Arhiiv

CHANZ KASIINO TERVITAB SIND €100 BOONUSE JA 300 TASUTA SPINNIGA CHANZ KASIINO BOONUS

CHANZ KASIINO

CHANZ KASIINO €100 BOONUS +300 TASUTA SPINNI

club-chanz-av-boonused-1Eesti esimene sotsiaalne kasiinos Chanz pakub Sulle kuni 100 eurot tervitusboonust + 300 tasuta spinni esimese nelja sissemaksega.

Miinimum sissemakse boonuse saamiseks on 10 eurot.
(v.a. neljas sissemakse, kus on miinimum €20)

Tasuta keerutuste kasutamiseks pead kõigepealt oma sissemake summa vähemalt ühekordselt läbimängima. Esmase sissemaksega saadud tasuta keerutuste võidud on 100% Sinu raha, läbimängimise tingimusi ei ole! Sissemaksetega nr. 2, 3 ja 4 saadud tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb 30-päeva jooksul läbi mängida vähemalt 35 korda.
Boonusrahale kehtib läbimängimise nõue x35.


CHANZ KASIINO BOONUS 7 Monkeys


KUIDAS OSALEDA

CHANZ KASIINO BOONUS

Esimese sissemaksega saad omale 100% kuni €100 boonust +50 tasuta spinni mängule 7 Monkeys !
Minimaalne sissemakse €20 ja maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse €300.

Sissemakse Boonus Tasuta spinnid Boonuskood
1 BOONUS
100% kuni €100
50 spinni 7 Monkeys mängule  CHANZ1 
2 50 spinni Esqueleto Explosivo mängule  CHANZ2 
3 50 spinni The Rift mängule  CHANZ3 
4 150 spinni Starburst mängule  CHANZ4 

CHANZ KASIINO BOONUS Skull

CHANZ KASIINO BOONUS boonused-1

Nõuded ja tingimused
 • Sul on õigus saada vaid üks boonus Kampaania kohta ning üks boonus Chanz konto kohta, mis tähendab mitte rohkem kui ühte boonust kasutaja, IP aadressi, arvutiseadme, leibkonna, elukoha-aadressi, telefoninumbri, krediit- või deebetkaardi ja/või e-makse konto, e-posti aadressi kohta ning selliste keskkondade kohta, kus arvutid on avalikus kasutuses (ülikool, korporatsioon, kool, avalik raamatukogu, töökoht jne).
 • Esimese 3-e sissemakse boonuse saamiseks peab iga sissemakse summa olema vähemalt 10€. Sissemakse boonuse saamiseks 4-da sissemaksega peab selle summa olema vähemalt 20€.
 • Maksimaalne boonuse summa on 100€.
 • Boonuse summat peab panustama vähemalt 35(kolmkümmend viis) korda 30 päeva jooksul enne, kui on võimalik see boonus ja sellega seotud sissemakse summa ning võidud välja maksta. 150% (ja suuremate) boonuste korral kehtib boonusele 40 (neljakümne)-kordne läbimängimise kohustus ning 200% (ja suuremate) boonuste korral on kehtib boonusele 45 (neljakümne viie)-kordne läbimängimise kohustus.
 • Esimese sissemaksega saadud tasuta spinnidega teenitud võidud on kliendi raha. Läbimängimisnõuet neile võitudele ei ole, kuid väljamakset saab teha alles siis kui 100%-line boonus on mängitud läbi vähemalt 35 korda. Sissemaksetega nr. 2, 3 ja 4 saadud tasuta spinnidega teenitud võidud tuleb 30-päeva jooksul läbi mängida vähemalt 35 korda, enne kui tasuta spinnide saamiseks tehtud sissemakset, sissemakset kasutades saadud võite või tasuta spinnidega saadud võite saab välja maksta.
 • Sissemakse boonuste läbimängimisnõuete täitmisel lähevad arvesse vaid slotimängudes tehtud panused. Teatud mängudele panustamine boonusraha või päris raha eest pole lubatud aktiivse boonuse olemasolul. Juhul kui avada mittelubatud mäng, ilmub nähtavale sõnum ning annab märku, et antud mäng on väljaarvatud boonuskampaaniast ning seda pole võimalik boonusraha eest mängida. Palun proovi mõnda teist mängu.
 • Tervituspaketi boonusega mängides on Sul pärast läbimängimisnõuete täitmist lubatud välja maksta maksimaalselt viissada eurot (500€), olenemata Sinu lõplikust võidusummast. Ülejäänud võidud likvideeritakse.
 • Senikaua kuni Sinu aktiivse boonuse läbimängimisnõue pole täidetud, on maksimaalne lubatud panus spinni kohta 2€ / 20kr. Kõik võidud, mis on saadud suuremate panustega, eemaldatakse Sinu mängukontolt.
 • Tasuta spinnide kasutamiseks pead kõigepealt oma sissemake summa vähemalt ühekordselt läbimängima. Näiteks, tehes 20 eurose sissemakse, pead kõigepealt panustama 20 euro väärtuses.
 • Üldised kasiino boonuse reeglid.
 •  Ülaltoodud reeglid on lisana Chanz.com Kasutustingimused.

CHANZ KASIINO

25+25 BOONUS

sober-25-chanz-icon-1Kas teadsid, et Sul on võimalus luua Chanz kasiinos oma klubi ja iga kutsutud sõbra eest saad Sa raha ning sõber, kelle kutsusid, saab ka raha.
Sinule kui klubi omanikule laekub ka erinevaid eeliseid ja pakkumisi, seda kohe kui Su klubi on kasvanud vähemalt 5-e liikmeliseks.
Loe lähemalt SIIT

 

Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

CASINODAYS KASIINO ÜLEVAADE

Jäta Kommentaar

Translate »