kasiino uudised

PAF KASIINOS OOTAB SIND ENAM KUI 1000 KASIINOMÄNGU!

1000+ KASIINOMÄNGU

Paf Spordiennustus LogoPaf kasiino pakub reeglina väga häid kampaaniaid. Keskmine Paf kasiino kampaania tase on sarnane teiste kasiinode parimate kampaaniatega. Peamine põhjus on selles, et Paf kasiinos on kõik võidud koheselt Sinu raha, ühtegi läbimängimise nõuet võitudele ei lisandu. See võiks olla ka peamine põhjus, miks Paf kasiinot eelistada.

 

Cash & CarrySee pole siiski ainus, millega Paf silma paistab. Mängude valik on Paf kasiinos meeletult suur, seal on enam kui 1000 kasiinomängu. Paljud kasiinomängud on saadaval ainult Paf kasiinos. Ühed väga omanäolised ja vaid Paf kasiinos leitavad mängud on tehtud Paf Game Studio poolt. Paf Gaming Studio loodi aastal 1999. Suurt populaarsust on kogunud Paf Gaming Studio loodud Cash & Carry seeria mängud. Kõikidel Paf eksklusiivsetel mängudel on nurgas Pafi logo – selle järgi on võimalus nad nimekirjast üles leida.

Paf Gaming Studio mängude leidmiseks võid sisestada Paf mängude lehel otsingusse “paf”. Seega otsida saab mitte ainult konkreetset mängu, aga võib sisestada ka mängutootja nime. Kõikidelt Euroopa populaarseimatelt mängudepakkujatel on igaühelt valikus enam kui 100 mängu.


1000 KASIINOMÄNGU

1000 KASIINOMÄNGU

Club Paf

Hetke seisuga aastal 2020 ootab Sind Paf kasiinos enam kui 1000 kasiinomängu! Näiteks aastal 2016 oli see number kõigest ~300.

 

Lisaks slotimängudele on saadaval videopokkerid, hulganisti live-kasiino mänge, põnevad bingo mängud, erinevad õnnemängud, fantasy sports ja jackpoti ennustused. Eraldi on saadaval ka online pokker ja spordiennustus (+jackpoti ennustused).

Kui oled otsustanud Paf kasiinos mängida, siis heida pilk peale ka Club Paf tegemistele. Rohkem infot leiad Paf lehel kui valid menüüst “Club Paf”.

 

Kui Sind huvitavad turu parimad kampaaniad ja pidevalt uued slotimängud, siis Paf on just õige koht mängimiseks.


 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Ninja Kasiino Ülevaade

Jäta Kommentaar

Translate »