Kategooria - Kingswin-kasiino

KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD

KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD - LogoKingswin kasiinos saab teha sissemakseid nii Eurodes kui ka krüptovaluutas Bitcoinides. Sa saad Kingswin kontol kasutada korraga mitut erinevat valuutat. Kingswin kasiino asutati aastal 2008.

KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD - Kuningas

Tegemist on igati usaldusväärse online kasiinoga, mis omab Eestis tegutsemiseks hasartmängu litsentsi.

 

Kingswin kasiino kampaaniad pakuvad mängijatele head lisaväärtust. Uutele liitujatele on saadaval igati korralik tervitusboonuse pakkumine. Kindlasti tasub tutvuda iga kampaania nõuete ja tingimustega, sest kohati võivad olla läbimängimise nõuded üsna karmid. Aeg-ajalt on siiski saadaval ka väga soodsaid kampaaniaid, mis kahjuks kestavad reeglina lühikest aega.

 

Kingswin kasiinos toimuvad regulaarselt “Kuningate Ralli” kasiinoturniirid. Lisaks turniiridele ja erinevatele kampaaniatele on saadaval ka põnevust pakkuv lojaalsusprogramm tasemetega: Sepp, Relvakandja, Sõdalane, Rüütel ja Kuningas! Igal tasemel saad teenida VIP punkte, mida on võimalik rahaks vahetada.

KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD - VIP Programm

Lisaks jagatakse lojaalsusprogrammis osalevatele mängijatele erinevaid auhindu. Tutvu aktiivsete kampaaniatega ning alusta mängimist juba täna.

Translate »