Ajalugu Artiklid Faktid Spordiennustus

KUMMALISED JA USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD

USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD

USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD

Tõeliselt kummalised ja uskumatud spordiennustuse võidud!

Kõik loodavad saada spordiennustustes suurt võitu. Loeme läbi erinevad spordiennustuse näpunäited, valime hoolikalt meeskonna, kellele soovime panustada, teeme oma ennustuse ja jälgime sündmust ülima tähelepanuga. Kui kõlab avavile, siis loodame, et see tähendab ka meie jaoks uut algust ja võitu elus. See oleks tõesti lahe! Mõne õnneliku jaoks selgub, et nende unistused suurest võidust on tegelikult reaalsus. Järgnevalt vaatleme maailma suurimaid ja edukamaid võidetud spordiennustusi.

VANAISA TEHTUD PANUS LAPSELAPSE PEALE

Jalgpall on Suurbritannias vaieldamatult populaarne spordiala. Seda arvas ka Harry Wilson Walesist ja nii tegi ta uskumatu panuse, mis pakub spordiennustuse maailmas siiani põnevust. Aastal 2000 tegi mees spordipanuse oma pojapoja peale, kes oli tollal vaid 3-aastane, et tema lapselaps esindab kunagi riigi rahvuskoondist jalgpallis. Talle anti koefitsient 2500:1, et see sündmus juhtuks. USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD pallKihlveokontori õnnetuseks tegi 2013. aastal Walesi koondise eest debüüdi mehe lapselaps, kes oli toona läbi aegade noorim rahvuskoondist esindanud mängija.

Võib vaid ette kujutada, kui õnnelik võis olla tema vanaisa, kui võitis uskumatu 150 000 naela suuruse jackpoti.USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD muru

PANUSED HAMILTONILE

USKUMATUD SPORDIENNUSTUSE VÕIDUD Richard Hopkins

Sally ja Richard Hopkins

Richard Hopkins oli ka väga kindel noore Lewis Hamiltoni võimetes. Nähes, kui hea on ta kardirajal, tegi ta 200 naelase panuse, et Lewis Hamilton võidab vormel 1 etapi enne 23-aastaseks saamist. Lisaks tegi ta veel ennustuse, et enne Hamiltoni 25-aastaseks saamist on ta võitnud maailmameistri tiitli. Ta panustas sellele veel 100 naela. Ilmselgelt sellest veel ei piisanud ja ta tegi mõlema sündmuse toimumisele veel 50 naelase panuse.

Ja siis, täiesti ootamatult, see juhtus. Mees pani kolme võidu pealt tasku kokku 40 000, 50 000 ja 75 000 naela. Õnnelik mees! Lewis Hamiltoni jaoks on see tänapäeval muidugi kommiraha.

FLOYD MAYWEATHER SPORDIPANUSED

Floyd Mayweather on tuntud kui agar spordipanustaja. Mees on ka ise öelnud, et tal on raha nii palju, et mida muud sellega peale hakata kui spordiennustuses panuseid teha. Tulenevalt sellest, et mees ei mängi just väikese rahaga, on ka tema suurimad võidud üpriski muljetavaldavad.

Suurimaks võiduks on siiani teada tema 1,4 miljoni dollari suurune võit kui Denver Broncos alistas New York Jetsi rohkema kui 7,5 punktiga. Ilmselgelt polnud see kihlveokontori jaoks just kõige paremaks uudiseks, kuid loodame, et nad siiski sellest taastusid. Teada ju on, et võidud lähevad tihti tagasi sinna, kust need alguse said.

KURIKUULUS SPORDIPANUSTAJA BILLY WALTERS

William T. Walters (sündinud 15. juulil 1946) on Ameerika ettevõtja, filantroop ja pensionile jäänud professionaalne hasartmängur, keda peetakse Las Vegases üheks kõige edukamaks spordiennustajaks, kelle võidukäik kestis üle 30-ne aasta. Mehe suurim teadaolev spordiennustus oli 3,5 miljonit dollarit. Ta pani selle Super Bowli finaalis New England Patriotsile. Super Bowli finaalis 2010. aastal oli suureks favoriidiks Indianapolis Colts. Paraku tulid võitjaks New England Patriots ja Billy Walters oma ulmelise panusega.

Billy Walters on olnud pahuksis ka seadustega, istunud vangis ja saanud miljonitesse ulatuva rahatrahvi.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Prontobet €1000 boonus - alusta võimsalt
Translate »