erinevates kasiinodes ja pokkeriruumides üle kogu maailma, andes mängijatele rohkem võimalusi osaleda WSOP-sarnastel üritustel ilma Las Vegasesse reisimata.
  • Taskukohasemad sisseostud: Kuigi mõned WSOP Circuit’i turniiride sisseostud võivad olla kallid, on paljud neist taskukohasemad kui Las Vegase põhiturniir. See muudab WSOP Circuit’i atraktiivseks paljudele amatööridele ja poolprofessionaalidele.
  • Sõrmused võitjatele: Erinevalt WSOP põhiturniirist, kus võitjatele antakse kuldsõrmus, antakse WSOP Circuit’i turniiride võitjatele kuldne sõrmus.
  • Kvalifikatsioon Meistrite turniirile: WSOP Circuit’i hooaja lõpus korraldatakse eriline Meistrite turniir, kus parimad Circuit’i mängijad saavad võistelda suure auhinnafondi ja eriliste tiitlite nimel. Mängijad saavad sellele turniirile kvalifitseeruda, kogudes punkte Circuit’i üritustel.

WSOP Circuit on loodud selleks, et laiendada WSOP kaubamärki ja pakkuda rohkem võimalusi mängijatele üle kogu maailma. Kuigi see ei pruugi pakkuda sama prestiiži nagu põhiturniir Las Vegases, on Circuit siiski tunnustatud ja austatud pokkerikogukonnas.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

COOLBET POKKER ÜLEVAADE
HIGH ROLLER KASIINO ÜLEVAADE
Translate »