PAF POKKER ÜLEVAADE

PAF POKKER ÜLEVAADE

PAF Pokkeri Plussid

  • Paf pokkerituba asub iPoker võrgustikus, mis tähendab, et rahalauad ja turniirid on igal ajal saadaval.
  • Põnevad kampaaniad.
  • Kiired väljamaksed.
  • Tasemel klienditeenindus.
  • Eesti litsents.

PAF Pokkeri Miinused

  • Boonuseid võiks olla rohkem. Osalt on asi kindlasti kolimises MPN -> iPoker.

PAF Pokkeri LogoPAF asutati 1966. aastal (online alates 1999), et koguda raha heategevuseks ning läbi aegade on tehtud annetusi ligemale 178 miljoni euro eest.
Ettevõte omab Eesti kaughasartmängude korraldus- ja tegevusluba, mis garanteerib tegevuse täieliku legaalsuse Eesti tolliterritooriumil. PAF’i omanikuks on Ahvenamaa omavalitus.

PAF POKKER ÜLEVAADE Paf pokkerituba pakub mängijatele mitmekesist mängukogemust, kuna see on osa iPoker võrgustikust, mis on üks suuremaid pokkerivõrgustikke. iPoker võrgustiku osana on Paf pokkeritoas alati piisavalt mängijaid, mis tagab mängude pideva kättesaadavuse.

Paf pakub mängijatele mitmesuguseid pokkerimänge, nagu Texas Hold’em ja Omaha. Lisaks on saadaval mitmed erinevad mänguformaatid nagu rahamängud, turniirid ja sisseostuga mängud.

Paf on tuntud ka oma pokkeriturniiride poolest, pakkudes mängijatele võimalust osaleda nii madala kui ka kõrge sisseostuga turniiridel. Mõned turniirid pakuvad suuri garanteeritud auhinnafonde, mis võivad meelitada suurt hulka mängijaid.

Kuigi puudub eraldi tervitusboonus, siis Paf pakub mitmeid eripakkumisi ja boonuseid, mis on suunatud peamiselt olemasolevatele mängijatele. Boonused võivad hõlmata tasuta mängude pakkumisi, sisseostu boonuseid ja lojaalsusprogramme, mis premeerivad mängijaid regulaarse mängimise eest.

Lisaks pakub Paf mängijatele mitmekülgseid turvalisi ja mugavaid maksevõimalusi, nagu krediitkaardid, pangaülekanded ning e-rahakotid.

Mängijatele on saadaval tasemel Paf klienditugi, mis on kättesaadav mitmes keeles, et aidata lahendada kõiki küsimusi või muresid, mis mängimisega võivad kaasneda.

Üldiselt on Paf hea valik pokkerimängijatele, kes otsivad usaldusväärset ja mängijasõbralikku pokkerikeskkonda, kus mängida.

Reik on pokkerilauas mängimise eest makstav tasu, mis erineb sõltuvalt mängu tüübist. Turniiridel on reik fikseeritud summa, mida makstakse sisseostu osana, samas kui rahalaudades arvutatakse see iga mängitud käe kohta. Paf pokkeritoas on reigi struktuur erinev no-limit ja pot-limit mängudes ning fikseeritud limiidiga mängudes, varieerudes sõltuvalt pimepanuste suurusest. Twisteri Sit & Go reik on 7% ja Age of the Gods Twister jackpoti osamakse on 0,99%. Reigi määr mängib olulist rolli mängijate jaoks, kuna see mõjutab võimalikku tulu ja mängukogemust.

INFO: PAF POKKER ÜLEVAADE

Pokkerituba: PAF Pokker
Veebilehe aadress: https://www.PAF.com
Asutatud aastal: 1966
Registreeritud riigis: Aland Island
Tervitusboonus: Kasiinos €100 + 100 tasuta keerutust!
Minimaalne sissemakse: €5
Omab Eestis tegevuslitsentsi: Jah
Sissemakse valikud: Pangaülekanne (SEB, Swedbank), Skrill (moneybookers), Krediitkaart
Väljamakse valikud: Väljamaksed toimuvad väga kiiret. Kui kasutad e-rahakotti, siis toimuvad väljamaksed koheselt.

PAF POKKER ÜLEVAADE Screenshot 1 PAF POKKER ÜLEVAADE Screenshot 2 PAF POKKER ÜLEVAADE Screenshot 3 PAF POKKER ÜLEVAADE Screenshot 4

paf-pokkeri-naised.jpg


PAF POKKERI KAMPAANIAD

Irish Open 2024

IRISH OPEN 2024: VALLUTA LAUAD SATELLIITIDE ABIL! 🚀

IRISH OPEN 2024 on jätkuvalt üks olulisemaid pokkerisündmusi rahvusvahelisel areenil, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1980 ...
Twister Races

MÄNGI PAF POKKERITOAS TWISTER RACES, KOGU PUNKTE JA VÕIDA AUHIND

Antud kampaania raames on Sul võimalus võistelda Twister Sit & Go turniiridel mängides, koguda võimalikult palju punkte ja võida enda ...
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE
Translate »