sport uudised Fantasy Sports

EESTI MÄNGIJA VÕITIS PAF FANTASY SPORTS MÄNGUS €530 000

PAF FANTASY SPORTS

PAF FANTASY SPORTS

Sellel pühapäeval sai läbi Inglisamaa Premier League hooaeg ja sellega enam kui miljon eurot auhinnafondiga fantaasialiiga mäng Paf lehel.

PAF FANTASY SPORTSVõitjaks tuli Eesti mängija, kes sai esikohaga ulmelise võidu 230 000 eurot! Lisaks võitis ta ligemale €300 000 mitme auhinnalise koha eest võistlusel. Seega kokku võitis ta enam kui pool miljonit eurot!

JalgpallPaf Fantasy Sports võistlusel tuleb Sul kokku panna tiim, mis kogub punkte vastavalt reaalses mängus toimunud sündmustele. Sul on võimalus etteantud piirides osta oma tiimi mängijaid, et koguda hooaja vältel võimalikult palju punkte. Kes kogub kõige rohkem punkte, see mängija osutubki võitjaks. Sul on võimalus luua ka mitu erinevat tiimi ja sellega suurendada oma võiduvõimalusi. Muide, antud suurvõidu €530 000 saanud mängija just seda tegigi, kus tal õnnestus esikümnesse saada viie oma tiimiga.

PAF FANTASY SPORTS muruPafi juht Allar Levandi kommenteeris: “See on korralik tiitlivõit! Nii tihedas rahvusvahelises konkurentsis, kus kõikidel osalejatel on tänapäeval väga head ja võrdsed võimalused mängijate kohta infot saada, on see märkimisväärne saavutus. Seda, et tegemist ei olnud puhta juhusega, näitab seegi, et võitja suutis mitu head tiimi kokku panna”.

Kokku loodi võistlusel 38 000 meeskonda ja auhinna said 5000 osalejat.

Fantasy Sports leiad Paf lehelt MENÜÜ / Fantasy Sport

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


PAF SPORDI KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boost Kasiino Ülevaade
Translate »