Artiklid Kasiinod

TASUTA RAHA EESTI KASIINODES, TASUTA LÕUNAD & TAEVAMANNA

TASUTA RAHA EESTI KASIINODES

TASUTA RAHA EESTI KASIINODES

Tasuta Raha * Tasuta Keerutused * Tasuta Piletid * Tasuta Mänguvoorud * WinSpinnid

TASUTA RAHA EESTI KASIINODESKas tasub jahtida tasuta raha pakkumisi? Kas on üldse olemas selliseid pakkumisi, kus saadaval on tasuta lõunad – taevamanna?! Kas pakkumised vaid esmalt näevad ahvatlevad, või tegelikult on magusa pakkumise sees peidus valus konks? Vastus on lühike, jah, tasuta raha pakkumised tõesti eksisteerivad ja isegi konksu ei ole. Samas loomulikult on liikvel ka palju pettust, loe lähemalt petuskeemide kohta. Juhul kui pakkumine tuleb mõnelt usaldusväärselt Eesti kasiinolt, siis pettuse ohtu seal ei ole.

Üldjuhul tähendab tasuta raha pakkumine seda, et teed omale kasiinos konto (või kasutad saadud boonuskoodi) ja saad oma kontole tasuta raha. Üldjuhul tuleb sellega rahaga kasiinos mängida, seega tasuta rahale kehtivad läbimängimise nõuded. Samas võidud on juba kõik Sinu raha. Vahel saab tasuta raha mõne kasiino ülesande täitmise eest, loosis osalemisega, ennustusmänguga vms. Võib ka juhtuda, et lojaalseid VIP mängijaid premeeritakse tasuta rahaga.

TASUTA RAHA = TAEVAMANNA?
TASUTA RAHA EESTI KASIINODES

Loomulikult ei ole kõik pakkumised 100% kuld, sest vahel kehtivad tasuta raha saamisele ka lisanõuded. Ühest juba rääkisime, tasuta rahale kehtib läbimängimise nõue. Lisaks võib olla piirang tasuta rahaga saadud võitudele, mis tähendab, et väga suurelt võita ei ole võimalik. Tasuta raha võib kehtida vaid etteantud kasiinomängudele. Nõudeid ja piiranguid võib olla veel mitmeid, seega alati tasub lugeda läbi pakkumise tingimused.

Cash & Carry mobiilÜldjuhul peamine miinus tasuta raha pakkumiste juures ei ole mitte nõuded, aga hoopis see, et tasuta raha saab väga vähe. Näiteks pakutakse mängijale €2 tasuta raha. Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga ega selle raha eest eriti palju mängida ei saa. Võib muidugi juhtuda, et veab meeletult ja tuleb koheselt mõni suurem võit, samas selleks on ikka hullupööra õnne vaja.

Teine suurim miinus on see, et häid tasuta raha pakkumisi on väga vähe. Lisaks kestavad väga head pakkumised reeglina lühikest aega. Kasiinod lihtsalt ei taha päris niisama raha mängijatele jagada. Miks siis kasiinod üldse seda teevad? Põhjus on muidugi väga lihtne, sedasi tahetakse meelitada inimesi online kasiinosse mängima. Hiljem võib mängijal tulla soov veel kasiinos mängida, aga selleks tuleb juba teha ise sissemakse oma kasiino kontole ja mängida oma rahaga. Kui tahad olla kindel, et ei maga maha ühtegi väga head tasuta raha pakkumist, siis soovitame liituda boonused.org uudiskirjaga. Saadame uudiskirjaga liitujatele infot vaid kõige paremate kampaaniate kohta (no spam).

Tasuta raha ei tähenda alati ka seda, et mängija saab oma kontole pärisraha. Kasiino võib anda mängijale tasuta keerutused, tasuta mänguvoorud, tasuta bingo piletid, kus kõik võidud on juba reaalne raha, mille saab kanda kontolt välja. Ka selliseid pakkumisi võib lugeda tasuta raha pakkumisteks, sest saadud võitude saamiseks ei ole mängija oma rahaga riskinud.

SISSEMAKSE & TASUTA RAHA
*** TASUTA KEERUTUSTEGA TASUTA RAHA ***

Vahel pakuvad kasiinod tasuta raha, aga esmalt peab mängija tegema oma kontole sissemakse. Juhul kui sissemaksele hakkab kehtima läbimängimise nõue, siis loomulikult ei ole enam tegemist tasuta raha pakkumisega. Samas kui mängijal on õigus kanda tehtud sissemakse koheselt kontolt välja, siis on juba tegemist tasuta raha kampaaniaga.

Paar näidet tasuta raha pakkumistest:

  • Coolbet kasiino pakub uutele liitujatele tasuta keerutusi, kus sissemakset tegema EI pea. Saadud võitudel puudub läbimängimise nõue.

Coolbet Fire Joker tasuta keerutused

  • Paf kasiino pakub uutele liitujatele 100 tasuta keerutust, kus võitudele puudub läbimängimise nõue. Tasuta keerutuste saamiseks tuleb teha sissemakse, aga ka sellele rahale puudub läbimängimise nõue. Seega on uuel mängijal võimalus saada omale tasuta keerutustega tasuta raha, kus ta oma rahaga riskima ei pea. Loomulikult paljud kasutavad võimalust ja proovivad ka sissemakstud rahaga erinevaid kasiinomänge.
TASUTA RAHA EESTI KASIINODES PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

KASIINOS MÄNGIMISEKS PEAB OLEMA VÄHEMALT 21-AASTANE


Tasuta Raha Gonzo mobile

TASUTA RAHA @ PLUSSID

  • Vahel saab tasuta raha kätte sissemakset tegemata. Sellisel juhul ei ole mingit muret ühegi sisse- ja väljamakse tegemisega. Sisuliselt on tegemist tasuta lõunaga ja sellised pakkumised tasub reeglina võtta vastu.
  • Tasuta raha annab võimaluse tutvuda uute kasiinomängudega.
  • Tasuta raha kasutamine on lihtne, võta vastu pakkumine, ava soovitud kasiinomäng ja alusta mängimist.
  • Ka tasuta rahaga saab võita suurelt ja vahel isegi suure jackpoti! Reeglina soovitame kõik tasuta raha pakkumised võtta julgelt vastu.

TASUTA RAHA @ MIINUSED

  • Tasuta raha võib kehtida mängimiseks etteantud kasiinomängus. Mäng võib tunduda igav ja ei pruugi pakkuda suuri võite.
  • Tasuta rahaga saadud võitudele võivad kehtida karmid läbimängimise nõuded. See ei pruugi nii olla, aga alati tuleb vaadata üle pakkumise nõuded ja tingimused.
  • Võib juhtuda, et tasuta rahaga saadud võitudele on seatud piirangud. Näiteks võib oma kontolt kanda välja vaid kuni €500. Lisaks võib kehtida piirang, et tasuta rahaga ei ole võimalik jackpoti võita.
  • Tasuta raha saab väga vähe ja mängurõõm sellega jääb lühikeseks.

NB! LOE ALATI LÄBI TASUTA RAHA PAKKUMISE NÕUDED JA TINGIMUSED
(Kõige olulisem on vaadata üle läbimängimise nõuded)


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

PAF KASIINO ÜLEVAADE
Translate »