Olybet Pokker

EESTI ONLINE POKKERITOAD

iPoker: Coolbet, Paf, Betsafe
GG Network: Olybet
PartyPoker: Optibet

Eesti Online Pokkeritoad pakuvad suurepäraseid võimalusi mängijatele, kes soovivad osaleda nii live turniiridel kui ka nautida mängu online keskkonnas. Enne kui sukeldume selle põneva maailma sügavustesse, on oluline meelde tuletada, et Eestis mängimiseks peab olema vähemalt 21-aastane, vastavalt Eesti seadustele.

ONLINE POKKERITOAD Kampaaniad - naine pokkerimängija illustratsioonOnline pokkeritubade valik Eestis on mitmekesine, pakkudes mängijatele erinevaid võrgustikke, kus mängida. Tutvustame sulle mõningaid populaarseid võrgustikke nagu Partypoker, GG Poker ja iPoker, milles leiduvad tubad nagu Optibet, Olybet, Betsafe, Coolbet ja Paf. Igal võrgustikul ja toal on oma unikaalsed eelised.

Partypoker Võrgustik

PartyPoker jätkuvalt üks juhtivaid online-pokkeri saite, pakkudes mängijatele rohkem turniiriaktsiooni kui kunagi varem, sealhulgas nädalaste “Legends” turniiride koguarvestuses nüüd $3,000,000 auhinnafondi. Lisaks on pühapäeviti toimuvate “Sunday Party” ja “Sunday Carnival” sündmuste lisamine muutnud PartyPokeri veelgi atraktiivsemaks turniirimängijatele. Samuti on nad kohandanud paljude oma online-pokkeri turniiride algusaegu, keskendudes Euroopa turgudele, et optimeerida mängude ajakava ja tagada võimalikult suur osalejate arv kõigis sündmustes​​.

PartyPoker on teinud suuri jõupingutusi, et pakkuda oma mängijatele parimat võimalikku kogemust, täiustades pidevalt oma tarkvara ja kasutajakogemust. Nad on muutnud oma pokkeriklienti kasutajasõbralikumaks, pakkudes kohandatavaid teemasid, mitme laua mängimise võimalust ja erinevaid isikupärastamise võimalusi. See tähelepanu detailidele ja pühendumus mängijate vajadustele on aidanud PartyPokeril säilitada oma positsiooni ühe populaarseima online-pokkeri saidina maailmas​​.

GG Poker Võrgustik

GG Poker on maailma suurim pokkerivõrgustik, mis on eriti sõbralik algajatele ja kesktaseme mängijatele. Olybet kuulub GG Pokeri võrgustikku, pakkudes laia valikut pokkerimänge ja igapäevaseid turniire, mis on suurepärane koht alustamiseks.

ONLINE POKKERITOAD GGPoker on kiiresti kasvanud üheks juhtivaks online-pokkeri saidiks maailmas, pakkudes mängijatele erakordseid boonuseid, laia valikut mänge ning unikaalseid kampaaniaid. GGPokeri võrgustik on tuntud oma innovaatilise tarkvara, mängijasõbralike kampaaniate ja võimaluse eest võita WSOP kuldsõrmuseid ja -käevõrusid, mis on teinud selle ainulaadseks väljapool USA saidiks pokkerimaailmas​​.

Lisaks suurele tervitusboonusele on GGPokeri mängijatel võimalus osaleda “Fish Buffet” VIP-programmis, mis pakub kuni 60% cashback’i, sõltuvalt mängija tasemest ja aktiivsusest​​​​.

GGPoker keskendub populaarsetele pokkerivariantidele nagu Hold’em ja Omaha, nii sularahamängudes kui ka turniiridel. Tarkvara, mille on arendanud NSUS Ltd, on saanud pokkerimängijate seas ülemaailmselt populaarseks tänu oma kohandatavusele ja kasutajasõbralikkusele. GGPokeri lobby võimaldab lihtsat juurdepääsu erinevatele mängudele ja turniiridele, sealhulgas “Spin & Gold“, “Rush & Cash” (käest loobumine aktiveerib koheselt uue käe) ning “All-in or Fold“, kus mängijad saavad valida ainult all-in minemise või foldimise vahel​​.

Mängijad saavad osaleda erinevates turniirides, mis toimuvad ööpäevaringselt ja mille kogugarantiid ulatuvad vähemalt $100,000 päevas. Pühapäeviti on kõik garantiid kahekordistatud, muutes need eriti ahvatlevaks. GGPokeri suurim ja tähtsaim turniir on GG Masters, mille osalustasu on $150 ja garanteeritud auhinnafond $300,000, ilma võimaluseta re-buy või re-entry jaoks​​.

GGPoker on suurendanud oma kohalolekut reguleeritud turgudel üle maailma, pakkudes pokkerimängijatele turvalist ja usaldusväärset platvormi nii mobiilis kui ka lauaarvutis. Nende pidevalt uuenev tarkvara ja mängijasõbralikud funktsioonid teevad GGPokerist ühe populaarseima valiku online-pokkeri mängijate seas​​.

iPoker Võrgustik

iPoker võrgustik, mille hulka kuuluvad Betsafe, Coolbet ja Paf, on tuntud oma standardsete mängude, nagu Texas hold’em ja Omaha, ning suuremahuliste nädalavahetuste turniiride poolest. iPoker on suurepärane valik, kui otsid traditsioonilist pokkerielamust.

ONLINE POKKERITOADiPoker võrgustik on alates selle loomisest 2004. aastal järjepidevalt kasvanud, muutudes üheks maailma suurimatest online-pokkeri võrgustikest. Võrgustikku haldab Playtech, mis on üks juhtivaid mängutarkvara arendusettevõtteid, ja see on eriti populaarne Euroopa mängijate seas. iPoker pakub mängijatele erinevaid pokkeritube ehk nahku, mis võimaldavad konkureerida laia valiku mängude ja turniiridega.

iPokeri võrgustik on tuntud oma uuendusliku ja kasutajasõbraliku tarkvara, kõrge mängijate liikluse ning mitmekesiste pokkeritoa võimaluste poolest. Võrgustik pakub suurt turvalisust ja ausat mängu, kasutades tehniliste süsteemide testimise (TST) poolt auditeeritud juhuslike numbrite generaatorit (RNG), mis tagab mängude õigluse ja erapooletuse. iPokeris on saadaval lai valik mänge, sealhulgas Texas Hold’em, Pot Limit Omaha, Omaha Hi/Lo, Seven Card Stud, Razz, kiire voltimisega pokker (Speed Hold’em), kuue plussiga Hold’em (Short Deck), Twister Jackpot Sit & Go’d ja mitme laua turniirid (MTTs)​​.

Peale laiaulatusliku mänguvaliku pakub iPoker ka mitmesuguseid boonuseid ja kampaaniaid, sealhulgas tervituspakette, lojaalsusprogramme, reload boonuseid, rake võistlusi ja freerolle. Võrgustiku ‘Source Based Rake’ (SBR) mängijate väärtustamise meetod tagab tulu õiglase jaotumise mängijate vahel, võimaldades võrgustiku partneritel arendada oma turundusplaane kooskõlas oma üldiste strateegiatega. Keskmine rake on iPokeris 5% sularahamängudes ja 10% turniiridel, Twister keerutustel on tasu 7%​​.

iPoker võrgustik on oma peaaegu kahe aastakümne pikkuse tegutsemisajaloo jooksul ehitanud üles laitmatu maine, millel on praktiliselt null lahendamata kaebust. Playtech, iPokeri emaettevõte, omab aktiivset mängulitsentsi Ühendkuningriigi hasartmängukomisjonilt ja mõned iPokeri nahad omavad litsentse teistelt mänguasutustelt, nagu Malta, tagades kooskõla kohalike seaduste ja määrustega​​​​.

Kokkuvõttes pakub iPoker võrgustik mitmekülgset ja turvalist online-pokkeri kogemust mängijatele üle kogu maailma, oma arenenud tarkvara, kõrge mängijate liikluse ning laia mängude ja kampaaniate valikuga, mis teeb sellest suurepärase valiku nii juhuslikele kui ka professionaalsetele pokkerimängijatele.

Võrgustike Erinevused

 • Mängijaskond: GG Poker keskendub rohkem algajatele, samas kui Partypoker ja iPoker on suunatud kogenenumatele mängijatele.
 • Mänguvalik: GG Pokeril on laiem mängude valik, Partypoker ja iPoker pakuvad rohkem standardseid mänge.
 • Turniirivalik: GG Poker sobib igapäevaste turniiride armastajatele, Partypoker ja iPoker pakuvad suuremahulisi nädalavahetuse turniire.
 • Tehniline alus: GG Poker paistab silma sujuva mängukogemusega, samas kui Partypoker ja iPoker võivad kohata tehnilisi probleeme.
 • Klienditugi: GG Poker pakub kiiret ja abivalmis kliendituge, erinevalt Partypokerist ja iPokerist, kus võib esineda raskusi.
Eesti online pokkeritoad pakuvad mitmekülgseid võimalusi igale mängijale, alates algajast kuni professionaalini. Oluline on valida endale sobivaim võrgustik, kasutada ära kõik pakutavad boonused ja kampaaniad ning mängida targalt ja vastutustundlikult.

Tervitusboonused ja Kampaaniad

Alustavatele mängijatele soovitame kindlasti kasutada tervitusboonuseid ja osaleda erinevates kampaaniates. See annab suurepärase stardipaketi ja lisaväärtuse mängimisele. Olgu selleks siis soodsam pilet suurtele turniiridele või lisaraha sinu pokkerikontol.

ONLINE POKKERITOADTervitusboonused on mõeldud uutele mängijatele, kes liituvad pokkerivõrgustikuga esmakordselt. Need boonused võivad hõlmata mitmesuguseid soodustusi, nagu:

 • Rahaline Boonus Esimesele Sissemaksele: Tihti pakuvad online pokkeritoad 100% boonust esimesele deposiidile teatud summa ulatuses. See tähendab, et kui teed näiteks €100 suuruse sissemakse, saad lisaks €100 boonusraha, mida saab kasutada mängimiseks.
 • Turniiripiletid: Lisaks rahalistele boonustele võivad uued mängijad saada tasuta pääsmeid erinevatele turniiridele, mis annab võimaluse suuremate auhindade võitmiseks ilma oma raha panustamata.

Lisaks tervitusboonustele pakutakse regulaarselt erinevaid kampaaniaid ja soodustusi, mis on suunatud kõigile mängijatele. Need kampaaniad võivad hõlmata:

 • Rakeback Pakkumised: Teatud protsent mängijate poolt makstud rake’st (teenustasu, mida pokkerituba võtab iga poti või turniiri eest) tagastatakse mängijatele, suurendades nende tulu pikas perspektiivis.
 • Freerollid: Tasuta sissepääsuga turniirid, kus on võimalik võita pärisraha või turniiripileteid, andes mängijatele riskivaba võimaluse oma pokkerioskusi lihvida ja auhindu võita.
 • Eripakkumised ja Jackpotid: Erinevad ajutised kampaaniad, mis võivad pakkuda suuri jackpotte või lisapreemiaid teatud mängude või käte võitmise eest.

Kuidas Võtta Boonustest Viimast

Edukaks saamiseks online-pokkeris on oluline mõista ja ära kasutada saadaolevaid tervitusboonuseid ja kampaaniaid. Siin on mõned näpunäited:

 • Loe Tingimusi: Veendu, et saad aru boonuspakkumise või kampaania tingimustest, sealhulgas läbimängimisnõuetest ja kehtivusajast.
 • Vali Õige Boonus: Vali tervitusboonus, mis sobib sinu mängustiili ja eesmärkidega. Kui plaanid mängida palju, võib suurem deposiidiboonus olla kasulikum; kui aga eelistad turniire, otsi pakkumisi, mis sisaldavad turniiripileteid.
 • Osale Kampaaniates: Jälgi regulaarselt uusi kampaaniaid ja osale neis, et maksimeerida oma võimalusi lisakasu saamiseks.

Kokkuvõttes annavad tervitusboonused ja kampaaniad mängijatele suurepärase võimaluse alustada oma pokkeriteekonda iPoker võrgustikus või suurendada olemasolevat mängukapitali, pakkudes lisavõimalusi võitmiseks ja mängurõõmuks.

Pokkerimaastik on viimase 10 aasta jooksul oluliselt muutunud. Kuigi online pokker pakub endiselt võimalusi raha teenimiseks, on konkurents tihedam. Siiski leidub mängulaudu ja vastaseid, kes pakuvad võimalust edukaks mänguks.
Olybet Logo

BOONUS KUNI $1000
+MESINÄDALA MISSIOONID

Rating:★★★★☆
Olybet Pokker Ülevaade

Olybet Pokker Button
Optibet Logo

BOONUSRAHA KUNI $2000
LISAKS KUNI 60% CASHBACK

Rating:★★★★★
Optibet Pokker Ülevaade

Optibet Pokker Button
Coolbet Logo

BOONUS KUNI €500

Rating:★★★★★
Coolbet Pokker Ülevaade

Coolbet Pokker Button
Betsafe Logo

100% KUNI €2000

Rating:★★★★☆
Betsafe Pokker Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
Paf Logo

KASIINO 100% KUNI €200
+100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★☆☆
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Pokker
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Betsafe Tasuta Spinnid
Translate »