Artiklid Kasiinod Reeglid

ONLINE RULETT, PANUSTAME VÕIDULE! REEGLID & ÕPETUSED

ONLINE RULETT

ONLINE RULETT

Online rulett on lihtne, aga samas põnev ja kaasahaarav mäng. Lisaks mänguautomaatidele on rulett üks lihtsamaid kasiinomänge, millel mängimist alustada. See on õnnemäng, mis on populaarne nii maapealsetes kui ka online kasiinodes. Enne raha peale mängimist on oluline omale mängureeglid selgeks teha, et saaksid võiduvõimalusi suurendada.

Soovid proovida ruletti koheselt mängurahaga, alusta SIIT.
Ruletimängude valik on väga lai, lihtsalt sisesta otsingusse “roulette”.

Ruletireeglid on lihtsasti mõistetavad ja järgitavad nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Kõikidel mängijatel on võrdne võiduvõimalus, seega pole vaja muud, kui õnne ja ruletireeglite põhjalikku mõistmist.


ONLINE RULETT Evolution Lightning Roulette

RULETI PÕHIREEGLID

Ruleti mängus on suur ruletiratas, millel on 1 kuni 36 punast ja musta numbrit, millele lisandub 1 või 2 rohelist nulli. Sõltuvalt konkreetsest ruletimängust on reeglid mõneti erinevad. Euroopa ruletil on 1 null, samas kui Ameerika ruletil on 2 nulli. Lisaks ruletirattale on mängus suur numbrite ja sektsioonidega laud, kus tehakse panuseid.

Online rulett on mäng, kus iga keerutuse korral tuleb ära arvata, millisele numbrile kuul maandub. Mängus saab teha erinevaid panuseid, kus on saadaval võidud vastavalt panuse suurusele ja valikutele.

Enne igat mänguvooru tuleb teha panus. Panustamisfaasi lõppemisest teatab diiler, kui ratas liigub ja kuul hakkab keerlema. Kui ruletikuul langeb numbrile, makstakse võitjatele nende võidud. Järgmine voor algab sama eesmärgiga ja jätkub nii kaua, kui soovite mängida. Ruleti reegleid on lihtne järgida, seega oleneb kõik tehtud panustest. Peate oma panuse tegemisel olema strateegiline, kuna panuste arv on piiratud. Seega tasub uurida diilerilt, millised on antud lauas lubatud miinimum ja maksimum panused.

ONLINE RULETT & PANUSTAMISE KATEGOORIAD

Panuseid on kolme peamist tüüpi. Neid panuseid nimetatakse “sisepanus“, “välispanus” ja “väljakuulutatud” panusteks. Neil on erinevad võimalused võitmiseks ja erinevad väljamaksed. Nagu online mängudes ikka, siis mida suuremalt ja rohkem panustate, seda suuremad on ka võidud. Paraku sellega kaasneb ka risk, et kaotate kiiresti oma raha.

Online rulett mänge on väga erinevaid, seega alati tasub esmalt tutvuda konkreetse mängu reeglitega.

ONLINE RULETT, võit 21Kui vaatate ruletilauda tähelepanelikult, näete, et põhiosa on nummerdatud vahemikus 0 kuni 36, samas kui lisaosa kasutatakse panuste tegemiseks numbrirühmadele: paaritu/paaris, punane/must, 1-18/19- 36, veerud ja rühmad.

Sisepanused on panused, mis tehakse numbrile endale. Välispanused on teistele sektoritele tehtud panused.

Mängijad, kes teevad sisepanuse, panustavad sageli ühele  konkreetsele numbrile, mis võidu korral annab x 35 algne panus. Välispanused on kõige populaarsemad panused, eriti punase või musta panused. Punasele või mustale panustamine annab võidutõenäosuseks ligemale 50%-ti. Siiski mitte päris 50%-ti, sest ruletilaual on lisaks number null ja sellisel juhul on nii punasele kui mustale tehtud panus kaotav. Mängija saab teha panused ka numbrile null.

Väljakuulutatud panused on eripanused, mis on tavaliselt saadaval prantsuse ruletis ja online Euroopa ruletis. Te ei pea oma žetoone asetama ruletilauas kindlale kohale. Saate need lauale asetada ükskõik kuhu. Kui diiler nõuab panuseid, peaksite oma žetoonid lauale panema. See teeb panustamise lihtsamaks, et mängijad ei peaks žetoone lauale kuhjama.

ETIKETT RULETILAUAS

XXXTREME LIGHTNING ROULETTELisaks ruletireeglitele on ka mõned mitteametlikud juhised, mis muudavad ruleti kõigi jaoks nauditavamaks.

Ruletti mängides on oluline järgida sotsiaalset etiketti. Peate arvestama diileriga ja kuulama temalt saadud juhiseid. Teil on 60 sekundit aega, et panna oma žetoonid ruletilauale. Kui diiler ütleb: “Enam panuseid teha ei saa”, ärge puudutage žetoone ja lihtsalt oodake järgmist vooru.

Enne maapealses kasiinos ruleti mängimist või online kasiinosse sisselogimist järgi neid lihtsaid juhiseid. Pidage meeles ruletireegleid ja jääge mängides viisakaks. Online rulett on õnnemäng, seega pidage alati meeles, et mängite vastutustundlikult.

MARTINGALE SÜSTEEM & ONLINE RULETT

Oluline on teada, mis asi on Martingale panustamissüsteem. Martingale on üks populaarsemaid hasartmängustrateegiaid ning seda saab kasutada ka teistes mängudes. Kuigi see on üldiselt ohutu viis mängimiseks, on see ka üks riskantsemaid. Eesmärk on antud süsteemi abil järjepidevalt raha teenida ja lõpuks omadega kasumisse jääda. Kahjuks tõenäosusteooria põhjal on see võimatu. Seega on oluline teada, et Martingale süsteemiga ruletilauas pikas jooksus kasumisse ei jää ja tulemus on alati üks – olete oma rahast ilma.

online rulett martingaleLühidalt Martingale süsteem tähendab seda, et teete oma panuse ja kui tuleb kaotus, siis kahekordistate oma panuse. Nüüd kui tuleb jälle paotus, siis uuesti kahekordistate oma panuse. Kui nüüd tuleb võit, siis olete üldiselt panustamisega plussis. Online rulett mängus panustatakse Martingale süsteemi põhjal tavaliselt punasele või mustale.

Martingale peamine ja sisuliselt ka ainus probleem seisneb selles, et kaotuste seeria võib olla väga pikk. Kui kaotuste seeria on pikk ja pidevalt kahekordistada oma panust, siis on varsti vaja teha juba niivõrd suur panus, milleks te võimeline ei ole. Vahest olete kuulnud lugu, kus malemängu leiutaja palus kuningat täita malelaua ruudud viljateradega, asetades esimesele ruudule ühe, teisele kaks, kolmandale neli ja nii edasi…

Kui teie rahakott on lõputult suur, siis võite tõesti Martingale süsteemiga raha printida. Paraku ei ole ühegi inimese rahakott lõputult suur. Rohkem infot leiad SIIT.

Albert Einstein “Ainus viis ruletis võita on näpata laualt raha, kui diiler ei vaata.”


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

POSIDO KASIINO ÜLEVAADE
Translate »