EESTI KASIINOD

Eesti kasiinod on reeglina väga usaldusväärsed ja heal tasemel, kus oma mängijatele pakutakse meeletus koguses kasiinomänge ja väga heldeid boonuseid.

Ajad, mil tuli kodust lahkuda, et kasiinomänge mängida ja münte mänguautomaati sisestada, on igaveseks möödas. Täna pole vaja teha muud, kui avada oma arvutis või nutiseadmes online kasiino lehekülg ja alustada mängimist. Mis veelgi parem, online kasiinos on lai valik erinevaid mänge, kus mängude graafika ja kvaliteet on suurepärane. Maapealsete kasiinode mänguautomaadid on mõnevõrra madalama kvaliteediga kui online kasiino mängud. Lisaks saad online kasiinodes mängida klassikalisi lauamänge nagu blackjack, rulett või baccarat.

Pole saladus, et Eestis tehakse häid asju, miks siis mitte eelistada ka hasartmängude osas Eesti kasiinosid.  Eesti kasiinosid on tänapäeval palju ja neid tuleb üha juurde. See on mängijate jaoks väga hea, sest kasiinode vahel käib tihe konkurents ja seeläbi pakutakse mängijatele üha paremaid pakkumisi. Need kõige-kõige kuumemad pakkumised leiad SIIT.

PARIMAD EESTI KASIINOD

Eesti kasiinodes saab kasiinomänge mängida lihtsalt ja turvaliselt. Lisaks ei tasu unustada magusaid boonuspakkumisi, mis võivad sisaldada tasuta keerutusi ja tasuta raha. Rääkimata erinevatest muudest põnevatest kampaaniatest ja kasiinoturniiridest. Kui Sa pole veel kindel, siis siin on mõned põhjused, miks just Eesti kasiinod on mängimiseks parimad kohad.

Eestis litsentsi omavate online kasiinode nimekirja leiad EMTA kodulehelt:
https://www.emta.ee/ariklient/registreerimine-ettevotlus/hasartmangukorraldajale/seaduslike-hasartmangukorraldajate#onnemang-internetis

Kõik Eesti kasiinod peavad omama Eestis kehtivat hasartmängu litsentsi. Loomulikult võivad kasiinod saada litsentsi ka teistes riikides. Eriti populaarne on Malta, kuid ilma Eesti tegevusloata ei saa nad eestlastele legaalselt hasartmänge pakkuda. Siinkohal tasub mainida, et ka meie põhjanaabrite seas on Eestis tegevusloaga kasiinod väga populaarsed.

Eestis hasartmängude korraldamiseks litsentsi saamine ei ole kerge, sest nõuded on karmid ja reegleid on väga palju – lisaks ei ole see odav lõbu. See omakorda tagab mängijate jaoks olukorra, kus Eestis tegutsevad kasiinod on kõik piisavalt usaldusväärsed, et seal pärisraha peale mängida. Kõik saadud võidud on koheselt mängija raha, maksudega tegeleb kasiino.

Boonused.org lehel reklaamime ainult neid online kasiinosid, mis omavad Eestis tegutsemiseks vastavat litsentsi.

EESTI KASIINOD & BOONUSED

Teine oluline põhjus Eesti kasiinode eelistamiseks on asjaolu, et nad jagavad heldeid boonuspakkumisi. Eesti kasiinod pakuvad just Eesti mängijatele suurepäraseid tervitusboonuseid.
Online kasiino boonuste kasutamisel on mitmeid eeliseid, saadud boonusraha ja tasuta keerutused pakuvad pikemalt mängurõõmu. Lisaks on tõsi, et iga keerutus online kasiinos võib anda suure võidu. Seega mida kauem saad mängida, seda suurem on võimalus saada magus võit. Õnnele tasub kindlasti anda võimalus ja proovida vähemalt korra mõnda jackpotida sloitmängu.

Kõige populaarsem boonustüüp kasiinodes on tasuta keerutused. Teinekord pole jackpoti võitmiseks vaja teha muud, kui mängida tasuta keerutustega. Samas kindlasti tuleb pöörata tähelepanu kampaania tingimustele. Kõige olulisem on vaadata, millised on boonusraha läbimängimise nõuded. Mõned Eesti online kasiinod pakuvad tasuta keerutusi ka ilma sissemakseta, kus võitudel puudub läbimängimise nõue. Sellisel juhul on sisuliselt tegemist tasuta raha pakkumisega.

EESTI KASIINOD & MÄNGUD

On ilmne, et mida paremad boonused ja rohkem mänge online kasiino pakub, seda enam mängijaid seal mängib. Kõige populaarsemad on kõiksugu slotimängud. Mitmed Eesti kasiinod pakuvad oma mängijatele tuhandeid erinevaid slotimänge. Näiteks Optibet kasiinos on saadaval enam kui 3000 slotimängu. Loomulikult on populaarsed ka live diileriga kasiinomängud, sest need pakuvad väga tõetruud kasiinoelamust. Live kasiinos saad mängida kõiki traditsioonilisi kasiinomänge, nagu blackjack ja rulett.

Online kasiinodes leiad veel selliseid mänge nagu bingo, videopokker, betgames, virtuaalsport ja kõikvõimalikud õnnemängud. Kui soovid mängida bingot, siis soovitame Paf kasiinot.

MILLIST KASIINOT EELISTADA & EESTI KASIINOD

Esmalt soovitame eelistada Eestis legaalselt tegutsevaid kasiinosid. Mängimise juures on väga oluline turvalisus, et kõik sisse- ning väljamaksed toimuvad kiirelt ja probleemideta. Ja kui tulebki ette mõni probleem, siis Eesti kasiinodes on saadaval reeglina tasemel klienditeenindus.

Hetkel pole küll ühtegi Eesti kasiinot, mida peaks ilmtingimata vältima. Seega soovitame vaadata kasiinode tervituspakkumisi, et leida omale sobiv pakkumine. Kindlasti tasub proovida mängimist mitmes online kasiinos. Kasiinodes on mängude valik kohati üsna erinev, seega lemmikmängude leidmiseks on teinekord vajalik mängida erinevates kasiinodes. Loomulikult on erinevusi rohkem kui ainult mängude valikus, vaatame seda kõike lähemalt.


Eesti kasiinod - Paf logoPAF KASIINO

Vahest Sulle meeldib bingo? Kui jah, siis soovitame mängida Paf kasiinos, kus on reeglina ka väga helde tervituspakkumine. Lisaks on seal regulaarselt saadaval palju põnevaid kampaaniaid ja spetsiaalsed Paf studio kasiinomängud, mida mujalt kasiinodest ei leia. Tasub vaadata ka Paf kasiino kategooria “õnnemängud” mänge, sest sealt leiab nii mõndagi põnevat. Aastal 2022 uuendas Paf oma veebilehte ja peab tunnistama, et see pole neil 100%-liselt õnnestunud. Kampaaniad on mõnevõrra vähem ja ka kampaaniate tingimused ei ole enam niivõrd head kui varem. Kui vaadata kampaaniad, mida Eesti kasiinod pakuvad, siis Paf kasiino kampaaniad on ikka veel ühed turu parimad.


Eesti kasiinod - Olybet logo

OLYBET KASIINO

Kui soovid alustada eriti soodsa boonusega, siis soovitame Olybet kasiinot. Olybet on tegelenud agaralt uute mängude lisamisega, seega igav seal ei hakka. Olybet’is saab mängida ka spetsiaalseid live-diileriga betgames mänge. Ja kindlasti tasub proovida spordiennustuse Fantasy Sports turniire, mis pakuvad ohtralt võimalusi pärisraha võitmiseks. Kui Sa ei tea, mis on Fantasy Sports, siis leiab üsna põhjaliku seletuse SIIT. Olybet pakub ka väga heal tasemel spordiennustust ja online pokkerit. Oluline on märkida, et Olybeti pokkerituba asub suures GG võrgustikus ja see on ainus GG võrgustiku tuba, mis on Eestlastele avatud. Üldjoontes on Olybet üks parimaid ja usaldusväärsemaid mängukeskkondi. Eesti kasiinod maastikul on konkurents väga tihe ja näib, et Olybet on üks neist, kes suudab teistega väga hästi sammu pidada. Kindlasti paigutame ta TOP3 parima kasiino hulka Eestis.


Eesti kasiinod - Coolbet logo

COOLBET KASIINO

Kui soovid saada liitumisel koheselt tasuta keerutusi, kus võitudel puudub läbimängimise nõue, siis soovitame teha konto Coolbet kasiinos. Coolbet pakub väga omanäolisi kampaaniaid ja reeglina on kampaaniate tingimused igati soodsad. Lisaks toimuvad regulaarselt kampaaniad, kus osalemine on 100% tasuta. Vahel saab osaleda tasuta viktoriinil, vahel saab boonuskoodiga tasuta keerutusi ja vahel on saadaval lausa tasuta osalemisega slotiturniir. Reeglina on Coolbet kasiinomängude RTP väga kõrge, mis on suur pluss neile, kes regulaarselt kasiinos mängivad.


Eesti kasiinod - Ninja Logo

NINJA KASIINO

Kui sa ei viitsi eraldi kontot registreerida ja tahad koheselt mängima hakata, siis saad seda teha Ninja kasiinos. Ninja on kiirkasiino, kus konto loomine toimub automaatselt sissemakse käigus. Otseselt tervitusboonust seal ei ole, aga see-eest on saadava iga päev spetsiaalne Ninja aarded kampaania, mis jagab tasuta keerutusi. Ja kui juba otsustad seal mängida, siis loomulikult soovitame proovida jackpotiga slotimänge, sest õnnele tuleb võimalus anda.


EESTI KASIINOD Optibet logo

OPTIBET KASIINO

Kui Sulle meeldib kasiino kõrvalt teha ka spordipanuseid, siis soovitame kindlasti proovida Optibet mängukeskkonda. Optibet pakub regulaarselt spordiennustuse kampaaniaid, mis on ülimalt soodsate tingimustega. Kui rääkida kasiinost, siis Optibet kasiinos on meeletult suur kogus kasiinomänge, tõenäoliselt rohkem, kui üheski teises Eesti kasiinos. Aeg-ajalt üllatab Optibet oma mängijaid ülimalt heldete boonustega, kus sisuliselt pakutakse kandikul oma mängijatele boonusraha. Samas tasub olla tähelepanelik, sest mõne kampaania tingimused on üsna karmid. Reeglina tuleb alati vaadata üle iga pakkumise tingimused.


EESTI KASIINOD Tonybet logo

TONYBET KASIINO

Kui Sulle meeldib võrdselt nii kasiino kui sport, siis tasub vaadata Tonybet’i veebilehele, sest sealt leiab nii mõndagi põnevat. Varem pakkus Tonybet ka online pokkerit, aga pokkeritoa nad kahjuks sulgesid. Õnneks on seal teisi mänge üsna palju. Kui juba otsustad seal mängida, siis soovitame alustada koos tervitusboonusega. Tasub heita pilk peale Tonybet live kasiino mängudele, sest valik on selles osas päris suur. Kui vaadata väga tihedat rebimist Eesti kasiinod maastikul, siis Tonybet on jäänud nii mõnestki konkurendist veidi tahapoole. Siiski on nad uuendanud oma veebilehte ja üldjoontes pakuvad igati tasemel teenust.


EESTI KASIINOD Betsafe logo

BETSAFE KASIINO

Viimasel aastal on väga meeldiva üllatuse teinud just Betsafe kasiino, sest pakub oma mängijatele boonuseid väga headel tingimustel. Varem olid Betsafe pakkumiste läbimängimise nõuded üsna karmid, aga viimasel ajal on need väga soodsad. Tasuta keerutuste võidud tuleb üldjuhul mängida läbi kõigest 1 kord. Kampaaniaid võiks olla rohkem, samas üldine mängude valik on väga suur. Kui lisada sinna juurde maailmatasemel spordiennustus ja online pokker, siis tegemist on väga väärt hasartmängude pakkujaga. Spordipanuste tegemiseks on Betsafe ideaalne koht.


EESTI KASIINOD Kingswin logo

KINGSWIN KASIINO

Lisame siia loetelusse ka ühe väiksema online kasiino, milleks on Kingswin. Kingswin kasiinos on mängijaid vähem kui mõnes suuremas kasiinos ja seeläbi on kasiinoturniiridel konkurents auhindadele väiksem. Iga kuu toimub seal regulaarselt vähemalt üks suurem kasiinoturniir, kus tasub jahtida võimalikult kõrget kohta edetabelis. Tervitusboonuse võtmisel tasub lugeda üle pakkumise tingimused. Üldjuhul kehtib online kasiinodes selline reegel, et mängija mängib esmalt oma rahaga ja alles vajadusel boonusrahaga. See tähendab seda, et kui saad oma rahaga mängides mõne suurema võidu, siis võid boonuse tühistada ja teha väljamakse. Boonusraha mõte on selles, et kui Sul ei vea ja kaotad mängimisega oma raha, siis on Sul veel võimalus boonusuraha abil kasumisse jõuda. Kõik siin lehel märgitud kasiinod on väga usaldusväärsed ja sama käib Kingswin kasiino kohta.


EESTI KASIINOD Chanz logo

CHANZ KASIINO

Aga kuidas oleks sotsiaalse kasiinoga, kus saad suhelda ja sõpradega kasiinolahingut pidada? Kui kõlab põnevalt, siis soovitame mängida Chanz kasiinos. Chanz kasiino pakub üsna põnevaid kampaaniaid ja boonuspakkumisi. Näiteks on saadaval spetsiaalne “Kutsu sõpru ja saad 25€” kampaania. Kindlasti tasub proovida põnevat Chanzpool võistlust, kus tuleb teha spordiennustusi, et võita jackpot. Loomulikult on saadaval kõik olulised kasiinomängud, nagu jackpotiga mängud ja live-kasiino mängud. Chanz kasiino erineb mõneti teistest kasiinodes, mis võiks olla piisav põhjus, et sealset keskkonda lähemalt uurida.


EESTI KASIINOD GRANDX LOGO

GRANDX KASIINO

Lisame nimekirja veel ühe väiksema online kasiino, mis on tegelikult kasvanud välja ühest Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati aastal 1989. GrandX kasiino erineb kõikidest teistest online kasiinodest juba selle poolest, et see on pühendatud ainult Amatic slotimängudele. Eesti kasiinod slotimäng Wild AnubisKui Sulle meeldib suur boonus ja Amatic mängud, siis on põhjust GrandX kasiinos mängida. Amatic mängude valik on GrandX kasiinos igati korralik. Nii nagu Kingswin kasiinos, siis ka GrandX kasiinos toimuvad regulaarselt kasiinoturniirid, kus konkurents auhindadele ei ole üle mõistuse suur. GrandX kasiinoturniirid pakuvad mängimisele palju põnevust ja olulist lisaväärtust. Alates 2022 augustist kasutab GrandX kasiino veebimaksete lahendust Trustly, mis tähendab, et sisse- ja väljamaksed toimuvad loetud minutitega. Tervitusboonus on igati korralik ja regulaarselt pakutakse mängijatele reload boonuseid. Kui soovid proovida just Amatic kasiinomänge, siis soovitame seda teha GrandX kasiinos. GrandX kasiino boonused ja kampaaniad leiad SIIT.


EESTI KASIINOD Boost logo

BOOST KASIINO

Lõpetuseks vaatame kahte kiirkasiinot. Muide kiirkasiinod on hetkel väga populaarseid ja neid on tulnud juurde nagu seeni pärast vihma. Põhjuseks on mugavus, kus puudub tüütu manuaalne konto registreerimine. Reeglina pakutakse ka üsna suurt valikut kasiinomänge. Rääkides näiteks Boost kasiinost, siis saadaval on regulaarselt erinevad kampaaniad, mis pakuvad tasuta keerutusi või boonusraha. Olemas on ka tervitusboonus ja lisaväärtust pakkuv VIP programm (boost punktid). Vahest peaks tegema eraldi teema, kus paneme vastamisi Eesti kasiinod ja Eesti kiirkasiinod.


EESTI KASIINOD Slots.io logo

SLOTS.IO KASIINO

Slots.io kiirkasiino pakub uutele mängijatele tervitusboonusena tasuta keerutusi. Slots.io kasiino pakub ka väga head ülevaadet mängude RTP kohta. Selleks tuleb valida vasakul menüüst “Live RTP”. Pakutakse ka üsna põhjalikku lojaalsusprogrammi. Üldine mängude valik on igati korralik, kus saadaval on jackpotiga slotimängud ja erinevad live-kasiino mängud. Hetkel suurim miinus on see, et kampaaniaid on väga vähe ja uusi kampaaniaid lisatakse haruharva. Kui soovid kiirelt proovida pärisrahaga mõnda kasiinomängu, siis Slots.io kasiino on selleks sobiv koht.

BOONUSED.ORG SOOVITAB & EESTI KASIINOD

Kui soovid väiksemat, aga ülimalt soodsad boonust, siis soovitame alustada mängimist Olybet ja Paf kasiinos. Lisaks tasub vaadata Coolbet’i sissemakseta tasuta keerutused pakkumist.

Kui soovid riskida ja alustada väga suurelt, siis võib seda teha GrandX kasiinos, mis pakub nelja esimese sissemaksega kokku €1000 boonust + 250 tasuta keerutust. On küll ütlemine, et kes ei riski, see šampust ei joo, samas tasub arvestada valusa faktiga, et vahel on julge hundi rind haavleid täis. Üsna suurelt saab alustada ka Optibet, Kingswin ja Olybet kasiinodes. Olybet kasiinos soovitame siiski võtta väiksema boonuse, sest see on niivõrd headel tingimustel. Kui ikka on valida erinevate tervitusboonuste vahel, siis üldjuhul tasub võtta soodsam.

Nii mõnegi kasiinoboonuse asemel soovitame eelistada hoopis spordiboonust. Näiteks Betsafe spordiboonus on ülimalt soodne ja pakub lisaks tasuta keerutusi kasiinos.

Lõpetuseks tasub lisada, et võrreldes kõiksugu online kasiinodega mujal maailmas, siis reeglina kõik Eesti kasiinod on väga heal tasemel ja usaldusväärsed. Oluline on loomulikult alati mängida vastutustundlikult ja vastutustundlik mängija on see, kes teab kui palju ta mängimisele kulutab.


KASIINOPOKKERSPORDIENNUSTUS
Olybet Logo

MÄNGI €25 EEST RISKIVABALT!
+€10 PÄRISRAHA!
või
100% KUNI €400

Rating:★★★★★
Olybet Kasiino Ülevaade

Olybet Kasiino Button
GrandX Logo

TERVITUSPAKETT €1000
250 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
GrandX Kasiino Ülevaade

GrandX Kasiino Button
Coolbet Logo

NB! LIITUMISEL 25 SPINNI
(SISSEMAKSET EI PEA TEGEMA)


100% KUNI €150
+50 TASUTA SPINNI
või
€10 SISSEMAKSEGA €50

Rating:★★★★★
Coolbet Kasiino Ülevaade

Coolbet Kasiino Button
Boost Kasiino Logo

100% KUNI €250
+50 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
Boost Kasiino Ülevaade

Boost Kasiino Button
Optibet Logo

TERVITUSPAKETT  €500
100% KUNI €100
50% KUNI €200
50% KUNI €200

Rating:★★★★☆
Optibet Kasiino Ülevaade

Optibet Kasiino Button
Paf Logo

100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Kasiino Button
Tonybet Logo

100% kuni €120
+120 TASUTA SPINNI

Rating:★★★☆☆
Tonybet Kasiino Ülevaade

Tonybet Kasiino Button
Chanz Logo

100% kuni €100
+300 TASUTA SPINNI

Rating:★★★☆☆
Chanz Kasiino Ülevaade

Chanz Kasiino Button
Kingswin Logo

100% kuni €100
+55 TASUTA SPINNI
+BOONUSED JA SPINNID JÄRGNEVA NELJA SISSEMAKSEGA

Rating:★★★☆☆
Kingswin Kasiino Ülevaade

Kingswin Kasiino Button
Betsafe Logo

SISSEMAKSETEGA
5 x 20 TASUTA SPINNI
Võidud tuleb mängida läbi kõigest 1 kord.

Rating:★★★☆☆
Betsafe Kasiino Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
Slots.io Kasiino Logo

300 TASUTA SPINNI

Rating:★★★☆☆
Boost Kasiino Ülevaade

Boost Kasiino Button
Olybet Logo

BOONUS KUNI $1000
+MESINÄDALA MISSIOONID

Rating:★★★★☆
Olybet Pokker Ülevaade

Olybet Pokker Button
Optibet Logo

BOONUSRAHA KUNI $2000
LISAKS KUNI 60% CASHBACK

Rating:★★★★★
Optibet Pokker Ülevaade

Optibet Pokker Button
Coolbet Logo

BOONUS KUNI €500

Rating:★★★★★
Coolbet Pokker Ülevaade

Coolbet Pokker Button
Betsafe Logo

100% KUNI €2000

Rating:★★★★☆
Betsafe Pokker Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
Paf Logo

100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Pokker
Olybet Logo

€25 RISKIVABA PANUS+
€10 FREEBET
või
100% KUNI €200 BOONUS

Rating:★★★★★
Olybet Kasiino Ülevaade

Olybet Spordiennustus Button
Optibet Logo

99%+ SOODUSPANUSED!
€175

Rating:★★★★☆
Optibet Spordiennustus Ülevaade

Coolbet Kasiino Button
Coolbet Logo

100% KUNI €150
või
400% KUNI €50
____________________
NB! LIITUMISEL KASIINOS
25 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★★
Coolbet Spordiennustus Ülevaade

GrandX Kasiino Button
Betsafe Logo

100% KUNI €100

Rating:★★★★☆
Betsafe Spordiennustus Ülevaade

Betsafe Spordiennustus Button
Ninja Logo

200% KUNI €60

Rating:★★★☆☆
Ninja Spordiennustus Ülevaade

Ninja Spordiennustus Button
Paf Logo

100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Spordiennustus Button
tonybet logo

100% KUNI €100
TASUTA KOMBOPANUS

Rating:★★★★☆
Tonybet Spordiennustus Ülevaade

Tonybet Spordiennustus Button

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »