Artiklid Kasiinod

MIS ON RTP? VAATA KUIDAS SUURENDADA KASIINOS VÕITMISE TÕENÄOSUST!

MIS ON RTP

MIS ON RTP

MIS ON RTP gonzo mobileKas Sul õnnestub kasiinos võita või mitte, see on laias laastus kinni õnnes. Õnn mängimisel tähendab seda, kas tõenäosus kukub mängija kasuks või mitte. Ning just seda TÕENÄOSUST on võimalus kallutada vähemalt mingil määral enda kasuks, valides mängimiseks kõige sobivamad kasiinomängud, kus on saadaval parim RTP!

Kõikides kasiinomängudes on RTP, mille on määranud tootja ja mis on sertifitseeritud kolmanda osapoole testimislabori poolt miljonite ja miljonite keerutuste põhjal.


RTP on lühend ing.keelsest väljendist Return to Player. See on näitaja, mis määrab ära kui suure osa mängu pandud rahast saab mängija teoreetiliselt tagasi. Näiteks kui kasiinomängu RTP on 95%, siis panustades antud mängus €100 eest, saab mängija teoreetiliselt tagasi €95. Seega kasiino saab €5 omale ja mängija kaotab selle raha.  Siinkohal on oluline märkida, et tegemist on teoreetilise näitajaga ja see ei tähenda, et kui Sa antud mängus reaalselt panustad €100, siis kaotad sellest €5. Reaalselt võid kaotada ka €50, aga võib juhtuda, et võidad hoopis €5000. Praktikas selgitatakse kasiinomängu RTP kordaja keskmine väärtus välja mitmesaja miljardi testvooru alusel.

Eesti online kasiinodes jääb kasiinomängude RTP tavaliselt 94 ja 99 protsendi vahemikku.


MILLISEID KASIINOMÄNGE EELISTADA

MIS ON RTP Gonzo

RTP on vaid üks faktor, mille põhjal valida, kas tasub antud mängu mängida või mitte.

Oluline on ka kasiinomängus võitude volatiilsus (kui tihti võidab ja kui suured on võidud).

  • Madala volatiilsus: võidud tulevad tihti, aga reeglina on need väga väikesed.
  • Kõrge volatiilsus: võidud tulevad harva, aga need on keskmisest suuremad.

Järgmine oluline faktor on kasiinomängu maksimaalse võidu suurus. Soovitame reeglina valida mängud, kus on saadaval väga suured võidud. Teinekord võib juhtuda, et kasiinomäng on väga põnev ning kaasahaarav, aga antud mängus on võidud väikesed ja ka väga suurt võitu pole võimalik saada. See tähendab seda, et kui antud kasiinomängu pikalt mängida, siis sisuliselt garanteerime selle, et oleme mängimisega kahjumis. Selliseid mänge väga pikalt mängida ei tasu. Pigem eelistada mänge, kus on väga suured võidud, sest just sealt võib tulla elu muutev võit! See on nagu loto mängimine, kus on saadaval suur Jackpot!

Seega tasub eelistada mänge, kus on kõrge RTP ja samas on saadaval ka suured võidud. Parim muidugi kui mäng pakuks ka suurt põnevust ja särtsu. Kui mängus on saadaval progressiivne jackpot, siis tasub mängida kõige enam just siis, kui antud jackpot on kasvanud väga-väga suureks.

RTP KALKULAATOR

MIS ON RTP gonzo slotNäiteks Coolbet kasiinos on saadaval RTP kalkulaator, mis annab hea ülevaate mängude RTP’st.
Vali Coolbet’i lehel KASIINO / RTP KALKULAATOR
Lisaks kuvatakse Coolbet kasiino pealehel iga mängu pildi kohal RTP %-ti.

Tasub teada, et kasiinomängu RTP võib olla kasiinoti erinev! Online kasiinod saavad RTP protsenti langetada, seda vahel isegi kliente teavitamata, tehes võitmise raskemaks. Madalaim lubatud RTP Eesti kasiinodes on 80%. Igas kasiinomängus on abi/info osa, kus on nähtaval RTP protsent.

Samas näiteks Netent ja Play’n Go pakuvad ka selliseid kasiinomänge, kus kasiinol on võimalus RTP tõsta kõrgemaks, näiteks 99%-di peale. Nii mõnedki kasiinod kasutavad seda, et meelitada mängijaid just nende kasiinosse mängima.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Chanz Kasiino Ülevaade
Translate »