SKRILL DIGITAALNE RAHAKOTT

Skrill digitaalne rahakott!

SKRILL DIGITAALNE RAHAKOTTSkrill loodi 2001. aastal Ühendkuningriigis Moneybookersi nime all. See on veebipõhine maksesüsteem, mis töötab sarnaselt PayPaliga. Skrill kasutajad saavad luua omale elektroonilise rahakoti, et siis läbi selle teha vajalikud ülekanded.

Mitmed Eestis tegutsevad online kasiinod lubavad teha nii sisse- kui väljamakseid läbi Skrilli.

Viimase viie aasta jooksul on just e-rahakotid saanud kõige populaarsemateks maksevõimalusteks. Digitaalsed rahakotid on mugavad kasutada ja ülekanded toimivad kiiresti. Skrill on esikohal e-rahakottide seas, sest see on klientide seas saavutanud väga hea maine.

Skrill rahaülekande teenuse reiting Trustpilot lehel on 4.7. See on suurepärane näitaja, seda enam, et tagasiside on andnud ligemale 11 000 kasutajat.

SKRILL KONTO LOOMINE


MILLISED TOAD LUBAVAD SKILL MAKSEID

Olybet lubab teha nii sisse- kui väljamakseid Skrill kaudu. Olybet on ka huvitav selle poolest, et seal saab oma online kasiino kontole teha sissemakseid sularahaga. Selleks tuleb minna mõnda Olymic casino kassasse.

Hetkel ei saa teha sissemakseid läbi Skrilli kiirkasiinodes. Kiirkasiino on selline kasiino, kus konto loomine toimub automaatselt sissemakse käigus. Sellisel juhul tuleb reeglina teha sissemakse oma pangakonto kaudu. Kiirkasiinod: Ninja, Boost.
Viimasel ajal on tulnud Eesti turule üsna palju kiirkasiinosid ja näib, et nende populaarsus on üsna kõrge.

SKRILL vs PAYPAL vs NETELLER

Kuigi maailmas on väga palju digitaalse rahakoti pakkujaid, siis teenuse tase ja turvalisus on väga kõikuv. Antud juhul vaatame kolme teenuspakkujat: Skrill, Paypal ja Neteller. Kõik need kolm on väga usaldusväärsed teenuspakkujaid.

Skrill pakub teenust 163 riigis (35 valuutat), PayPal 172 riigis (24 valuutat) ning Neteller 149 riigis (27 valuutat).

Kui vaadata maksevõimalust veebiostude tegemisel, siis PayPal on tõenäoliselt laialdasemalt tunnustatud ja aktsepteeritud kui Skrill. Kui aga prioriteet on madala tasuga digitaalne rahakott koos seotud deebetkaardiga, siis võib Skrill olla parem valik, sest üldiselt on Skrilli teenus soodsam kui PayPali oma. Kui soovid lisada raha oma Skrill- või PayPal rahakotti, sõltub teenustasu kasutatavast makseviisist.

Võrreldes Skrilliga, siis paljud Netelleri ülekandetasud on üsna kõrged.

MAKSEKAART

Nii Skrill, Paypal kui Neteller pakuvad võimalust tellida omale koju maksekaart. Kaart saadetakse postiga ja seejärel on võimalus see aktiveerida. Antud kaardiga saad teha makseid ja võtta pangaautomaadist välja sularaha.

SKRILL DIGITAALNE RAHAKOTTÜldjuhul on selline kaart mõeldud maksete tegemisel poodides ja restoranides. Sellisel juhul ühtegi teenustasu ei rakendu.
Kindlasti ei tasu kasutada antud kaarti regulaarselt ATM automaadist sularaha väljavõtmiseks, sest siis lisandub üsna krõbe teenustasu. Sellist teenust tasub kasutada ainult hädaolukorras. Skrill ja Neteller võtavad teenustasu 1.75% ATM sularaha väljamaksel. Paypal teenustasu antud juhul on fikseeritud summa $2.50 (sularaha väljamaksele kehtib päevane limiit $400). Samas tasub teada, et enamikel juhtudel võetakse valuuta konverteerimisel üsna suurt teenustasu.

KOKKUVÕTE

Kuigi konkurendid ei jää palju maha, siis hetkel pakub turu parimat teenust Skrill. Skrill on laialt kasutusel üle kogu maailma ja teenustasud on mõnevõrra soodsamad kui konkurentidel.

Skrill pakub:

  • Lihtsad ja turvalised online-maksed
  • P2P rahaülekanded
  • Füüsiline maksekaart
  • Krüptovaluuta ost, müük
    Kui soovid investeerida krüptorahasse, siis saad seda teha väga mugavalt just Skrillis.
SKRILL KONTO LOOMINE
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE
Translate »