TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINO

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES

Tasuta keerutused käivitavad võiduratta! Tasuta keerutused, ehk tasuta spinnid on saadaval paljudes kasiinodes – mõni neist pakub igapäevaseid tasuta keerutusi, mõni pärast registreerimist isegi sadu keerutusi. Valige endale parim tasuta keerutuste pakkumine ja nautige kasiinos mängimist riskivabalt.

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES

Olemas on ka riskivabad keerutused ehk winspinnid, kus algul teeb mängija panuse oma rahaga ja seejärel saab panustatud raha tagasi. Antud artiklis räägime tasuta keerutustest.

Paljud tasuta keerutuste pakkumised tunduvad liiga head, et tõsi olla. Kuidas on võimalik kasiinol tasuta keerutusi lihtsalt mängijatele kinkida? Selles pole siiski midagi imelikku. Need on eripakkumised, mida kasiino pakub uutele mängijatele, kes teevad oma esimese sissemakse. Tasuta keerutused on viis tänada uusi mängijaid ja aidata neil mänguga alustada.

Mõnikord jagatakse kampaania käigus tasuta keerutusi seoses uue mängu tulekuga – sellisel juhul on keerutuste eesmärk mängijatele uut mängu tutvustada ja vaadata, kuidas see neile meeldib. Kasiino saab omale uue mängija ja teie saate nautida tasuta mänguvoorusid uues slotimängus. See on hea näide olukorrast, kus kõik võidavad.

Mõned kasiinod annavad tasuta keerutusi ilma sissemakse nõudeta, kuid tavaliselt saab sellisel moel üsna väikese koguse keerutusi. Sellised pakkumised on siiski üsna magusad ja reeglina tasub neid kasutada.

Kui oled otsinud viisi, kuidas slotikaid mängima hakata, siis tutvu tasuta keerutuste pakkumistega või loe allolevast artiklist, mis tasuta keerutused täpsemalt on ja mida peaksid nende kasutamisel teadma.

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES

GrandX kasiino Amatic Slotimängud

DEPOSIIDIGA JA ILMA DEPOSIIDITA TAUSTA SPINNID

Enamik Eesti online kasiinosid pakub oma boonuste osana tasuta keerutusi.

Tasuta keerutused on mõeldud slotikatele panustamiseks, et saaksid riskivabalt mängida ja raha võita. Maailmas on palju neid, kes on saanud miljonäriks just tasuta mänge mängides. Sellel lehel on info tasuta keerutuste kohta Eestis kasiinodes.

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES Book of Fruits HalloweenKasiinos tasuta keerutuste saamiseks on palju erinevaid viise. Osades Eesti kasiinodes on saadaval sissemakseta tasuta keerutused. Need keerutused on mõeldud uutele mängijatele ja need antakse koheselt pärast konto avamist. Tavaliselt antakse mängijale sellisel moel 20-30 tasuta keerutust. Sissemakseta tasuta keerutustele võivad kehtida piirangud. Näiteks saab tasuta keerutusi kasutada ainult kindlal slotikal ja võitudele kehtivad läbimängimise nõuded.

Tavapäraselt saab tasuta keerutusi koos esimese sissemaksega. Mängija teeb kindla suurusega sissemakse ja saab omale preemiaks tasuta keerutused. Tasuta spinne ei saa kasutada omale sobivas mängus, seda tuleb teha kasiino poolt määratud slotimängus. Tasuta keerutused tuleb reeglina kasutada ära kindla aja jooksul, näiteks seitsme päeva jooksul.

Tihti saab tasuta keerutused koos boonuspaketiga, kus sissemaksega saab nii boonusraha kui keerutused etteantud slotikal.

Tasuta keerutusi antakse olukordades:

 • UUS KASIINOMÄNG: Kui kasiino valikusse tuleb uus ja põnev slotimäng, siis tehakse kampaania, kus antud mängule on võimalus saada tasuta spinnid. Tasuta spinnid on üks viis mängu reklaamimiseks ja samal ajal annab see võimaluse mängijatel tutvuda uue mänguga.

 • REGULAARSED PAKKUMISED: Pakkumised toimuvad tavaliselt kindlal nädalapäeval, kus etteantud nõuete täitmisel saab tasuta spinne. Reeglina on sellised pakkumised saadaval nii uutele kui olemasolevatele mängijatele. Reeglina kehtivad võitudele läbimängimise nõuded.

 • UUDISKIRJAGA LIITUMINE: Mitmed kasiinod pakuvad tasuta spinne mängijatele, kes liituvad nende e-maili uudiskirjaga. Üldjuhul Eesti kasiinod oma mängijatele spämmi ei saada ja uudiskirjast on võimalus igal hetkel loobuda. Samas kaasneb alati sellega vähemalt mingi oht, et Sinu emaili aadress jõuab kolmandate isikute kätte.

 • KASIINOTURNIIRID: Tihti on kasiinoturniiride auhinnaks tasuta spinnid. Üldjuhul kehtib ka sellisel juhul võitudele läbimängimise nõue, aga reeglina ei ole see eriti karm.

 • LIHTSALT KAMPAANIAD: Tasuta spinnid on kõikjal väga populaarsed ja neid jagatakse läbi erinevate kampaaniate. Teinekord on võimalik saada tasuta spinnid isegi läbi spordiennustuse või online pokkeri kampaania.

Tõenäoliselt ei ole olemas ühtegi online kasiinot, kes ühel või teisel moel ei jagaks mängijatele tasuta spinne.

Erinevat tüüpi tasuta spinnid

 • tasuta spinnid skorpionDeposiidiga saadavad tasuta spinnid. Tasuta spinnid antakse tihti boonusena sissemakse tegemisel. Sellised pakkumised sisaldavad tavaliselt kõige rohkem tasuta keerutusi. Üldjuhul on sellised pakkumised saadaval osana tervitusboonusest. Osad kasiinod pakuvad siiski ka regulaarselt reload boonuseid, mille juurde kuuluvad ka tasuta spinnid.

 • Deposiidivabad tasuta spinnid. Mängija teeb omale konto ja saab preemiaks tasuta spinnid. Sissemakset tegema ei pea. Kindlasti tasub vaadata üle pakkumise nõuded. Võivad kehtida läbimängimise nõuded. Samuti võib kehtida piirang võitutele, kus näiteks jackpoti ei ole võimalik võita.

 • Tervitusboonusega saadavad tasuta spinnid. Nagu juba mainitud, siis tervitusboonusega käivad üsnagi tihti kaasas tasuta spinnid. Tihti pakuvad kasiinod esmast boonust lausa mitmele sissemaksele. Mõnel juhul saab sissemaksega boonusraha, mõnel juhul tasuta spinnid ja mõnel juhul nii boonusraha kui tasuta spinnid. Ettevaatust, läbimängimise nõuded võivad olla karmid.

 • Kasiinoturniiride tasuta spinnid. Paljud kasiinod korraldavad perioodiliselt slotiturniire, milles võid võita tasuta keerutusi. Teinekord saavad turniiril tasuta keerutusi sajad mängijaid, seega ei pea jõudma just TOP10-ne hulka, et auhind saada.

 • Mängusisesed tasuta spinnid. Enamikes slotimängudes on olemas mängusisene tasuta keerutuste boonusmäng, mis aktiveeritakse, kui saad mängulauale kolm või enam scatter sümbolit. Sõltuvalt slotimängust on tasuta spinnide arv väga erinev ja vahel saab neid boonusmängus pidevalt juurde. Seda tüüpi boonusmäng võib anda väga suure võidu. Osades mängudes on võimalik osta koheselt boonusmängu funktsioon, aga seda me üldjuhul ei soovita, sest reeglina on ostuhind väga kõrge.

 • Erikampaaniad. Peaaegu kõik suuremad kasiinod pakuvad oma klientidele regulaarselt läbi erikampaaniate tasuta keerutusi. Kampaaniate tingimused võivad olla väga erinevad – vahel tuleb täita teatud ülesandeid, vahel tuleb teatud summa eest kasiinos mängida. Vahel piisab sellest kui keerutada õnneratast.

Põhjus, miks kasiinod tasuta keerutusi jagavad, on klientide meelitamine

Tasuta keerutuste kinkimist kasutatakse üldiselt uute mängijate meelitamiseks, et nad avaksid konto, teeksid sissemakse ja alustaksid kasiinos mängimist.

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES Cygnus 2

Juhul, kui tasuta keerutusi antakse uude mängu, soovib kasiino, et mängijad prooviksid antud mängu. Kui mängijatele uus slotimäng meeldib, siis nad jätkavad sellel mängimist.

Tasuta keerutused on mängijatele hea võimalus uusi slotikaid proovida. Samas tuleb kinnitada, et kasiinode jaoks on seda tüüpi hüve jagamine üsna soodne tegevus. Keerutuste väärtus on tavaliselt umbes 10 senti ja boonus ühe mängija kohta võib olla vaid paar eurot.

Pikalt tasuta keerutustega mängida ei saa – heal juhul võid mängida paarkümmend minutit. Põhjus on lihtne, tasuta keerutused saavad otsa. Muidugi kui veab ja õnnestub saada mõni suurem võib, siis võib jätkata mängu väga pikalt, või siis võtta võidud kontolt välja.

Kuidas saada omale tasuta keerutused

TASUTA KEERUTUSED EESTI KASIINODES symbol1Tasuta keerutused on populaarne kasiinoboonus ja need on hea valik, kuna pakuvad suurepärast lisaväärtust kasiinos mängimisele. Tasuta keerutused annavad võimaluse mängu testida, ilma, et peaksite oma rahaga riskima. Lisaks võivad tasuta keerutused tuua suuri võite! Kas tuli soov hankida omale tasuta spinnid? Mõnes kasiinos saate koheselt tasuta keerutusi, kui loote omale konto.

 • Esmalt leia omale sobiv pakkumine. Pakkumise valik võiks sõltuda kasiinost, slotimängust ja loomulikult pakkumise tingimustest.
 • Loo omale konto vastavas kasiinos ja kui tegemist on deposiidivaba boonusega, siis saad koheselt nautida tasuta mängimist.
 • Kui on soov alustada suuremalt, siis võid võtta mõne kasiino tervitusboonuse, kus on saadaval suuremas koguses tasuta keerutusi.
 • Nüüd pöidlad pihku, sest ka tasuta spinnidega võib saada väga suure võidu.

Slotimängud & Tasuta Keerutused

gonzoTasuta keerutusi saab nii uuemates kui vanemates slotimängudes. Tihti antakse tasuta keerutused väga tuntud slotimängudes, nagu näiteks: Gonzo’s Quest, Mega Fortune võiStarburst. Võib ka täheldada seda, et tasuta keerutusi saab rohkem nendes slotimängudes, kus minimaalne panus on €0.10. Põhjus on lihtne, sest sellisel juhul on ka tasuta keerutuse väärtus €0.10. Samas kui paljudes slotimängudes on minimaalne panus €0.20.

Enamik Eesti kasiinod edastavad aeg-ajalt mängutootjate suuri võrguüleseid kampaaniaid, mis tähendab, et võid saada tasuta keerutusi Play’n Go, Pragmatic Play või mõne muu suure tootja mängudes. Sellisel juhul on reeglina auhinnad suured ja neid on palju, samas on ka konkurents auhindadele tavapärasest suurem.

Üldiselt, siis tasuta spinnide valik kasiinodes on tohutu – see on üks peamisi boonuste liike, mida leiad igast Eestis tegutsevast kasiinost.

Tasuta keerutuste plussid & miinused

PLUSSID MIINUSED
 • Võimalus mängida kasiinomänge 100% riskivabalt!
 • Olenevalt pakkumisest, siis võidud võivad olla koheselt Sinu raha, mis saad vabalt panka kanda.
 • See on võimalus mängida online kasiinos tasuta pärisraha mänge, saada kasiinoelamus ja hea õnne korral ka võidud.
 • Saadud võitudega võid jätkata mängimist ja proovida erinevaid kasiinomänge.
 • Osadel juhtudel kehtib võitudele karm läbimängimise nõue.
 • Tasuta keerutused saab reeglina etteantud slotimängus, mis ei pruugi olla põnev.
 • Võimalik, et antud slotimängus ei olegi võimalik saada väga suurt võitu.
 • Võitudele võivad kehtida tüütud piirangud.

Võitude läbimängimise nõue

Paljud mängijad usuvad, et läbimängimise nõue rikub tasuta spinnide kasutamise, kuid see ei ole alati nii. Läbimängimise nõue tähendab, et peate oma boonuse ja kõik sellelt saadud võidud teatud arv kordi läbi mängima, et need oma pangakontole välja kanda.

tasuta spinnid kasiino iconKui said 10 tasuta keerutust 10-kordse läbimängimise kohustusega ja võidad oma tasuta keerutustega 10 eurot, pead kasiinos panustama veel 100 euro eest. Kui kasiinol sellist piirangut ei oleks, tähendaks see, et inimesed teeksid konto ainult rahateenimiseks, mitte mängimise nautimiseks. Kasiinot võidakse aga kuritarvitada ja mängukoht võib hakata raha kaotama. See tingimus võib tunduda tüütu, kuid see on vajalik kasiino kaitsmiseks. Pikemas perspektiivis aitab see kasiinol edasi tegutseda. Aktiivsetel mängijatel pole üldjuhul tingimusi raske täita.

Teine piirang, mida tuleb arvestada, on raha kontolt väljavõtmise piirang. Enamikel kasiinodel on limiit, kui palju raha saate enne sissemakse tegemist välja võtta. Näiteks võib olla piirang, et kui te ei ole teinud sissemakset, siis tasuta keerutuste võitudest saate kanda välja maksimaalselt €500. Kui juhtub, et võidate tasuta keerutustega €1000, siis paraku peate leppima €500-se võiduga. Seda muidugi juhul kui te ei ole oma kontole teinud eelnevalt sissemakset.

Red Tiger jackpotid

Tasuta keerutuste tingimused

 • Läbimängimise nõue. Tasuta keerutuste võitudele kehtivad reeglina läbimängimise tingimused. Mida väiksemad on antud nõuded, seda parem. Kui läbimängimise nõue on 30 või enam, siis tasub kaaluda, kas sellist pakkumist on üldse mõttekas kasutada.

 • Ajaline piirang. Tasuta keerutusi ei saa lõputult kasutada. Sul on tasuta keerutuste kasutamiseks piiratud aeg – tavaliselt on see 3 või 7 päeva. Üldjuhul kasutavad mängijad oma tasuta keerutused ära loetud minutite jooksul.

 • Panustamise piirang. Kui aktiveerisid tasuta keerutuste pakkumise ja pole seda veel läbi mänginud, on sul seatud panustamise limiit. Väga suuri panuseid teha ei tohi. Tavaliselt on see €5 ja rohkem panuse kohta, aga see sõltub konkreetsest pakkumisest. Kui teed lubatust suuremaid panuseid, siis võid jääda boonusrahast ja võitudest ilma.

 • Mängupiirang. Tasuta keerutused on boonused, mida saab kasutada vaid kindlas mängus. Väga harva saab jagada tasuta keerutusi mitme erineva mängu vahel. Läbimängimisel võivad olla piirangud – näiteks saab täita nõudeid ainult etteantud kasiinomängudes.

 • Piirang võitudele. Tasuta keerutuste ajal võib võitude suurus olla piiratud. Kui teil on kehtiv võidulimiit, siis ei ole võimalik võita suurt summat raha, seda isegi siis, kui saate jackpoti. Piirangud võitudele kehtestatakse reeglina juhul, kui mängija ei ole teinud oma kontole ühtegi sissemakset. Tavaliselt on piirang €500, aga see sõltub pakkumisest.

WINSPINNID JA VÕIDUJOOKS

Tasuta keerutused & erinevad mõisted

 • RTP
  RTP “Return to Player” on üldine summa, mis mänguautomaat maksab mängijatele võitudeks. Reeglina ei ole see kunagi üle 100%-di, sest sellisel juhul jääks kasiino kahjumisse. Keskmine slotimängude RTP on 96%-ti. Live kasiinomängudes on RTP üldjuhul mõnevõrra kõrgem. Samas on ka erandeid slotimängude hulgas, kus on saadaval RTP 98%+. Ühes ja samas mängus võib teinekord olla erinev RTP protsent, sest see sõltuda konkreetsest kasiinost. Kui mängida regulaarselt online kasiinodes, siis on RTP % väga oluline suurus. Kui mängida harva, siis ei mängi RTP suurt rolli. Pigem on oluline asjaolu, kas mängus on võimalik saada väga suur võit või mitte.
  Loe lähemalt, mis on RTP.


 • Book of the Fallen

  Volatiilsus
  Igal slotimängul on oma kindel volatiilsus. Volatiilsusest sõltub kui suured on võidud ja kui tihti neid saab. Kui mängus on madal volatiilsus, siis võid eeldada, et võidud tulevad tihti, aga need on pigem väikesed võidud. Kui volatiilsus on kõrge, siis võib eeldada suuri võite, aga need tulevad harva. Mida suurem on mängus volatiilsus, seda suurem on risk, et kaotad oma raha üsna kiirelt. Samas jällegi kui Sul veab, siis võid saada väga suure võidu. Väiksema volatiilsusega mängud pakuvad mängurõõmu pikemalt, sest saad regulaarselt pisikesi võite. Üldjuhul on mängijate eesmärk saada üks korralik võit, seega soovitame pigem mängida just kõrgema volatiilsusega kasiinomänge.


 • Scatter
  Scatter sümbolid annavad slotimängus võimaluse saada boonusmängu. Üldjuhul on nii, et mängusiseste tasuta keerutuste alustamiseks pead saama vähemalt kolm Scatter sümbolit. Lisaks võivad Scatter-sümbolid toimida nagu wildid, või anda münte jackpoti saamiseks.


 • Wild
  Jokkeri sümbolid on slotikates ühed kõike populaarsemad boonussümbolid. Wild sümbolid asendavad mängus kõiki teisi sümbolid, et luua võidukombinatsioon. Paljudel slotikatel on väga huvitavad Wild-funktsioonid, mis võivad sisaldada laienevaid Wild-sümboleid (nii et kogu rull on täidetud Wild-sümbolitega – näiteks nagu Starburst slotimängus) ja Sticky Wild-sümboleid (jäävad ekraanile ka järgmises keerutuses).


 • Võidukordistaja
  Enamikes slotimängudes on olemas võidukordistaja funktsioon. Võidukordaja suurendab teie võitu teatud summa võrra – näiteks 3x kordajaga korrutatakse teie võidud kolmekordselt! Võidukordajad võivad anda väga suure võidu, samas see sõltub konkreetsest slotimängust. Nii mõnigi slotimäng on ehitatud üles peamiselt just võidukordajatele, kus olulise võidu saamiseks on vajalik saada suur võidukordaja.


 • Võiduliin
  Võiduliin on kindel muster mängulaual, kus maanduvad sümbolid annavad võidu. Reeglina leiab täpsemat infot võiduliinide kohta konkreetse mängu infost. Oluline on olla teadlik mängu võiduliinidest, sest see muudab mängu jälgimise põnevamaks.


 • Rullikud & Read
  Üldjuhul on rullik see osa mängulaual, mis keerleb vertikaalselt. Üle rullikute jooksevad horisontaalselt mänguread. Enamik slotimängudes on olemas rullikud ja read. Samas on ka üsna palju neid slotimänge, kus mängumootor on sootuks teine ja ühtegi rullikut nendes mängudes ei ole.


Tasuta keerutuste hankimine

Tasuta keerutused on tavaliselt saadaval tervitusboonusena, kuid pidage meeles, et mõnikord on tasuta keerutuste saamiseks vaja boonuskoodi. Põhimõtteliselt on tasuta keerutuste saamiseks kolm võimalust.

 • Tervitusboonusega tulevad kaasa tasuta keerutused. Tervitusboonus võib anda ainult tasuta keerutused, või siis boonusraha ja tasuta keerutused. Vahel saab mitme esimese sissemaksega tasuta keerutusi. Reeglina kehtib selliste tasuta keerutuste võitudele läbimängimise nõue.
 • Kampaaniatega seotud tasuta keerutused. See on kõige levinum viis tasuta keerutuste kasutamiseks. Lihtsalt osale kasiino kampaanias ja saa omale soovitud tasuta keerutused. Kuidas täpsemalt tasuta keerutusi saada, see juba sõltub konkreetsest kampaaniast. Võimalik, et mängija peab täitma etteantud missiooni, võimalusi tasuta keerutuste saamiseks on palju.
 • Boonuskoodiga tasuta spinnid. Vahel piisab boonuskoodi sisestamisest, et saada omale tasuta spinnid. Sellisel juhul ei ole vaja muud kui õiget boonuskoodi. Selliseid boonuskoode näeb harva, aga aeg-ajalt kasiinod siiski neid pakuvad.

Tasuta keerutused ja nende kasutamine

tasuta spinnid lõvi ikoonSee on maailma kõige lihtsam. Lihtsalt ava õige slotimäng, kus tasuta keerutused on saadaval. Seejärel ilmub teada, kas soovid kasutada tasuta keerutusi. Vahel võib mõni mängija loobuda tasuta keerutustest, aga reeglina seda ei tehta. Põhjus loobuda on siis, kui tasuta keerutuste tingimused on liialt karmid, aga seda juhtub harva.

Kõige olulisem on vaadata üle tasuta keerutustega seotud tingimused. Milline läbimängimise nõue kehtib tasuta keerutuste võitudele. Kas võitudele kehtib piirang. Kui tasuta keerutuste saamiseks tuleb teha sissemakse, kas sissemaksele kehtib ka läbimängimise nõue. Kõik need punktid reeglites on väga olulised.

Kõik edasi on juba lihtne, lihtsalt kasuta tasuta keerutusi, naudi mängu ja loodame, et saad võimalikult suure võidu.

GrandX Logo

TERVITUSPAKETT €1000
250 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
GrandX Kasiino Ülevaade

GrandX Kasiino Button
Optibet Logo

TERVITUSPAKETT  €500
100% KUNI €100
50% KUNI €200
50% KUNI €200

Rating:★★★★☆
Optibet Kasiino Ülevaade

Optibet Kasiino Button
Paf Logo

100% KUNI €100
+100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Kasiino Button
Tonybet Logo

1000
TASUTA SPINNI

Rating:★★★☆☆
Tonybet Kasiino Ülevaade

Tonybet Kasiino Button
Kingswin Logo

100% kuni €100
+55 TASUTA SPINNI
+BOONUSED JA SPINNID JÄRGNEVA NELJA SISSEMAKSEGA

Rating:★★★☆☆
Kingswin Kasiino Ülevaade

Kingswin Kasiino Button
Betsafe Logo

333 TASUTA SPINNI
Võidud tuleb mängida läbi kõigest 1 kord.

Rating:★★★☆☆
Betsafe Kasiino Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
VivatBet Logo

TERVITUSPAKETT  €1500
100% KUNI €300
50% KUNI €350
25% KUNI €400
25% KUNI €450

Rating:★★★☆☆
VivatBet Kasiino Ülevaade

VivatBet Kasiino Button
X3000 Logo

100% KUNI €100
+100 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
X3000 Kasiino Ülevaade

X3000 Kasiino Button

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

LYRA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »