Artiklid Nipid PokkeriMaailm

KUIDAS VALITSEDA MTT POKKERITURNIIRIDEL: TEEKOND SUURTE VÕITUDE POOLE

POKKERITURNIIRID ARTIKKEL Boonused.org

MTT POKKERITURNIIRID

Mitme laua turniirid (MTT) pakuvad pokkerimängijatele võimalust mõõta oma oskusi ja strateegiat suure hulga vastaste vastu, pakkudes samas võimalust võita suuri rahalisi auhindu investeeritud summa suhtes.

MTT-d eristuvad teistest pokkeriformaatidest oma struktuuri, strateegiate mitmekesisuse ja osalejate arvu poolest, mistõttu nõuavad need mängijatelt pidevat kohanemist ja arengut.

Turniiride populaarsus pokkerimaailmas peegeldub nii online- kui ka live-võistlustel, kus osalejad püüavad navigeerida läbi erinevate mängufaaside, alates algusest kuni rahadesse jõudmiseni, ja lõpuks võidu poole püüeldes.

Pokkerisõnastik

Erinevad MTT Formaadid

Pokkeriturniirid pakuvad mängijatele mitmekülgseid kogemusi ja strateegilisi lähenemisi, olenevalt turniiri formaadist. Freezeout MTT on klassikaline formaat, kus iga väljalangemine on lõplik. Siiski on olemas ka hulgaliselt alternatiivseid formaate.

 • Rebuy MTT: Erineb tavapärasest freezeout MTT-st võimalusega osta end turniirile tagasi pärast väljalangemist teatud aja jooksul. See võimaldab mängijatel jätkata mängimist isegi pärast kõigi kiipide kaotamist. Sellistel turniiridel on tihti mängijatel võimalus peale rebuy perioodi lõppu teha add-on, mis annab lisažetoone.

kuningas mangukaart symbol boonused 2024Rebuy turniiril mängides ei ole sa kohustatud tegema rebuy’d, kui kaotad kõik oma žetoonid; võid valida turniirilt lahkumise. Siiski, add-on’i tegemine on peaaegu kohustuslik samm, kuna see pakub reeglina suurt lisaväärtust, andes sulle märkimisväärse hulga žetoone soodsa hinnaga. Seetõttu, kui otsustad rebuy turniiril osaleda, arvesta juba ette, et tulevikus võib add-on’i ostmine olla vajalik, et suurendada oma võimalusi turniiril edukaks saamisel.


 • Bounty MTT: Iga mängija eest, kelle välja lööd, saad lisapreemia. Suurim erinevus freezeout MTT-ga on see, et mängijatel on lisamotivatsioon teisi välja lüüa, mitte ainult ellu jääda ja edasi pääseda.

Bounty turniiridel on mängijad sageli valmis võtma suuremaid riske, et välja lüüa konkurente ja teenida pearaha. Eriti olukorras, kus mõnel mängijal on väike stäkk, köidab see kogu laua tähelepanu, kuna kõik soovivad teenida bountyt, elimineerides väikese stäkiga mängija.

Bounty turniiridel, kus iga elimineerimisega kaasneb pearaha võit, võib algfaasis riskide võtmine osutuda eriti tasuvaks strateegiaks. Suure stäki omamine varajases mänguetapis mitte ainult ei anna sulle suuremat manööverdamisruumi, vaid loob ka teoreetilise võimaluse lüüa välja teisi mängijaid iga jaotusega, suurendades seeläbi sinu bounty teenimise võimalusi.


 • emand daam kuninganna mangukaart boonused 2024

  Turbo ja Super Turbo MTT: Kiiremad pimepanuste tõusud kui tavalisel freezeout MTT-l, mis nõuab mängijatelt kiiremat mängutempot ja agressiivsemat strateegiat.


 • Satellite MTT: Pakub võitu suurema turniiri sisseostu näol, mitte rahalist auhinda. Erineb freezeout MTT-st, kuna eesmärk on võita sisseost suuremale turniirile, mitte rahaline auhind. Satelliitturniiridel kipub olema rohkem kehvapoolseid mängijaid võrreldes tavaliste turniiridega, mis pakub rohkem põhjust neid mängida.

 • Deep Stack MTT: Mängijad alustavad suurema stäkiga võrreldes tavalise freezeout MTT-ga, mis võimaldab pikemat ja strateegilisemat mängu ilma varajase surveta.

 • Shootout MTT: Mängijad peavad võitma oma laua, et edasi liikuda järgmisse vooru või finaallauda. Erineb freezeout MTT-st, kuna edasipääs sõltub laua võitmisest, mitte lihtsalt stäki suurendamisest.

 • Progressive Knockout (PKO) MTT: Iga mängija eest, kelle välja lööd, saad osa nende peale pandud preemiast endale ja su enda peale pandud preemia suureneb. Erineb tavalisest bounty MTT-st progressiivse preemiasüsteemi poolest, mis teeb mängu dünaamilisemaks.

Iga MTT tüüp pakub unikaalset mängukogemust ja strateegilist lähenemist, mis erineb oluliselt tavapärasest freezeout formaadist, andes mängijatele mitmekülgseid väljakutseid ja võimalusi pokkerioskuste arendamiseks.

Turniiri Algfaas

MTT pokkeriturniirid algavad kõigile võrdsetelt positsioonidelt, kus iga mängija püüab leida oma tee eduni. Varajases faasis on pokkeriturniiride strateegia keskmes aluse panemine tulevasele edule, mille saavutamiseks on vaja mõistlikku lähenemist käte valikule ja mängustiilile.

kuningas king kaart mangukaart boonused 2024Kuidas Algfaasis Mängida

Pokkeriturniiride algfaasis on stäkid sügavad ja pimepanused väikesed, mis annab mängijatele suurepärase võimaluse mängida rohkem spekulatiivseid käsi. See ei tähenda aga kontrolli kaotamist ega liigset riskimist. Eesmärk on kasutada ära suuremaid stäkke, et näha rohkem floppe odavalt, eriti kätega, mis võivad flopis suurelt tabada. Mängides käsi nagu väikesed paarid ja sobituvad ühendajad, saate teha madala riskiga investeeringuid, mis võivad suurtes potides kõrgelt tasuda.

Vastaste Tuvastamine

Pokkeriturniiridel edukaks saamise võti on varajases etapis nõrkade mängijate tuvastamine. Pöörake tähelepanu, kuidas teie lauakaaslased mängivad, ja püüdke ära kasutada nende eksimusi ja ettearvatavust. Ärge kartke võtta initsiatiivi vastu mängijatele, kes kipuvad liiga palju käsi mängima või kes teevad pidevalt post-flop vigu.

Käte Valik

Pokkeriturniiride varajases etapis on oluline valida õigeid käsi. Kui teil on käes kaardid nagu A-J, K-Q või K-J, olge ettevaatlikud, kui panused on suured. Sellised kaardikombinatsioonid võivad tunduda tugevad, kuid tegelikult on nad sageli nõrgemad vastase võimalike käte vastu. Selle asemel keskenduge kätele, mis pakuvad selgust ja suurt potentsiaali poti võitmiseks, nagu väikesed paarid ja ühendatud ühest mastist kaardid, näiteks nagu 67s. Kui tabate setti väikese paariga, on enamasti selge, et teil on parim käsi, mis annab teile võimaluse poti ülesehitamiseks.

Varajases faasis edukas olemine pokkeriturniiridel tähendab õige tasakaalu leidmist agressiivsuse ja konservatiivsuse vahel. Hoides oma mängu paindliku ja kohandatuna vastavalt laua dünaamikale, panete aluse edukale turniirikäigule, mis võib viia teid sügavale rahadesse ja isegi võiduni.

Turniiri Keskmine Faas

Pokkeriturniiride keskmine faas on kriitiline hetk, kus mängijad peavad hoolikalt oma stäkki haldama ja kasutama ära oma positsiooni lauas. See etapp nõuab strateegilist kohanemist, kuna stäkkide suurused ja laua dünaamika muutuvad märkimisväärselt.

emand Q kaardid boonus 2024Stäki Suuruse Tähtsus: Pokkeriturniiride keskmises faasis muutuvad stäkid tihtipeale väiksemaks võrreldes algfaasiga, mistõttu on oluline oma stäkki efektiivselt haldada. Stäki suurus mõjutab otseselt sinu mängu laiust ja agressiivsust. Suurema stäkiga mängijad saavad lubada endale rohkem riske, samas kui väiksema stäkiga mängijad peavad olema valivamad oma käte ja panustamisotsuste suhtes.

Online turniiridel stäki kuvamine pimepanustena (BB-des) pokkeriturniiridel võib olla väga kasulik strateegia, eriti turniiri hilisemates faasides. See lähenemine aitab mängijatel paremini mõista oma tegelikku positsiooni mängus ja teha informeeritumaid otsuseid. Toon välja mõned põhjused, miks BB-des stäki kuvamine võib olla mõistlik:

 • Lihtsustab otsustusprotsessi: Mõistes, mitu pimepanust (BB) sul on, on lihtsam otsustada, millal all-in minna, millal passida ja millal panustada. See muudab keerulised otsused kiiremaks ja intuitiivsemaks.
 • Võrdlusbaas: BB-des mõtlemine aitab sul võrrelda oma stäkki teiste lauas olevate mängijatega. See annab selgema ülevaate sellest, kui suur on sinu majanduslik jõud võrreldes konkurentidega.
 • Aitab turniiri faasidega kohaneda: Erinevates turniiri faasides on optimaalne mängustiil erinev. Teades oma stäkki BB-des, on lihtsam määratleda, millises faasis sa parasjagu oled ja kuidas peaksid vastavalt sellele oma strateegiat kohandama.
 • Efektiivne pangahaldus: BB-des mõtlemine aitab paremini hallata oma pangaressursse, tehes selgeks, millal on mõistlik riske võtta ja millal peaks olema ettevaatlikum.
 • Psühholoogiline aspekt: Suurte numbritena stäki nägemine võib mõjutada mängijate emotsionaalset seisundit, eriti kui stäkk väheneb. BB-des kuvamine aitab hoida fookust olulisel – mitte absoluutsel stäki suurusel, vaid sellel, kui palju mängulisi võimalusi stäkk endiselt pakub.

Positsiooni Mängimine: Positsioon on üks võtmetegureid pokkeris ja selle tähtsus ainult kasvab turniiri edenedes. Keskmistes etappides, kui stäkid on väiksemad ja panused kõrgemad, muutub positsiooni eelis veelgi kriitilisemaks. Mängides positsioonis, saad sa rohkem informatsiooni oma vastaste kohta enne kui pead oma käigu tegema, mis annab sulle võimaluse teha paremaid otsuseid.

Vähem Käsi: Kui pokkeriturniirid liiguvad edasi, muutub mäng kinnisemaks ja konkurents tugevamaks. Selles faasis on oluline mängida vähem käsi, keskendudes kõrge väärtusega kätele. See tähendab, et pead vältima marginaalseid käsi ja mängima ainult tugevaid algkäsi, eriti kui oled varajases või keskmises positsioonis. Vähemate, kuid tugevamate käte mängimine aitab vältida keerulisi olukordi, kus sinu stäkk võib olla ohus.

Pokkeriturniiride keskmistes etappides edu saavutamine nõuab distsiplineeritud käte valikut, strateegilist stäki haldamist ja oskust ära kasutada oma positsiooni lauas. Mängijad, kes suudavad kohanduda keskmise faasi dünaamikaga, parandavad oma võimalusi jõuda pokkeriturniiridel sügavale ja võib-olla isegi lauda juhtima.

Turniiri Hiline Faas ja Mull

Pokkeriturniiride hiline faas, sealhulgas “mull”, muudab mängu dünaamika oluliselt. “Mull” on pokkeriturniiride etapp, kus järgmisena väljalangev mängija jääb auhinnarahadest ilma, samas kui ülejäänud mängijad jõuavad rahadesse.

soldat poiss Jd boonused 2024Mängijad peavad kohanema väiksemate stäkkidega (suhtes pimepanustega), suuremate pimepanuste ja ante’ga, samuti kasvava survega, mis tuleneb auhinnarahadesse jõudmise lähedusest. Selles etapis on strateegilised otsused kriitilise tähtsusega, kuna need võivad määrata mängija edasise saatuse pokkeriturniiril.

Mullifaasi Strateegia: Mängijad peavad olema eriti tähelepanelikud mullifaasis, kui turniir on jõudmas punkti, kus auhinnarahadesse jõudmine on vaid mõne koha kaugusel. Sel hetkel on oluline hinnata oma stäkki suhet pimepanustesse ja otsustada, kas olla agressiivsem, et koguda kiipe ja kindlustada koht rahades, või mängida konservatiivsemalt, et vältida väljalangemist enne auhinnarahade jagamist. Surve avaldamine väiksemate stäkkidega mängijatele, kes üritavad mulli üle elada, võib olla efektiivne strateegia.

Stäkkide Survestamine: Suurte stäkkide omanikud peaksid kasutama oma positsiooni, et survestada väiksemaid stäkke, eriti neid, kes paistavad olevat kaitsepositsioonil, püüdes jõuda rahadesse. Surve avaldamine võib tähendada laiema kätevaliku mängimist, pimepanuste varastamist ja re-raise’imist preflop, et sundida vastaseid loobuma ja oma stäkki kasvatada.

Käikude Vahetamine: Edasijõudnud pokkeriturniiride mängijad peavad olema valmis oma mängustiili muutma vastavalt olukorrale. See tähendab agressiivsemaks muutumist, kui olukord seda nõuab, või mängu aeglustamist, kui on vaja säilitada stäkki ja elus püsida. Käikude vahetamine ja paindlikkus on võtmetähtsusega, et vastased ei saaks liiga lihtsalt sinu mängustiili ette ennustada ja vastumeetmeid rakendada.

Pokkeriturniiridel hilisfaasis ja mullis edukaks olemine nõuab põhjalikku mõistmist mängudünaamikast, võimet lugeda vastaseid ja situatsioone ning valmisolekut võtta riske, kui olukord seda nõuab. Nende strateegiate rakendamine aitab mängijatel mitte ainult rahadesse jõuda, vaid ka seada end võidu saavutamise positsioonile.

Rahades: Pokkeriturniiridel Finaallauda Jõudmine

Pokkeriturniiridel rahadesse jõudmine on oluline saavutus, kuid tõelised pokkerimängijad ei rahuldu ainult sellega. Nende eesmärk on jõuda finaallauda ja võidelda turniirivõidu eest. Rahades mängimine nõuab teistsugust lähenemist, kusjuures fookus liigub üha enam strateegilisele mängule, vastaste surve all hoidmisele ja oma stäki kasvatamisele.

kaunis pokkerikaart emand boonus 2024Rahades Mängimine: Kui oled jõudnud rahadesse, on aeg hinnata oma positsiooni. See on hetk, mil pead tegema otsuseid selle põhjal, kas püüda turvaliselt edasi liikuda, või kasutada agressiivsemat lähenemist, et suurendada oma võimalusi jõuda finaallauda. Oluline on jälgida teiste mängijate stäkke ja mängustiili, et leida parimad kohad oma stäki kasvatamiseks.

Pimepanuste (Blindide) Varastamine ja Kaitse: Kuna pimepanuste ja anted muutuvad selles faasis üha suuremaks, muutub pimepanuste varastamine ja nende kaitsmine üha olulisemaks. Mängijad, kes suudavad edukalt oma pimepanust kaitsta ja samal ajal teistelt varastada, suurendavad oma võimalusi pikas perspektiivis turniiril püsida ja edukalt finaallauda jõuda. See nõuab head arusaamist ajastusest ja vastaste mängustiilist.

Laua Imago ja Positsioon: Sinu laua imago ja positsioon on kriitilised tegurid, mis mõjutavad seda, kuidas teised mängijad sinuga rahades mängides suhestuvad. Kui oled kujundanud endast agressiivse mängija kuvandi, võib see aidata sul pimepanuste varastamisel, kuid võib samas tekitada olukordi, kus teised mängijad proovivad sind rohkem väljakutsetele kutsuda. Positsiooni kasutamine oma eeliseks nõuab mõistmist, millal survestada teisi mängijaid ja millal võtta tagasihoidlikum hoiak.

Edasijõudmiseks pokkeriturniiridel rahades ja finaallauda jõudmiseks on oluline järgida tõhusat strateegiat, mis hõlmab nii enda stäki haldamist kui ka teiste mängijate surve all hoidmist. Olles jõudnud sellesse turniiri etappi, on mängijatel vaja näidata üles distsipliini, strateegilist mõtlemist ja valmisolekut kohandada oma mängu vastavalt muutuvatele tingimustele.

Pokkeriturniiride Finaallaud

Finaallauda jõudmine pokkeriturniiridel on iga mängija unistus. See on hetk, kus kõik varasemad pingutused ja otsused saavad maksimaalselt tasustatud. Lõppmäng nõuab erilist tähelepanu detailidele, strateegia peenhäälestamist ning vastaste mängustiilide sügavamat mõistmist ja nendele reageerimist.

kaunis kaart mangukaart ruutu daam 2024Finaallaua Strateegia: Finaallauas mängimine nõuab kohandatud lähenemist, sest iga käik ja otsus on suurendatud tähtsusega. Oluline on tajuda laua dünaamikat, ära tunda, millised mängijad võtavad riske ja millised püüavad lihtsalt kõrgemale kohale tõusta. Sinu strateegia peaks sõltuma sinu stäki suurusest, positsioonist teiste mängijate suhtes ning nende mängustiilidest.

Vastaste Survestamine: Kui sul on suur stäkk, kasuta seda eelist, et survestada väiksemate stäkkidega mängijaid, eriti neid, kes näivad olevat rohkem konservatiivsed, püüdes säilitada oma kohta ja hüpata auhinnaraha astmetel. Agressiivne mäng suure stäkiga võib suurendada sinu võimalusi potte võita ja oma stäkki veelgi kasvatada, samas kui teised mängijad võivad olla ettevaatlikumad.

Võidu Nimel Mängimine: Kõige olulisem aspekt finaallauas on mängida võidu nimel, mitte lihtsalt kõrgema koha saavutamiseks. See tähendab valmisolekut võtta kalkuleeritud riske, mängida tugevaid käsi agressiivselt ja olla valmis tegema suuri panuseid. Samuti on tähtis olla paindlik ja kohandada oma mängu vastavalt olukorrale, olles valmis muutma mängustiili, et vastata laua dünaamikale ja vastaste käikudele.

Finaallauas edukaks olemine nõuab mitte ainult tehnilist oskust ja strateegiat, vaid ka psühholoogilist vastupidavust. Võit pokkeriturniiril ei tule lihtsalt – see on tulemus pidevast õppimisest, kohandumisest ja strateegilisest mängust läbi kõik turniiri etapid. Võidu poole püüdlemine nõuab julgust seista vastu survele, teha raskeid otsuseid ja jääda truuks oma mänguplaanile, säilitades samal ajal külma pea ja selge mõistuse.

Psühholoogiline Vastupidavus Pokkeriturniiridel

Pokkeris käib võitlus ka enda emotsioonidega. Turniiri psühholoogiline olemus võib tuua päevavalgele mängijate suurimad nõrkused ja tugevused. Siin on mõned psühholoogia põhielemendid ja kuidas neid kasutada endale edu tagamiseks pokkeriturniiridel.riskti kuningas mangukaart boonused 2024

Tildi kontrollimine

 • Võta vastutus: Ära süüdista väliseid tegureid, nagu halvad kaardid või vastased, oma kaotuste eest. Keskendu asjadele, mida kontrollid – enda otsused ja mängustiil.
 • Hoidu emotsioonidel põhinevatest otsustest: Kui oled endast väljas, tõmba korraks tagasi ja taasta rahulikkus, enne kui taas mängu sukeldud. Ära kunagi püüa “tagasi võita” kaotusi vihahoos mängides.
 • Tee pause: Kui tunned, et tilt on hiilimas, võta võimalusel paus. Käi tiir väljas, joo vett ja hinga värsket õhku.

Vastaste lugemine

 • Jälgi panustamise mustreid: Pane tähele, kas vastased mängivad tight või loose, passiivselt või agressiivselt. Need vihjed aitavad sul hinnata nende käte tugevust ja vastavalt mängida.
 • Bluffimine: Vali hetked targalt ja ära bluffi liiga tihti. Jälgi vastaseid ja hinda nende mängustiili, et teha kindlaks, kes võiks sinu blufi läbi näha.

Eduka pokkerimängija meeleseisund

 • Kannatlik ja distsiplineeritud: Nad ootavad ära õiged olukorrad, isegi kui see tähendab pikki perioode vaikselt istumist.
 • Kohanemisvõimeline: Nad muudavad oma mängu vastavalt laua dünaamikale ja vastastele.
 • Emotsionaalselt tasakaalukas: Nad ei lase hirmul ega ahnuses dikteerida oma mängu. Nad teevad ratsionaalseid otsuseid ka surve all.

Pokkeriturniiridel on edu saavutamiseks vaja nii strateegiat kui ka psühholoogilist vastupidavust. Harjutades ja lihvides nii oma oskusi kui ka vaimset võimekust, oled teel pokkerimängijana järgmisele tasemele.

10 Lühikest Näpunäidet

 • pokkeridaam emand queen kuninganna pokker 2024Ära keskendu oma algstäki kaitsmisele. Pokkeriturniirid on pikk jooks. Sa mängid tunde enne rahadesse jõudmist, väljalangemise hetkeks on sinu algstäk vähem väärt kui 1 suur pimepanus.
 • Mängi võidu nimel. Paljudel pokkeriturniiridel jagatakse suuri auhindu vaid TOP3 mängijate. Võidu nimel mängimine tähendab riskide võtmist ja otsuste tegemist, mis annavad parimad võimalused turniir võita.
 • Mängi vastaseid arvesse võttes kuid mitte liialt. Nõrkade vastaste mängus saab kasutada nende vigu enda kasuks – bluffi rohkem, valuebet’i laiemalt. Ära muuda oma strateegiat liialt läbinähtavaks, kuna osavad vastased võivad seda enda kasuks pöörata.
 • Võitle ante’de eest. Anted suurendavad “surnud” raha hulka potis, kohandades oma mängu saad vastastelt pimepanuseid ja ante’sid varastada.
 • Ära karda oma suurt pimepanust kaitsta, kui stäkk on väike. Väikese stäkiga on suur pimepanuse kaitsmine eriti oluline, kuna see aitab vältida varajast väljalangemist.
 • Aseta väiksema stäkiga vastased surve alla, kui nad on pokkeriturniiri “mulli” äärel. Suurema stäkiga saad mulli ära kasutada laiema range’iga open raise’ides ning agressiivsema post-flop mänguga.
 • Pane oma vastased surve alla, kui sul on suur stäkk. Kui oled suure stäkiga chipleader, siis kasuta seda enda eeliseks. Avalda võimalikult palju survet, sest väikese stäkiga mängijatel on piiratud võimalused vastumänguks ja peavad tihti käest loobuma.
 • Väldi võimalusel hilist pokkeriturniirile registreerimist. Kui sa usud, et sul on eelis teiste mängijate ees, siis tasub turniirile registreeruda kohe alguses. Nii saad seda eelist võimalikult kaua ära kasutada.

Lõppsõna

transparent ruutu poiss mangukaaart kaardid 2024Edu saavutamine pokkeriturniiridel nõuab põhjalikku strateegiat, mis kohaneb iga turniiri faasiga, alates varajasest etapist kuni finaallauani.

Alustades turniiri, on oluline mängida laia kätevalikuga, kuid samal ajal hoida potid kontrolli all, et säilitada stäkk ja positsioon.

Keskmises faasis tuleb keskenduda stäki haldamisele ja positsiooni kasutamisele, vältides samas liigset riskimist. Mullifaasis ja hilisemates etappides on võtmetähtsusega surve avaldamine, käikude vahetamine ja vastaste mängustiili ära kasutamine. Finaallauas tuleb mängida julgelt, kasutades ära oma stäki suurust ja mängides võidu nimel, olles valmis vastu võtma suuri otsuseid.

Edu pokkeriturniiridel saavutatakse läbi järjepideva õppimise, kohanemise ja strateegilise mänguga, mis võimaldab mängijatel parandada oma oskusi ja saavutada võite.

12 Parimat Pokkerinippi Professionaalidelt
Kas 2024. Aastal On Võimalik Online Pokkeriga Raha Teenida?
Pokkeri Mängimine Tugevate Vastaste Vastu

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KOI KASIINO ÜLEVAADE
Translate »