Mehhiko GP 2026: kuni 200 € boonust + 25 € tasuta panus (uued liitujad)
30. oktoober – 1. november 2026 • Autódromo Hermanos Rodríguez
Mehhiko GP 2026 Koefitsiendid, favoriidid ja SCORE225 boonus
Vormel-1 jõuab Mehhiko pealinnas kõrgel merepinnast asuvale ringrajale. Kimi Antonellile piisab MM-tiitliks juba üheksandast kohast, kuid OlyBeti võiduturul on favoriit Max Verstappen, kes on Mehhikos võitnud viis korda. Põhisõit algab pühapäeval, 1. novembril kell 22.00 Eesti aja järgi.
OlyBet SCORE225 – kuni 200 € boonust + 25 € tasuta panus
Uus OlyBeti klient saab esimesele vähemalt 10 € sissemaksele 100% spordiboonuse kuni 200 €. Lisaks kantakse pärast 14-päevase perioodi lõppu kontole 25 € tasuta panus ka siis, kui boonuse läbimängimisnõue jäi täitmata.
1. samm
Registreeru koodiga
SCORE225
2. samm
Tee esimene sissemakse
vähemalt 10 €
3. samm
Saa 100% boonust
kuni 200 € + 25 € tasuta panus
Boonuskood
SCORE225
MinIMAALNE sissemakse
10 €
Spordiboonus
100% kuni 200 €
Tasuta panus
25 €
Oluline: boonusrahale kehtib 6× panustamisnõue, mis tuleb täita 14 päevaga. Kvalifitseeruvate panuste iga valiku minimaalne koefitsient on 1,80. 25 € tasuta panus lisatakse pärast 14-päevase perioodi lõppu olenemata sellest, kas boonus sai lõpuni läbi mängitud.
Näide: 200 € esimene sissemakse annab 200 € boonust. Boonuse vabastamiseks tuleb 14 päeva jooksul teha 1200 € eest kvalifitseeruvaid panuseid. 10 € sissemakse annab 10 € boonust ning selle nõue on 60 €.
18+ | Valitud uutele klientidele | Kehtib kuni 31.12.2026 kell 23.59 | Mängi vastutustundlikult
Mehhiko GP 2026 põhiinfo
🏁 Autódromo Hermanos Rodríguez – Mexico City
Võistluse andmed
Kuupäev: 30. oktoober – 1. november
Ringrada: Autódromo Hermanos Rodríguez
Raja pikkus: 4,304 km
Ringe: 71
Distants: 305,354 km
Mida tähele panna?
Põhisõit algab pühapäeval, 1.11 kell 22.00 Eesti aja järgi. Sprinti sel nädalavahetusel pole.
2025. aasta võitja: Lando Norris.
Kodupubliku lemmik: Sergio Pérez sõidab Cadillaciga oma 300. GP.
MM-liider: Kimi Antonelli – 365 punkti.
Autódromo Hermanos Rodríguez asub umbes 2200 meetri kõrgusel. Hõre õhk vähendab surujõudu ja õhutakistust ning muudab mootori ja pidurite jahutamise keeruliseks. Stardist esimese kurvi pidurduspunktini on ligi 830 meetrit ja raja lõpuosas sõidetakse läbi Foro Soli staadioni. Prognoos lubab kuiva ja umbes 25–27-kraadist ilma.
⏱ Ajakava Eesti aja järgi
Päev
Sessioon
Eesti aeg
Reede, 30.10
1. vabatreening
20.30
Laupäev, 31.10
2. vabatreening
00.00
Laupäev, 31.10
3. vabatreening
19.30
Laupäev, 31.10
Kvalifikatsioon
23.00
Pühapäev, 01.11
Mehhiko GP (71 ringi)
22.00
Pane tähele: OlyBetis on sündmuse juures aeg 30.10 kell 20.30 – see on esimese vabatreeningu algus, mitte põhisõidu start. Esimesel vabatreeningul sõidavad Aston Martinis Jak Crawford (Lance Strolli asemel) ja Audis Freddie Slater (Gabriel Bortoleto asemel).
⚠ Antonelli võib Mehhikos maailmameistriks tulla:
Antonelli juhib MM-sarja 365 punktiga, George Russellist 123 ja Lewis Hamiltonist 124 punkti eespool. Pärast Mehhikot on mängus veel 100 punkti. Tiitli kindlustamiseks piisab Antonellile üheksandast kohast, sõltumata konkurentide tulemustest. Halvema tulemuse korral tuleb tiitel siis, kui Russell ega Hamilton võistlust ei võida. 20-aastasena oleks temast F1 ajaloo noorim maailmameister.
Mehhiko GP 2026 koefitsiendid
OlyBeti koefitsiendid seisuga 27.10.2026 kell 02.10 – võivad enne starti muutuda. Rohelisega tähistatud valikud vastavad SCORE225 boonuse minimaalse koefitsiendi nõudele (1,80).
🏆 Võistluse võitja
Max Verstappen2.38
Kimi Antonelli2.75
Charles Leclerc9.00
Lewis Hamilton9.50
George Russell17.00
Lando Norris19.00
Isack Hadjar26.00
Oscar Piastri34.00
Verstappen 2.38 on võiduturu favoriit: ta on Mehhikos võitnud viis korda (2017, 2018 ja 2021–2023) ning lõpetas Austinis kolmandana. Austini võitja Antonelli on 2.75-ga teine. Ilma bookmakeri marginaalita annab turg Verstappenile umbes 35% ja Antonellile umbes 30% võiduvõimalust. Kõik võitja turu valikud ületavad SCORE225 läbimängimiseks nõutud 1.80 piiri.
🥉 Lõpetab esikolmikus
Max Verstappen1.29
Kimi Antonelli1.50
Charles Leclerc2.10
Lewis Hamilton2.63
George Russell3.00
Lando Norris3.25
Isack Hadjar3.50
Oscar Piastri6.00
Verstappeni ja Antonelli esikolmiku koefitsiendid jäävad alla 1.80. SCORE225 boonusraha läbimängimisel neid arvesse ei võeta, sest nõue kehtib iga valiku kohta ka mitmikpanuses.
🏎️ Võitja auto / meeskond
Red Bull2.20
Mercedes2.40
Ferrari4.75
McLaren12.00
Meeskonnaturul on Red Bull 2.20 napilt Mercedesest 2.40 eespool. Red Bulli võidukoefitsient on madalam kui Verstappenil, sest arvesse läheb kummagi meeskonna sõitja võit.
📊 Muud olulised turud
Turg
Valik
Koefitsient
Lõpetab esikahes
Verstappen / Antonelli / Leclerc
1.53 / 1.80 / 3.60
Lõpetab teisena
Antonelli / Verstappen / Leclerc
3.40 / 3.50 / 5.50
Kvalifikatsiooni võitja
Verstappen / Antonelli / Leclerc
2.50 / 3.25 / 6.00
Võidab kvalifikatsiooni ja sõidu
Verstappen / Antonelli
3.75 / 5.00
Kiireim ring
Verstappen / Antonelli / Hamilton / Leclerc
3.20 / 3.50 / 7.50 / 7.50
Enim punkte teeniv meeskond
Mercedes / Red Bull / Ferrari
2.30 / 2.60 / 3.60
Mõlemad autod esikolmikus
Red Bull / Mercedes / Ferrari
4.50 / 4.50 / 5.50
Turvaauto
Jah / Ei
1.57 / 2.25
Virtuaalne turvaauto
Jah / Ei
1.57 / 2.25
Punane lipp
Jah
6.00
Võiduvahe
alla 5 s / 5–10 s / üle 10 s
1.91 / 2.63 / 4.50
Grand Slam (pole, võit, kiireim ring ja juhtimine igal ringil)
Jah
11.00
Võistlust juhtinud sõitjate arv
3+ / 2 / 1
1.36 / 4.33 / 7.00
Klassifitseeritud lõpetajad 18.5
Üle / Alla
1.44 / 2.59
Katkestab esimesel ringil
Bottas / Stroll / Pérez
7.00 / 7.00 / 7.50
Turvaauto (1.57) ja virtuaalset turvaautot (1.57) peab OlyBet tõenäolisemaks kui nende puudumist – pikk kiirendus esimesse kurvi suurendab avaringi kokkupõrke ohtu. Kvalifikatsioonis on favoriit samuti Verstappen (2.50).
Favoriidid enne Mehhiko etappi
🔥 Max Verstappen
Viiekordne Mehhiko GP võitja on OlyBeti võiduturul 2.38-ga favoriit. Ta võitis kaks etappi enne Austinit järjest ja lõpetas Austinis kolmandana. Red Bull tunnistas Austinis Mercedese suuremat kiirust, kuid Mehhiko hõre õhk võib jõudude vahekorda muuta.
🏆 Kimi Antonelli
MM-liider võitis Austinis pole-positsioonilt ühe boksipeatusega – see oli tema hooaja üheksas võit. Tiitliks piisab üheksandast kohast, seega ei pea ta riskantseid möödasõite tegema. Võidukoefitsient 2.75, esikolmikusse jõudmine 1.50.
🔴 Ferrari
Charles Leclerc on lõpetanud kaks viimast sõitu teisena ja oli 2025. aastal Mehhikos samuti teine. Lewis Hamilton on MM-sarjas Russellist vaid ühe punkti kaugusel. Leclerci võidukoefitsient on 9.00, Hamiltonil 9.50.
🟠 McLaren
Lando Norris on Mehhiko eelmise aasta võitja, kuid McLareni viimaste nädalate hoog on olnud tagasihoidlikum – Austinis viies ja seitsmes koht. Norrise võidukoefitsient on 19.00 ja esikolmikusse jõudmine 3.25.
Mis võib Mehhikos jõudude järjekorda muuta?
⛰️ Hõre õhk
Umbes 2200 meetri kõrgusel tekitab aerodünaamika vähem surujõudu ning mootori ja pidurite jahutamine on raskem. Tiimid kasutavad suure surujõuga seadistust, kuid kurvides jääb pidamist ikkagi napiks.
🏁 Pikk sõit esimesse kurvi
Stardist esimese kurvi pidurduspunktini on ligi 830 meetrit. Tuulevarjus kiirendav tagaajaja võib võita mitu kohta – aga ka kokkupõrkesse sattuda.
🔧 Pehmed rehvid
Pirelli valis Mehhiko etapiks oma valiku kolm kõige pehmemat rehvisegu. Aasta tagasi võitis Norris ühe peatusega, kuid mitu tiimi valis kaks peatust. Esimesed järeldused rehvide kulumise kohta saab teha 2. vabatreeningul.
⚡ Uus tehniline kord
2026. aastal on DRS-i asemel aktiivne aerodünaamika ja möödasõiduks Overtake Mode. Pikal peasirgel võib aku laadimise ja elektrienergia kasutamise ajastus olla tavapärasest olulisem.
🎁 SCORE225 tingimused lühidalt
Pakkumine on mõeldud valitud uutele vähemalt 18-aastastele OlyBeti klientidele.
Registreerumisel tuleb kasutada koodi SCORE225.
Esimene kvalifitseeruv sissemakse peab olema vähemalt 10 €.
OlyBet lisab sissemaksele 100% boonust kuni 200 €.
Boonusele kehtib 6× läbimängimisnõue 14 päeva jooksul.
Boonuse kvalifitseeruva panuse iga valiku koefitsient peab olema vähemalt 1,80.
E-sport ei kvalifitseeru boonuse läbimängimiseks.
Paysera ja Skrilli kaudu tehtud sissemaksed ei kvalifitseeru sissemakseboonusele.
Pärast 14-päevase perioodi lõppu saab klient 25 € tasuta panuse ka siis, kui boonuse läbimängimine jäi pooleli.
Tasuta panuse minimaalne koefitsient on 1,60 ja see kehtib seitse päeva.
Tasuta panuse panusesummat võidu korral tagasi ei maksta; netovõit makstakse rahas.
🏁 Mehhiko GP 2026 prognoos
Mehhiko GP on ennekõike Antonelli tiitlinädalavahetus: üheksas koht tagab talle MM-tiitli. Võiduturul on aga favoriit Verstappen, kelle Mehhiko kogemus ja hiljutine vorm teevad temast ohtlikuima vastase. MM-sarja teise koha nimel võitleb neli sõitjat üheksa punkti sees.
Meie prognoositav esikolmik on Antonelli, Verstappen ja Leclerc. Leclerci (2.10) ja Hamiltoni (2.63) esikolmiku koefitsiendid ületavad SCORE225 piiri 1.80. Kõige rohkem uut infot annavad 2. vabatreeningu pikad sõidud ja laupäeva kvalifikatsioon.
Prognoos on toimetuse hinnang, mitte panustamissoovitus. Koefitsiendid võivad enne starti muutuda.
Leht sisaldab partnerlinke. Nende kaudu liitumisel võime saada vahendustasu.
Märkasid viga või vananenud infot? Kirjuta meile: support@boonused.org. Vaatame info üle ja parandame vea.
Artikli autor
Mart Satter
Mart Satter on Boonused.org peatoimetaja ja hasartmänguvaldkonna ekspert. Tal on aastatepikkune kogemus online-kasiinode, boonuste ja mängustrateegiate analüüsimisel.