Artiklid Faktid

VAATA MILLISED ON VIIS GUINNESSI REKORDIT POKKERIS

Guinessi rekordid

VIIS GUINNESSI REKORDIT POKKERIS

Pühendumus on see mis annab tulemuse, ja iga pokkerimängija teab seda – Roy Castle, Cheryl Baker ja legendaarsed McWritheri vennad kaasa arvatud.


VIIS GUINNESSI REKORDIT POKKERIS

 5. Bertrand Grospellier 

Elky PokkerEnim online pokkerilaudu mängitud tunni aja jooksul.

Märkimisväärseim Bertrand “ElkY” Grospellier’s maailmarekordis on vahest see, et ta isegi ei valmistunud selleks ette.
Vaevalt kolm päeva enne rekordüritust lõpetas “Elky” kolmandana $25.000 No-Limit Hold’em World Poker Tour World pokekriturniiril The Bellagios Las Vegases.
Prantslane kasseeris sisse $765.245 tulemuse, hüppas Monte Carlosse suunduvale lennukile ja vaevalt maganuna istus 62 $6.50 sissemaksuga Sit-n-Go laua taha. Tund hiljem oli ta püstitanud uue maailmarekordi.
Väärib märkimist, et endine StarCraft’i tšempion lõpetas mängu plussis.


 4. Randy Lew 

Randy LewEnim käsi mängitud kaheksa tunni jooksul

2012 aasta jaanuaris istus Randy “Nanonoko” Lew mängima PokerStars Caribbean Adventure online pokkerit ja ei lõpetanud enne kui oli mänginud kaheksa tundi.
Ta mängis kokku 23.493 kätt 25 kuni 40 laual korraga. Lew ei soovinud lüüa üksnes rekordit vaid lõpetada ka plussis. Ühel hetkel leidis ta ennast $1.200 miinuses kuid vahetas ruttu käiku, laadis üles mõned kõrgemate panustega lauad ja lõpetas $7.65 plussis.


 3. Phil Laak 

Phil LaakPikim isiklik pokkerimaraton!

Phil “Unabomber” Laak oli alati soovinud oma nime jäädvustada Guinnessi rekorditeraamatusse ja ta teadis, et pokkeri kestvusmäng oli tema parim võimalus.Laak otsustas rekordiürituse korraldada The Bellagio kasiinos Las Vegases.
Ta seadis endale eesmärgiks 80 tundi millega oleks löönud Zimbleri rekordit kahe tunniga, aga kui 80 tundi oli mängitud ei soovinud Laak veel lõpetada.
Tal õnnetus järjepannu mängida 115 tundi – ja lõpetada 6.766 dollariga mille ta annetas heategevusele.


 2. Iron Man Poker Challenge 

Kõige kauem mängitud pokkeriturniir!

Kui ameeriklane Damon Shulenberger oli 15. detsembril 2013. turniiril mänginud viimase käe siis oli ta järjestikku mänginud 48 tundi, 55 minutit ja 58.5 sekundit. Sündmus leidis aset Iron Man Poker Challenge turniiril Manilas. 115 mängijat ostsid ennast turniirile sisse 700 dollariga ja Shulenberg võitis $18.240.
Sellega löödi eelmine rekord enam kui kaheteist tunniga!


 1. Suurim online turniir 

Kõige rohkem osalejaid online pokkeriturniiril!

16. juunil 2013 lõi PokerStars Guinnessi rekordi turniiriga milles osales peaaegu veerand miljonit mängijat (225.000) sissemaksuga 1 dollar. Turniiri garanteeritud auhinnafond oli $300 000, mis tähendab, et Pokerstars lisas omalt poolt auhinnafondile juurde $75 000.

Turniiril noppis esikoha ja $25 000 venelane Mr. SlavaPro.Postitusi pole.

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »