FANTASY SPORTS KAMPAANIAD


FANTASY SPORTS

FANTAASIASPORDI KAMPAANIAD JA BOONUSEDFantasy Sports kampaaniad ja boonused pakuvad mängimisele olulist lisaväärtust!

Fantaasiasport on populaarne online sportmäng, kus mängijatel on võimalus luua oma virtuaalne meeskond. See on põnev ja kaasahaarav kogemus, kus Sinu tehtud valikutest sõltub meeskonna edu. Sinu loodud fantaasiaspordi meeskond võistleb turniiril, kogub punkte, et saada võimalikult kõrge koht turniiri edetabelis.

Kõik võistlusel osalevad mängijad saavad oma meeskonna ülesehitamiseks fikseeritud suurusega eelarve. Eelarve piires saavad osalejad osta sportlasi, et aidata oma meeskonnal edu saavutada. Sportlaste hind sõltub sellest, kui hästi nad tegelikult päriselus mängivad.

KUIDAS ALUSTADA MÄNGIMIST

Vali oma eelarvele sobiva sisseostuga turniir Fantaasiaspordi turniiride lehel. Fantasy Sports turniirid on suurepärane võimalus hoida oma oskused teravana ja nautida võistluslikku õhkkonda. Saadaval on turniirid erinevatele spordialadele, seega kindlasti leiad omale sobiva turniiri. Paljud Fantasy Sports turniirid on seotud jalgpalliga, selliseid turniire nimetatakse “Fantasy Jalgpall” turniirideks.

tablet fantaasiasportLeia sobiv turniir ja alusta meeskonna loomist. Võid kasutada “automaatne lõpuni viimine” funktsiooni, kus kõik valikud tehakse Sinu eest. Sinu tehtud valikutest sõltub meeskonna edu turniiril.

Kui valikud on tehtud, siis kinnita turniiril osalemine. Nüüd algab kõige põnevam osa, võistlus ise. Sul on võimalus jälgida spordisündmustel toimuvat ja vaadata oma meeskonna edenemist turniiril.

Enamikel Fantasy Sports turniiridel saab osaleda rohkem kui ühe meeskonnaga. Kui osaled rohkemate meeskondadega, siis on ka tõenäosus suurem, et saad võistlusel kõrge koha. Iga kord kui soovid osaleda turniiril uue meeskonnaga, siis tuleb maksta osalemistasu. Freerollidel (tasuta turniirid) on reeglina piirang, kus iga võistleja saab osaleda ainult ühe meeskonnaga.

Üldjuhul on kõik Fantasy Sports turniiride rahalised auhinnad pärisrahas, millele puudub läbimängimise nõue (võivad kehtida erandid). Toimuvad ka satelliitturniirid, kus auhinnaks on piletid kõrgema sisseostuga turniirile.

Kindlasti tasub vaadata üle Fantasy Sports kampaaniad ja boonuspakkumisest, mis reeglina pakuvad mängimisele olulist lisaväärtust.

FANTASY SPORTS TURNIIRIDEL OSALEMINE

Eestis pakuvad Fantasy Sports online turniire Olybet ja PAF.

Turniiride sisseost jääb tavapäraselt vahemikku 0 kuni €100. Erandina on saadaval ka suurema sisseostuga turniirid. High-roller turniiri sisseost võib olla enam kui €1000. Samas on kõigil võimalik alustada mängimist 100% riskivabalt, sest regulaarselt toimuvad Fantasy Sports freerollid, kus sisseost on null eurot. Nõutav vanus Fantasy Sports mängimiseks on 18+.

Rohkem infot Fantasy Sports turniiride kohta LINK.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »