Artiklid Kasiinod

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD TOP5 – PARIMAD MÄNGUD EESTI ONLINE KASIINODES

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD NetEntKindlasti oled märganud, et mõned kasiinomängud on üllatavalt hea graafika ja paljude erinevate põnevate funktsioonidega, aga samal ajal mõned mängud väga igavad ja halva graafikaga. Kasiinomängu kvaliteet sõltub suuresti sellest, milline ettevõte antud mängu koostas. Mõnes Eesti kasiinos on meeletu valik kasiinomänge erinevatelt mängutootjatelt. Näiteks Optibet kasiinos on saadaval mängud ligemale 50-lt erinevalt kasiinomängude tootjalt. Kokku on maailmas kasiinomängude tootjaid väga-väga palju, seega valima välja TOP5 parimat ja vaatame, milliseid tooteid nad pakuvad.

Kasiinomängude juures on kõige olulisemaks: üldine mängitavus, graafika, heli, funktsioonid, jacpotid ja loomulikult RTP% (return to player%).


KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD

#1 – MICROGAMING

Mega MoolahMicrogaming loodi aastal 1994 ning firma tegeleb kasiinotarkvara ja mängude loomisega. Microgaming on loonud lugematu arvu kasiinomänge ja enam-vähem kõikide nende mängude kvaliteet on üle keskmise hea. Toodetakse väga erinevaid kasiinomänge, alustades slotimängudest ja lõpetades pokkeriga.

Microgaming pakub mitmeid erinevaid jackpotimänge, kus on saadaval miljonitesse eurodesse küündiv progressiivne (pidevalt kasvav) jackpot. Näiteks mängu Mega Moolah RTP on häbiväärselt madal, samas mäng ise on väga atraktiivne, sest selle mänguga on võidetud korduvalt ulmeliselt suuri jackpotte.

Paljud Microgamingu kasiinomängud on väga populaarsed. Näiteks vampiiride temaatikaga slotimäng Immortal Romance, kus mängu RTP on soliidne 96,86%. Microgaming on loonud ka Game of Thrones seriaalile põhineva slotimängu.

Enamikes Eesti online kasiinodes on saadaval Microgamingu kasiinomängud.


#2 – PLAYTECH

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD SupermanPlaytech omab lepingut filmide tootjaga DC Entertainment, mis annab neile õigus luua kasiinomänge DC tegelastega. Mängude valik on suur, kus saadaval on enam kui 600 kasiinomängu. Ei ole puudub ka jackpotimängud, kus progresseeruv jackpot on mitu miljonit eurot.

Lisaks slotimängudele on saadaval ka paljud teised kasiinomängud, nagu live-kasiino mängud, bingo, virtuaalsport jne.

Väga populaarsed Playtech mängud on Age of the Gods, Monty Python’s Life of Brian, Man of Steel, Goblins Cave, Ugga Bugga ja paljud teised, see nimekiri on lõputu.

Playtech kasiinomängude RTP on keskmiselt ~96%, mis on väga hea. Mõne Playtech kasiinomängu RTP võib olla ka ligemale 99%.


#3 – NETENT

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD Gonzo mobileNetEnt mängud on reeglina väga hea graafika ja paljude funktsioonidega. Peaaegu kõik Eesti kasiinod pakuvad mängimiseks NetEnt kasiinomänge. Evolution Gaming ostis aastal 2020 ligemale 97% NetEnt aktsiatest.

Paljud NetEnt mängud on saavutanud lausa kultusmängu taseme, kus kõige kuulsam neist on kindlasti Starburst! Kuigi Starburst mängus ei ole palju funktsioone, siis on ta oma olemuselt väga kaasahaarav. Ülimalt suurt populaarsust on kogunud ka sellised mängud nagu Gonzo’s Quest, Mega Fortune, Blood Suckers, Mega Joker ja veel paljud teised.

NetEnt kasiinomängude RTP on üldjuhul vahemikus 95-98%.


#4 – EVOLUTION GAMING

Nagu juba eelnevalt sai mainitud, siis Evolution Gaming ostis ära slotimängude tootja NetEnt’i. Rootsi ettevõte Evolution Gaming keskendub ise ainult LIVE-kasiino mängudele. Online kasiinodes on regulaarselt saadaval ka väga palju LIVE-kasiino kampaaniaid, mis on seotud just Evolution Gaming mängudega.KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD EVOLUTION GAMING

Mängude valik on väga suur, enam-vähem kõik LIVE-kasiino mängud on esindatud. Kõige huvitavamad mängud on vast Gameshow mängud, kus iga mäng on juba oma olemuselt teistest mängudest väga erinev.

Nagu LIVE-kasiinodes ikka, siis on mängudes live-diilerid ja mängujuhid. Kuulsust kogunud Evolution Gaming kasiinomängud on Monopoly Live, Lightning Roulette, Dream Catcher, Side Bet City, Immersive Roulette ja paljud teised.

Live-kasiinos on keskmine mängude RTP mõnevõrra kõrgem kui slotimängudes. Näiteks blackjackis võib RTP olla isegi enam kui 99%-ti.


#5 – PLAY’N GO

KASIINOMÄNGUDE TOOTJAD HugoPlay’n GO alustas juba aastal 1997, seega kogemusi on neil väga palju. Väga paljud Eestis tegutsevad online kasiinod pakuvad suurel hulgal Play’n GO kasiinomänge. Play’n GO mängud on reeglina väga hea graafika ja heliga. Mängudest ei puudub ka erilised funktsioonid, mis lisavad mängimisele palju põnevust. Paljudes Play’n GO mängudes kõlavad tuntust kogunud laulud, nagu näiteks slotimängus Lordi Reel Monsters! Üldine mängude valik on üsna suur, kus enamik neist on slotimängud.

Paljude Play’n GO kasiinomängude temaatikaks on Vana-Egiptus, viikingid ja teised mütoloogilised teemad.

Mõned populaarsed Play’n GO mängud: Reactoon, Fire Joker, Book of Dead, Moon Princess, Hugo jne.

Play’n GO mängude RTP on üldjuhul üsna hea ja jääb sinna 96%-di kanti.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boost Kasiino Ülevaade
Translate »