Artiklid Kasiinod

EESTI ONLINE KASIINODE BOONUSKOODID JA NENDE HÜVED

Boonuskood

EESTI ONLINE KASIINODE BOONUSKOODID

Eesti online kasiinode boonuskoodid! Parimad kasiinokoodid!

Paljud mängijad on huvitatud, et kus on parim koht kasiino boonuskoodide leidmiseks? Nüüd oledki jõudnud õigesse kohta, sest räägime kõigest põhjalikult. Saad teada täpselt, et milliseid boonuskoode üldse tasub kasutada ja millega boonuskoodide kasutamisel arvestada.

Antud lehelt leiad ka parimaid online kasiinode boonuspakkumisi, kus osadel juhtudel ei ole vaja boonuse ja/või tasuta keerutuste saamiseks boonuskoodi kasutada.

EESTI ONLINE KASIINODE BOONUSKOODID Gonzo

Kui vaadata lähemalt, siis lausa enamik online kasiinod pakuvad oma mängijatele boonuskoode erinevate hüvede saamiseks. Hüvedeks võivad olla nii tasuta keerutused, tervitusboonus, tasuta raha, tasuta piletid ja palju muud.

Osad väga head pakkumised saadetakse mängijatele vaid valikuliselt ja need ei ole kõigile saadaval. Samas kui Sa tead õiget boonuskoodi, siis võib Sul ikkagi olla võimalus antud boonusest osa saada. Selliseid “salajasi” boonuskoode võib aeg-ajalt leida ka boonused.org lehelt. Samas nende avalikustamine ei pruugi online kasiinodele meeldida, seega võib juhtuda, et mõnda boonuskoodi veebilehel avalikustada ei tohi, aga neid saab siiski saata kasutajatele emaili teel. Boonused.org näeb selles osas vaeva, et leida üles kõiksugu magusad boonuskoodid, et jagada neid seejärel võimaluste piires kasiinomängude huvilistele.


BOONUSKOODIDEST LÄHEMALT

Boonuskoodide asemel võidakse kasutada ka teisi termineid, nagu näiteks promokood või kampaaniakood. Teinekord mõtleb mõni kasiino ise välja täiesti uue termini, samas asja põhimõte jääb samaks, lihtsalt nimetus on teine.

Lühidalt, siis boonuskood on kombinatsioon tähtedest ja/või numbritest, mille sisestamine online kasiinos annab Sulle vastava hüve – boonusraha, tasuta spinnid vms. Hüvede saamine on loomulikult mängijatele väga oluline ja seepärast on huvi toimivate boonuskoodide vastu väga suur. Boonuskoode on kõige lihtsam leida just boonused.org veebilehelt, mis tutvustab online kasiinosid ja parimaid aktiivseid kampaaniaid.


MIS SIIS KUI ONLINE KASIINO EI PAKU BOONUSKOODI?

EESTI ONLINE KASIINODE BOONUSKOODID gonzo 2Boonuse ja teiste hüvede saamiseks ei pea alati kasutama boonuskoodi. Mitmed online kasiinod pakuvad erinevaid hüvesid oma mängijatele ilma ühegi boonuskoodita. Teinekord on boonuse saamiseks vaja lihtsalt vajutada õigele lingile, või siis panna linnuke vastavasse kasti. Üldjuhul siiski boonuskoodiga saadud hüved on magusamad, aga ka selles osas võib olla erandeid, kus väga häid boonuseid saab ilma ühtegi boonuskoodi sisestamata.

Kuna paljud mängijaid ei suuda leida seda õiget boonuskoodi, siis kasiinol on lihtsam kasutada süsteemi, kus kõiksugu hüvesid saab ka ilma boonuskoodi sisestamata. Reeglina on kasiino huvitatud sellest, et mängijad võtaksid erinevad boonused vastu ja alustaksid kasiinos mängimist. Samas kuna Eesti online kasiinode boonuskoodid on paljude mängijate jaoks atraktiivsed, siis mitmed kasiinod loovad regulaarselt erinevaid boonuskoode hüvede saamiseks


BOONUSKOODIDEGA SAADAVAD HÜVED

Kuna internetikasiinod konkureerivad üsna jõuliselt, siis pakutakse kohati väga häid boonuseid, et meelitada mängijaid just enda kasiinosse mängima. Seega nii mõnigi boonuskood võib anda väga suure ja headel tingimustel boonuse.

jackpot giant slot slide 1Eesti online kasiinode boonuskoodid annavad väga erinevaid hüvesid, milleks võivad olla tervitusboonused, sissemakseboonused, reload boonused, tasuta keerutused slotikatel, riskivabad keerutused, tasuta bingo piletid. Samas teinekord võib boonuskoodiga saada ka koheselt omale raha online kasiino kontole, seda ilma sissemakseta. Sellisel juhul on võimalus mängida tõesti 100% riskivabalt, kus oma rahaga riskida ei ole vaja. Teinekord võib boonuskood anda võimaluse osaleda mõnes põnevas kampaanias või osaleda vahval kasiinovõistlusel. Kampaania võib olla seotud mõne ülesande täitmise ja seeläbi loosimisel osalemisega.

Online kasiinod tahavad regulaarselt mängijatele pakkuda midagi uut ja põnevat, seega boonuskoodiga saadavate hüvede mitmekülgsus on üsnagi lõputu, sest selles osas kasiinodel fantaasiat jagub. Boonused.org lehelt leiad infot parimate aktiivsete boonuskoodide kohta.

Siinkohal anname mõningase ülevaate erinevate kasiinoboonuste osas:

EESTI ONLINE KASIINODE BOONUSKOODID gonzo 3

 • Sissemakseboonus: Tegemist on kõige populaarsema kasiino boonusega. Antud boonust võib nimetada ka deposiidi boonuseks või duubeldamisboonuseks. Sissemakseboonuse korral tuleb teha oma online kasiino kontole sissemakse ja seejärel annab kasiino Sulle teatud koguse boonusraha lisaks. Seega on Sul mängimiseks juba tunduvalt rohkem raha kui algne sissemakse. Näiteks kui sissemakseboonus on 100% kuni €100, siis €100 sissemaksega on Sul kontol mängimiseks juba €200. Sissemakseboonuse saamiseks võib olla vajalik boonuskoodi kasutamine, aga see sõltub juba konkreetse kasiino sissemakseboonuse nõuetest.
 • Sissemakseta boonus: Antud boonus on üsnagi suur haruldus, sest nagu nimigi ütleb, siis boonuse saamiseks ei ole Sul vaja sissemakset teha. Sissemakseta boonus tähendab reeglina tasuta keerutusi, aga vahel antakse ka boonusraha, mida saab kasutada vabalt valitud kasiinomängudes. Kahjuks reeglina on sissemakseta boonuste rahaline väärtus üsna väike, sest ega kasiinod ikka raha väga lahkelt mängijatele ka jagada ei taha. Samas, kes ei tahaks mängida 100% riskivabalt, kus võidud saad kanda omale panka.
 • Reload Boonus: Antud boonus on mõeldud neile, kes on juba esmast sissemakseboonust kasutanud. Kui näed mõnda kasiinot pakkumas reload boonust, aga Sa pole varem seal kasiinos mänginud, siis tasub esmalt vaadata nende tervitusboonuse pakkumist. Reeglina on esmase boonuse nõuded mängijale soodsamad kui reload boonuse omad.
 • Tasuta keerutused: See on vaieldamatult kõige populaarsem hüvede liik online kasiinodes. Tasuta keerutusi jagavad kõik kasiinod. Antud boonus on reeglina saadaval slotimängudes. Võib ka juhtuda, et jagatakse tasuta mänguvoorud mõnes teises kasiinomängus, näiteks videopokkeris. Tasuta keerutuste juures on kõige olulisem vaadata, et milline on läbimängimise nõue saadud võitudele.
 • Riskivabad keerutused: Need on väga sarnased tasuta keerutustega. Vahe on selles, et esmalt tuleb teha panuseid oma rahaga ja kui nõutud panused on tehtud, siis saab panustatud raha tagasi. Mitmed kasiinod on hakanud üha rohkem pakkuma just riskivabasid keerutusi, sest nende kasutamiseks peab mängija kasutama oma raha. Teinekord mängijal ei ole piisavalt vahendeid oma kontol, seega riskivabade keerutuste kasutamiseks on ta sunnitud tegema sissemakse. Kuigi ta saab peale riskivabade keerutuste kasutamist panustatud raha tagasi, siis kasiino loodab, et mängija jätkab kasiinos mängimist.
 • Tasuta mänguaeg: See on üsna haruldane boonuse liik, aga aeg-ajalt seda siiski pakutakse. Antud juhul saab mängija boonusraha, aga konks on selles, et mänguaeg on piiratud. Näiteks saad mängida ühe tunni ja seejärel boonusraha tühistatakse. Kõik võidud muidugi jäävad Sulle, samas võib juhtuda, et võitudele kehtib omakorda läbimängimise nõue. Antud boonus on reeglina väga kasulik, paraku seda jagatakse väga harva.
 • Fikseeritud rahaboonus: Teed sissemakse boonuskoodiga ja olenemata sissemakse suurusest, saad preemiaks kindla koguse boonusraha. Võimalik, et rahaboonus antakse ka ilma deposiiti tegemata, samas sellisel juhul võib eeldada, et boonus on suhteliselt väike. Kõik 100% tasuta pakkumised tasub reeglina võtta vastu, sest õnnele peab omati ju võimaluse andma!
 • Piiratud ajaga pakkumine: Väga head pakkumised kehtivad reeglina vaid lühikest aega. Näiteks mõni boonuskood kehtib vaid lühikest aega, samas kui seda kasutada õigel ajal, siis saab sellega väga magusa kasiinoboonuse.
 • Tasuta live-kasiino žetoonid: Kasiinod promovad regulaarselt ka live-kasiino mänge. Selliste kampaaniate raames jagatakse mängijatele ka live-kasiino žetoone, mida saab siis kasutada live-diileriga kasiinomängudes. Tasuta žetoonide saamiseks tuleb täita esmalt etteantud tingimused, selleks võib olla sissemaks, läbimängimise nõue või hoopis mõni põnev ülesanne.
 • Cashback boonus: Antud boonuse liik on üsna populaarne ja seda võib saada nii slotimängudes kui ka teistes kasiinomängudes, ka. live-kasiinos. Teinekord on cashback boonus vaja aktiveerida vastava boonuskoodiga. Cashback tähendab rahatagastust, mida on võimalik saada tehtud panustelt. Võib ka olla, et cashbacki makstakse vaid kaotuste pealt. Näiteks kui saad 20% cashbacki kaotustelt ja jäid mängimisega €100 miinusesse, siis saad sellest €20 tagasi. Cashback pakkumised on tihti ka osa kasiino VIP programmist, mis on mõeldud neile, kes antud kasiinos regulaarselt mängivad.

ONLINE KASIINODE SISSEMAKSETA BOONUSKOODID

Kas tõesti mõni kasiino jagab tasuta lõunaid – taevamannat? Vastus on JAH! Tõesti, seda juhtub, mitte küll tihti, aga tuleb ette, kus Sul on võimalus mängida 100% riskivabalt pärisrahaga kasiinomänge. Ning kui võidad, siis saad võidud kanda omale panka kontole. Loomulikult on sellise boonuse aktiveerimiseks vajalik õige boonuskood.

gonzo 4Reeglina on sellised pakkumised suunatud uutele mängijatele, kes antud kasiinos pole varem mänginud. Samas premeerib mõni kasiino sellise VIP boonusega ka lojaalseid mängijaid.

Kui Sa ei ole varem antud kasiinos mänginud ja saadaval on sissemakseta boonus, siis üldjuhul tuleb kasutada vastavat boonuskoodi konto loomisel. Seejärel saad juba alustada kasiinos mängimist ja selleks ei ole Sul endal deposiiti vaja teha. Sissemakseta boonuseks võib olla boonusraha, aga ka tasuta keerutused või vahel isegi mõlemad korraga.

Miks kasiinod jagavad sellist “tasuta lõunat”? Eesmärk on tekitada mängijates huvi kasiinomängude vastu, et mängijad tuleksid üha uuesti ja uuesti kasiinosse tagasi. Mingi hetk teevad mängijad juba ise sissemakse ja pikas jooksus teenib kasiino sedasi soovitud kasumi. Tegemist on kõige atraktiivsema boonusega, aga nagu ikka, siis seda kõige magusamat boonust jagatakse suhteliselt harva ja kas siis mitte palju.


KAS TASUB KASUTADA BOONUSKOODE?
*** PLUSSID & MIINUSED ***

Reeglina annavad mängijale Eesti online kasiinode boonuskoodid võimaluse saada kasiinos lisahüvesid, mis tähendab lisaväärtust mängimisele. Samas kõik saadud boonused ei ole alati nii ilusad kui esmapilgul näib. Et mitte hiljem saadud boonuses sügavalt pettuda, siis soovitame ALATI VAADATA ÜLE KÕIK BOONUSEGA SEOTUD NÕUDED JA TINGIMUSED!

Teinekord on nõuded ja tingimused väga pikad ja mängijad ei viitsi neid lugeda. Sellisel juhul tuleks vaadata üle kõige olulisem ja reeglina on selleks läbimängimise nõuded.

BOONUSKOODID & BOONUSED @ PLUSSID

 • Saad kasiinos mängimiseks suure koguse boonusraha. See tähendab garanteeritult rohkem mänguaega ja seeläbi ka rohkem võimalusi mõne üüratult suure võidu saamiseks.
 • Boonuskoodiga võid saada väga hea boonuse, mida oleks patt mitte kasutada. Alati ei ole nõuded karmid. Võib juhtuda, et läbimängimise nõuded puuduvad ja kõik võidud on koheselt Sinu raha!
 • Boonusraha annab võimaluse proovida väga erinevaid kasiinomänge.
 • Boonuskoodiga võid saada boonuse ilma sissemakseta. Kes ei tahaks mängida pärisraha kasiinomänge nii, et oma rahaga riskima ei pea :).

BOONUSKOODID & BOONUSED @ MIINUSED

 • Boonuskoodi sisestamisel võib selguda, et see on juba aegunud.
 • Kui kogemata unustad sisestada soovitud boonuskoodi, siis ei pruugi antud boonust enam saada.
 • Boonusraha või tasuta keerutustega saadud võitudele võib kehtida suur läbimängimise nõue. Enne boonuskoodi kasutamist on alati oluline tutvuda nõuete ja tingimustega.
 • Saadud võitudel võib olla seotud võidupiirang. Võib juhtuda, et boonusrahaga mängides ei ole võimalik jackpoti võita. Või on seatud näiteks selline piirang, et boonusrahaga mängides saad reaalselt võita vaid kuni €500.
 • Boonuskoodi ja sissemakse järel võib kehtida läbimängimise nõue ka tehtud sissemaksele.

NB! ALATI LOE LÄBI BOONUSPAKKUMISE NÕUDED JA TINGIMUSED
(Kõige olulisem on vaadata üle läbimängimise nõuded)

Gonzo 5Kasiino pakutav boonus võib esmapilgul näha välja väga suur ja võimas (näiteks pakutakse €1000 tervitusboonust). Samas boonusel võib olla näiteks x45 läbimängimise nõue, mis muudab boonusraha läbimängimise väga raskeks.

Samas mõni teine kasiino pakub tunduvalt väiksemat boonust headel tingimustel. Sellisel juhul soovitame kindlasti alustada just koos selle väikese boonusega kasiinos mängimist.

Boonused.org on veebileht, mis võrdleb online kasiinosid. Toome välja kasiinode positiivsed ja negatiivsed küljed. Lisaks tutvustame kasiinode kampaaniaid ja boonuspakkumisi, tehes seda võimalikult arusaadavalt, et just see kõige olulisem oleks nähtaval. Ole kursis parimate pakkumistega, et mitte magada maha just seda kõige magusamat boonuskoodi ja sellega kaasnevaid hüvesid.


KASIINOPOKKERSPORDIENNUSTUS
GrandX Logo

TERVITUSPAKETT €1000
250 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
GrandX Kasiino Ülevaade

GrandX Kasiino Button
Optibet Logo

TERVITUSPAKETT  €500
100% KUNI €100
50% KUNI €200
50% KUNI €200

Rating:★★★★☆
Optibet Kasiino Ülevaade

Optibet Kasiino Button
Paf Logo

100% KUNI €100
+100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Kasiino Button
Tonybet Logo

1000
TASUTA SPINNI

Rating:★★★☆☆
Tonybet Kasiino Ülevaade

Tonybet Kasiino Button
Kingswin Logo

100% kuni €100
+55 TASUTA SPINNI
+BOONUSED JA SPINNID JÄRGNEVA NELJA SISSEMAKSEGA

Rating:★★★☆☆
Kingswin Kasiino Ülevaade

Kingswin Kasiino Button
Betsafe Logo

333 TASUTA SPINNI
Võidud tuleb mängida läbi kõigest 1 kord.

Rating:★★★☆☆
Betsafe Kasiino Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
VivatBet Logo

TERVITUSPAKETT  €1500
100% KUNI €300
50% KUNI €350
25% KUNI €400
25% KUNI €450

Rating:★★★☆☆
VivatBet Kasiino Ülevaade

VivatBet Kasiino Button
X3000 Logo

100% KUNI €100
+100 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★☆
X3000 Kasiino Ülevaade

X3000 Kasiino Button
Olybet Logo

BOONUS KUNI $1000
+MESINÄDALA MISSIOONID

Rating:★★★★☆
Olybet Pokker Ülevaade

Olybet Pokker Button
Optibet Logo

BOONUSRAHA KUNI $2000
LISAKS KUNI 60% CASHBACK

Rating:★★★★★
Optibet Pokker Ülevaade

Optibet Pokker Button
Coolbet Logo

BOONUS KUNI €500

Rating:★★★★★
Coolbet Pokker Ülevaade

Coolbet Pokker Button
Betsafe Logo

100% KUNI €2000

Rating:★★★★☆
Betsafe Pokker Ülevaade

Betsafe Kasiino Button
Paf Logo

KASIINO 100% KUNI €200
+100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★☆☆
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Pokker
Olybet Logo

€25 RISKIVABA PANUS+
€10 FREEBET
või
100% KUNI €200 BOONUS

Rating:★★★★★
Olybet Kasiino Ülevaade

Olybet Spordiennustus Button
Posido Logo

100% KUNI €100

Rating:★★★★☆
Posido Spordiennustus Ülevaade

Posido Spordiennustus Button
Optibet Logo

99%+ SOODUSPANUSED!
€125

Rating:★★★★☆
Optibet Spordiennustus Ülevaade

Coolbet Kasiino Button
Coolbet Logo

100% KUNI €150
või
400% KUNI €50
____________________
NB! LIITUMISEL KASIINOS
25 TASUTA SPINNI

Rating:★★★★★
Coolbet Spordiennustus Ülevaade

GrandX Kasiino Button
Betsafe Logo

100% KUNI €100

Rating:★★★★☆
Betsafe Spordiennustus Ülevaade

Betsafe Spordiennustus Button
Ninja Logo

200% KUNI €60

Rating:★★★☆☆
Ninja Spordiennustus Ülevaade

Ninja Spordiennustus Button
Paf Logo

100% KUNI €100
+100 TASUTA SPINNI
SLOTIMÄNGUS BOOK OF DEAD!
Võitudel puudub läbimängimise nõue!

Rating:★★★★★
Paf Kasiino Ülevaade

Paf Spordiennustus Button
tonybet logo

100% KUNI €100
TASUTA KOMBOPANUS

Rating:★★★★☆
Tonybet Spordiennustus Ülevaade

Tonybet Spordiennustus Button
VivatBet Logo

150% KUNI €200

Rating:★★★★☆
VivatBet Spordiennustus Ülevaade

VivatBet Spordiennustus Button
X3000 Logo

100% KUNI €100
+20 SAFEBET

Rating:★★★★☆
X3000 Spordiennustus Ülevaade

X3000 Spordiennustus Button
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KOI KASIINO ÜLEVAADE
Translate »