Arhiiv

GRANDX KASIINO SÕBRAPÄEV, VÕTA €200 BOONUS JA 20 TASUTA SPINNI

GRANDX KASIINO SÕBRAPÄEV

GRANDX KASIINO SÕBRAPÄEV

86
GrandX kasiino sõbrapäev jagab boonuseid ja tasuta keerutusi.

GrandX kasiinos võimalus võtta omale 14. veebruaril, sõbrapäeval, €200 boonuse ja 20 tasuta keerutust põnevas Amatic kasiinomängus Casanova’s Ladies!

Casanova’s Ladies on Amatic slotimäng, mis jõudis online kasiinodesse jaanuaris 2021. Mängu RTP on igati korralik 97,1%-ti. Suurim võimalik võit ühe keerutusega on 500 x Sinu panus. Mängus on 5 rullikut, 3 mängurida ja 25 võiduliini.

GRANDX KASIINO SÕBRAPÄEVNagu nimi ütleb, siis mängus teemaks on Casanova daamid. Casanova on nimi, mis on pärit Itaaliast ja tähistab armastaja või seiklejat. See on tuntud eriti Giacomo Casanova järgi, kes oli 18. sajandi Veneetsia seikleja ja romantik. Ta on tuntud oma mitmete armastuslugude poolest. Nimi Casanova on saanud tähenduse “seikleja või armastaja” ja on sageli seotud meessoost isikuga, kes on eriti edukas naiste seas. Samuti on “Casanova” ka populaarne nimi erinevatele mängudele ning filmidele, mis on seotud armastuse ja seiklustega.

Casanovas Ladies slotimängus on mitmeid funktsioone, sealhulgas Colossal Wilds, Stacked Symbols, Stacked Wilds, Wilds ja palju muud. Casanova ise on wild sümbol, mis asendab kõiki teisi sümboleid.
Saa rullikutele 3, 4 või 5 maski sümbolit ning aktiveerid boonuskeerutused. Boonusmängu algul on võimalus valida keerutuste arv koos Lady sümbolitega, mis muutuvad boonusvoorus wild sümboliteks. Boonusvoorus on võimalus võita veelgi rohkem keerutusi.

Mängus on ka gamble funktsioon, mis lubab igat saadud võitu duubeldada kuni 8 korda.


BOONUS & SPINNID

  • Kampaania toimub teisipäeval, 14. veebruaril 2023.

  • Logi sisse oma GrandX kontole (vajadusel loo konto).
  • Aktiveeri boonus GrandX kasiino sissemaksete lehel.
  • Võta omale 60% kuni €200 deposiidi boonust!
    Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €20. Maksimaalse boonuse €200 saamiseks tee sissemakse €334 või enam.
  • Koos boonusega saad lisapreemia Casanova’s Ladies slotimängu 20 tasuta keerutust!
    Peale boonuse saamist ava GrandX kasiinos slotimäng Casanova’s Ladies ja naudi tasuta keerutusi.

Boonusraha ning tasuta keerutustega saadud võitudele kehtib läbimängimise nõue 40 korda. Tehtud sissemaksele puudub läbimängimise nõue. Algul mängid oma rahaga ja alles siis boonusrahaga. Kui oma rahaga mängides tuleb suurem võit, siis võid boonuse tühistada ja teha väljamakse. Kui ei vea ja tulevad kaotused, siis jätkub mäng boonusrahaga ja võidulootused jäävad püsima.


GRANDX KASIINO SÕBRAPÄEV boonused-1

 

GrandX Tervituspakett

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE


GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »