BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

BETSAFE Spordiennustus Plussid

  • Head koefitsiendid ning kõrged limiidid
  • Tasemel live streaming
  • Abivalmis klienditeenindus
  • Kiired väljamaksed

BETSAFE Spordiennustus Miinused

  • Spordiennustuse kampaaniaid võiks olla rohkem
  • Konto kinnitamine võtab aega ja on tülikas
  • Pakkumiste nõuded on kohati pikad ja raskesti arusaadavad

BETSAFE POKKER ÜLEVAADE

Betsafe Spordiennustuse Ülevaade @ Ajalugu

Betsafe, varem tuntud kui Triobet, on Eesti spordiennustuse maastikul tuntud nimi. Triobet alustas 2004. aastal ja oli üks esimesi online-kasiinosid Eestis. Alates 2017. aastast on Betsafe osa globaalsest Betsson Group LTD-st, mis on väga suur ja usaldusväärne ettevõte, noteeritud ka Rootsi börsil.

Veebilehe Kujundus ja Kasutusmugavus

Betsafe.ee veebileht on lihtne ja kasutajasõbralik. Lisaks traditsioonilistele spordialadele on võimalik panuseid teha ka e-spordi, poliitika ja isegi telesaadete tulemuste peale. Lehel on olemas ka livescore-info ja “Kuumimad Pakkumised” sektsioon, mis annab hea ülevaate hetkel populaarsetest spordisündmustest.

BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADEBetsafe Blogi

Blogis leidub põhjalikku teavet ja strateegiaid panustamiseks. See on hea allikas uudiste, statistika ja arvamuslugude tarbeks, mis käsitlevad spordiennustust. Blogi leiad Betsafe lehelt, valides peamisest menüüst “BLOGI.

Panustamise Valikud ja Live-Bet

Panustamine on lihtne: loo konto, tee sissemakse ja vali sobiv spordiala või sündmus. Erinevaid panustamisvõimalusi on palju, alates üksikpanustest ja lõpetades süsteemipanustega.

ALUSTA SIIT – BETSAFE SPORDIENNUSTUS

Cashout Funktsioon

Betsafe pakub ka cashout funktsiooni, mis võimaldab osa panusest tagasi võtta, kui asjad ei lähe plaanipäraselt. See lisab mängule põnevust ja võimaldab mängijal oma otsuseid ümber hinnata.

Boonused ja Kampaaniad

Uutele mängijatele on saadaval spordiboonus. See tuleb vähemalt kuus korda läbi mängida, minimaalse koefitsiendiga 1,8. Lisaks on aeg-ajalt saadaval erikampaaniad, näiteks võimendatud koefitsientidega panused, spordialade edetabel, kindlustatud mitmikpanused jne.

Võrdlus Teiste Tegijatega

Võrreldes teiste Eesti spordiennustuse saitidega, näiteks Olybet, Tonybet ja Coolbet, on Betsafe’i kampaaniavalik keskmine. Kuid samas on pakkumised huvitavad ja mitmekesised, eriti koos “boosted-odds” kampaaniatega.

Kokkuvõte

Betsafe on väga usaldusväärne ja kasutajasõbralik platvorm spordiennustuste tegemiseks. Kuigi kampaaniate arv võiks olla suurem, kompenseeritakse see puudujääk usaldusväärsuse ja mitmekesiste panustamisvõimalustega. Kasutajasõbralik veebileht ja kasulik blogi teevad sellest hea valiku nii algajatele kui ka kogenud panustajatele.

BETSAFE MILJONIMÄNG! VASTA KÜSIMUSTELE SPORDIS JA VÕIDA MILJON EUROT!


WRC CAR

INFO: BETSAFE SPORDIENNUSTUS

Kihlveokontor: BETSAFE SPORDIENNUSTUS
Veebilehe aadress: https://www.betsafe.ee/
Asutatud aastal: 2004
Registreeritud riigis: Malta
Tervitusboonus: 100% KUNI €100
Boonuskood: ei ole vaja
Minimaalne sissemakse: €10
Omab Eestis tegevuslitsentsi: Jah
Sissemakse valikud: Pangaülekanne (SEB, Swedbank, LHV), Skrill, Neteller, Krediitkaart
Väljamakse valikud: Pangaülekanne, Skrill, Neteller, Krediitkaart

BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE Screenshot 1 BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE Screenshot 2 BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE Screenshot 3 Screenshot 4

BETSAFE SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD

Eurovision 2024

ÜLEVAADE JA KOEFITSIENDID: 2024. AASTA EUROVISIOONI LAULUVÕISTLUS

Eurovision 2024 tõotab tulla erakordselt põnev, toimudes seekord Malmös, Rootsis, tänu Loreeni ajaloolisele võidule 2023. aasta võistlusel Liverpoolis ...
KINDLUSTATUD MITMIKPANUSED

KINDLUSTATUD MITMIKPANUSED – RAHA TAGASI KUNI €60 PÄEVAS

Kindlustatud mitmikpanused Betsafe spordiennustuses. Liitu Betsafe pakkumisega, tee vähemalt 5 sündmusega mitmikpanus ja saad ebaõnne korral raha tagasi kuni €20 ...
VÕTA OMALE 100% BOONUS

BETSAFE SPORDI TERVITUSBOONUS – VÕTA OMALE 100% BOONUS KUNI €100

Võta omale 100% boonus Betsafe spordiennustuses. Maksimaalne boonuse suurus on €100. Boonusraha tuleb mängida läbi 6 korda (koef.1.8+) ...
BETSAFE MILJONIMÄNG

BETSAFE MILJONIMÄNG! VASTA KÜSIMUSTELE SPORDIS JA VÕIDA MILJON EUROT!

Mängu alustad miljoni euroga ja eesmärk on hoida sellest rahast kümne küünega kinni. Küsimused on seotud spordiennustusega ...
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »