Artiklid Faktid

SUURIMAD KASIINORÖÖVID JA VARGUSED AJALOOS

SUURIMAD KASIINORÖÖVID

KASIINORÖÖVID & VARGUSED

On need rongid, pangad või kasiinod, röövid on äratanud inimeste huvi läbi aegade. Lugematud filmid on käsitlenud rööve, suurejoonelisi plaane, tehnikat, ja isegi toorest jõudu röövi sooritamisel. Ja kui inimesed on piisavalt huvitatud mingist ideest siis me teame, et on vaid aja küsimus millal keegi üritab ideed teoks teha. Allpool on viis reaalse elu kasiinoröövi või vargust.


 #5   Soboba Kasiino – 2007 (Las Vegas) 

SUURIMAD KASIINORÖÖVID Soboba Kasiino

Räägitakse, et mitmed röövid olevat andnud inspiratsiooni filmile Ocean 11, aga üks ebaõnnestunud kasiinoröövel väitis otse, et film inspireeris just nimelt teda. Ronaldo Luda Ramos oli Las Vegase Soboba kasiino töötaja kes paigutas kasiinosse turvakaameraid ja muud turvatehnikat. Nii öelda omainimese jaoks pole paremat positsiooni röövi korraldamiseks.
Pärast kolleegi pipragaasitamist ja kinniteipimist sidus Ramos kinni veel kaks kasiinotöötajat ähvardades neid püstoliga, mis küll hiljem osutus õhkrelvaks. Ta toppis õlakotti 1,5 miljoni dollari väärtuses sularaha ja põgenes siis koos oma kaasosalisest autojuhiga. Mõlemad arreteeriti kõigest päev hiljem ja Ramos rääkis ajalehele: “Kas ma ületasin Ocean 11 röövi? Ma isegi ei teadnud palju raha ma suutsin röövida.”


 #4   Ritz Kasiino – 2004 (London) 

Vähemalt filmides võetakse röövlid maha suurejoonelise tulevahetuse käigus või siis leitakse rahamäed hotellitoa voodi alt. Harva (kui üldse) lastakse tegelased minema ja jäetakse neile nende saak. Aga just nii juhtus Ida-Euroopast pärit kolme tüübiga kes võtsid Londoni kuulsast Ritz kasiinost kaasa raha 1,8 miljoni dollari väärtuses kasutades mobiiltelefoni sisseehitatud laserit tuvastamaks kuuli ja ketta kiirust ruletilaual. Tulemus saadeti arvutisse mis kalkuleeris välja kõige tõenäolisema võidunumbri. Kuigi nad arreteeriti ja nende arved külmutati ei leidnud kohtunik nende tegevuses midagi ebaseaduslikku ja nad vabastati.


 #3   Circus Circus – 1993 (Las Vegas) 

Paljud ei arvesta pärast õnnestunud röövi võimaliku süütundega või vajadusega varjata ennast terve ülejäänud elu. Üheks selliseks näiteks on soomustatud auto juht Heather Tallchief kes sõitis 1993. aastal minema 2,5 miljoni Vegase Circus Circus kasiinole kuuluva dollariga. Pärast enam kui aastakümne pikkust peitust valenime all Euroopas andis Tallchief aastal 2006 ennast ise üles. Ta soovis rööviga toetada enda 10 aastast poega ja uskus end tegevat õieti. Tema kaasosaline on aga endiselt tabamata ja redus.


SUURIMAD KASIINORÖÖVID Stardust Kasiino #2   Stardust Kasiino – 1992 (Las Vegas) 

Stardust oli üks Stripi legendaarsemaid kasiinosid, ja see oli ka ühe Las Vegase legendaarseima varguse toimumispaigaks. Ühe 1992. aasta tööpäeva lõpus ladus kassiir Bill Brennan rahulikult oma kotti pool miljonit dollarit ja jalutas lihtsalt minema. Ei mingeid relvi ega tehnikat.
Tänaseni Ühendriikide tagaotsituim Brennan kadus jäljetult. Spekuleeritakse, et maffia, millega Stardust väidetavalt oli seotud, ei kiitnud tegu just heaks ja andis sellest Brennanile omal viisil teada…


 #1   Crown Kasiino – 2013 (Perth, Austraalia) 

Kui kasiinoröövidel on midagi ühist siis vähemalt suurimate röövide ja varguste puhul on tegu olnud omainimestega. Kindlasti kehtib see 32 miljoni dollari varguse kohta mis sooritati turvakaameraid jälgiva töötaja poolt kes omakorda jagas kaameratest saadud infot kõrgetel panustel mängiva kaasosalisega. Pärast mitut suurt võitu saadi kelmide paarile siiski jälile ja töötaja vallandati. Kuna kasiinole jäi kelmuse abil võidetud raha alles siis saadeti kaasosalisest mängur kodumaale tagasi ilma karistuseta.Postitusi pole.

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »