Artiklid Kasiinod

MIS ON LIVE KASIINO? MAAPEALSED VS LIVE KASIINO MÄNGUD

LIVE KASIINO ÜLEVAADE

LIVE KASIINO ÜLEVAADE

Live kasiino ülevaade ja mängud.

Mis on live kasiino? Live kasiino all peetakse enamasti silmas online kasiinot, kus on live diilerid. Kui live diiler puudub, siis vähemalt mingi funktsioon mängust peab olema seotud live sündmusega. Live tähendab siinkohal seda, et sündmus toimub päriselus ja reaalajas. Enamik live kasiino mängudes on olemas live diiler.

Üldjuhul on mängijatel võimalus live kasiinos chat kaudu vestelda nii diileri ja teiste mängijatega. Ükski online live kasiino ei saa anda täit kogemust, mida päris maapealsed kasiinod pakuvad. Samas kui soovid sarnast kogemust maapealse kasiinoga, siis live kasiino on selleks ideaalne koht.

LIVE KASIINO MÄNGUDSelleks, et online kasiinos mängimine oleks võimalikult realistlik ja annaks parima kasiinoelamuse, siis pakutakse võimalust mängida online keskkonnas klassikalisi live kasiino mänge. Paljud inimesed, kes on harjunud mängima kasiinomänge maapealsetes kasiinodes, eelistavadki just klassikalisi online kasiinomänge. Mida aeg edasi, seda enam on tulnud turule kõiksugu teisi põnevad live kasiinomänge, mida maapealsetes kasiinodes pole kunagi olnud ja tõenäoliselt ei hakkagi olema.

Enamik Eestis tegutsevaid online kasiinosid pakuvad live kasiino mänge. Mängijad, kes on harjunud mängima maapealsetes päriskasiinodes, saavad nüüd lõõgastuda oma kodus ja mängida populaarseid live kasiinomänge online keskkonnas. Või veelgi enam, live kasiino on Sinuga alati kaasas läbi nutitelefoni või tahvelarvuti.

Enamik mängijatel on huvi live kasiino mängude vastu, mida tõestab live kasiino üha suurenev populaarsus.


LIVE KASIINO MÄNGUD

LIVE KASIINO AJALUGU

Live kasiino kontseptsioon tekkis esimest korda 90ndate keskel ja tekitas koheselt suurt huvi mängijate seas. Nüüd võisid online kasiinode live diilerid seista tõelise kasiinolaua taga, samal ajal kui nende tegevust edastati ekraanidel üle kogu maailma.

Kuigi live kasiinod hakkasid kiirelt populaarsust koguma, siis ei olnud internetitehnoloogia veel piisavalt arenenud, et pakkuda sujuvat ja kaasahaaravat kogemust. Arvutid ja ühendus olid aeglased, kohati olid veel kasutusel aeglased modemid. Nagu iga eksperimentaalse uue toote puhul, võttis probleemide lahendamine aega.

Kuna kiired multifunktsionaalsed seadmed on saanud tarbijatele kättesaadavaks, siis tänapäeval on live kasiino saadaval kõigile. Üha enam eelistab mängida live kasiinos just nutitelefoni kaudu.

Online kasiinos mängimisele kehtib vanusepiirang, mis Eestis on 21+.


ninja kasiino live diileriga lauad 2022

LIVE KASIINO MÄNGUD

Erinevaid live kasiino mänge on väga suur hulk ja neid tuleb pidevalt juurde. Tavapärastele mängudele on lisandunud live saatejuhiga ja kõikvõimlike teemadega teleshow mängud.

LIVE KASIINO MÄNGUDVeel üks uus kategooria on live diileriga Betgames mängud, mis hõlmab erinevaid ennustusmänge nagu “Õnneratas” ja “Täringulahing”.

Peamised live kasiino mängud on: Rulett, Blackjack, Baccarat & Sic Bo, Pokker

Enamik live kasiino mängude RTP on üsna keskpärane, mis jääb sinna 96%-di kanti, vahest veidi peale. Samas leidub ka selliseid mänge, kus RTP on 99%+. Siinkohal on oluline mainida, et nii mõneski live kasiino mängus saab mängija teha halbu valikuid, mis viivad tema RTP üsna nulli lähedale. Näiteks kui Sul on blackjackis 20, siis veel ühe kaardi võtmine ei ole reeglina hea idee. Osades live mängudes RTP protsenti mõjutada ei saa, küll  aga on võimalik mõjutada variatsiooni. See tähendab seda, kas mängija võidab tihti, aga võidud on väikesed, või siis võidab harva, aga võidud on suured.

KUS MÄNGIDA

Siinkohal polegi vaja pikalt rääkida, sest enamikes online kasiinodes saab mängida live kasiino mänge. Paljud kasiinod pakuvad eraldi boonuseid ja kampaaniaid just live kasiino mängudele. Vahel on mitmes online kasiinos saadaval Evolution Gaming või Pragmatic Play võrguülene kampaania live kasiino mängudele.
Optibet kasiino pakub regulaarselt mitmeid live kasiinoga seotud kampaaniaid.

Oluline on mainida, et enamikel juhtudel ostab kasiino live teenust, mis tähendab, et nad ise otseselt live kasiinot ei korralda.

Teeme siinkohal vastupidi ja mainime vähemalt ühte kasiinot, kus EI OLE live kasiinomänge. GrandX kasiinos on saadaval ainult Amatic slotimängud ja hetke seisuga seal ühtegi live diileriga mängu ei ole.

LIVE KASIINO MÄNGUD Fortunas Fruits

Amatic ettevõte loodi aastal 1993 ja esmalt tehti mänguautomaate maapealsetele kasiinodele. Võib ka arvata, sest 1993 veel interneti kaudu online slotimänge mängida ei olnud võimalik. Kui vaadata üldist ajalugu maailmas, siis esmalt sai mängida online slotimänge InterCasinos aastal 1996. Amatic hakkas tootma online kasiinomänge aastal 2010. Üks esimesi mänge oli Fortunas Fruits, mis muide on GrandX kasiinos täiesti saadaval (võid proovida mängu mängurahaga). Kuigi GrandX ei paku live kasiinot, siis nii mitmedki Amatic online slotimängud on klassikalised ja annavad hea kasiinoelamuse.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Chanz Kasiino Ülevaade
Translate »