Chanz-kasiino Kasiino Tasuta spinnid Tervitusboonus

CHANZ TERVITUSBOONUS JAGAB BOONUSRAHA JA KUHJAGA TASUTA SPINNE – ESQUELETO EXPLOSIVO

CHANZ TERVITUSBOONUS

CHANZ TERVITUSBOONUS

CHANZ KASIINO icon1Chanz logoChanz tervitusboonus pakub uutele mängijatele boonusraha ja kuhjaga tasuta keerutusi.

Chanz kasiino tõi Eestis turule esimese sotsiaalse online kasiino, kus mängijatel on võimalus omavahel võistelda, suhelda ja sõpradele tasuta spinne saata. Kui Sul ei ole veel Chanz kasiinos kontot, siis kasuta võimalust ja haara omale suurepärane tervitusboonus.

Tervitusboonus jagab preemiaid Sinu esimesele neljale sissemaksele. Esimese sissemaksega saab kuni €100 boonusraha + tasuta spinnid ja järgnevate sissemaksetega saab tasuta spinne erinevates slotimängudes.


Pragmatic Play slotimängu 7 Monkeys RTP on tagasihoidlik 92,71%-ti. Mäng jõudis mängijateni juunis 2015. Mängu volatiilsus on keskmine-kõrge. Maksimaalne võimalik võit ühe keerutusega on 4500 x Sinu panus. Mängus on nii scatter kui wild sümbolid ja lisaks mitmed erinevad funktsioonid. Mängulaud koosneb viiest rullikust ja kolmest mängureast. Mängus on kõigest 7 võiduliini.

Saa rullikutele vähemalt 3 scatter sümbolit (banaanid) ning käivitub mängusisene tasuta spinnide funktsioon.

 • 3 scatterit annavad 50 tasuta spinni x1 kordajaga.
 • 4 scatterit annavad 100 tasuta spinni x2 kordajaga.
 • 5 scatterit annavad 150 tasuta spinni x3-kordajaga.

Lisaks sellele, kui kogud boonusfunktsiooni ajal veel 3 scatter-sümbolit, lisandub 15 tasuta spinni. Tänu sellele on Sul võimalus mängida kuni 165 tasuta spinni x3-kordajaga, mis on väga hea võimalus suure võidu saamiseks. Üldiselt on siiski antud mängu reiting üsna madal, seda peamiselt kehva RTP tõttu.

CHANZ TERVITUSBOONUS 7 Monkeys


CHANZ TERVITUSBOONUSThunderkick loodud slotimängu Esqueleto Explosivo RTP on keskpärane 96%-ti. Mängu volatiilsus on väga madal, mis tähendab, et võidud tulevad tihti, aga reeglina need on väikesed. Suurim võit ühe keerutusega on 700 x Sinu panus. Antud mäng jõudis kasiinodesse 2015 oktoobris.

Esqueleto Explosivo slotimängu mängulaud on 5 x 3 ja võiduliine on 17. Wild sümbol antud mängus plahvatab, mille järel ilmuvad uued sümbolid ja saad veel ühe võimaluse hea kombinatsiooni moodustamiseks. Mängus on ka võidukordaja. Iga kord, kui moodustub võidukombinatsioon, aktiveeritakse esimene võidukordaja, kui järgmine kombinatsioon on võidukas, suureneb kordaja jne. Maksimaalne kordaja on x32.


The RiftThe Rift on samuti Thunderkick slotimäng, mis jõudis online kasiinodesse 2016 mais. Antud mängu volatiilsus on üsna kõrge. Mängu RTP on 96,3%-ti. Suurim võit ühe keerutusega on 815 x Sinu panus. Mängus on 5 rullikut, 3 mängurida ja 17 võiduliini.

Mängus on erinevad funktsioonid nagu sümbolite kogumine, ekstra wildid, müstika, juhuslikud wildid, korduvpöörded ja kleepuvad wildid. Rift spin aktiveerub, kui rullikutele ilmub kaks scatter-sümbolit. Saad ühe spinni, mille jooksul muutuvad võitnud kombinatsioonis mitteosalenud wild-sümbolid kleepuvaks ja mänguväljale lisatakse üks kuni kolm täiendavat wild-sümbolit. See suurendab kahtlemata võimalusi hea kombinatsiooni saamiseks. Mängusisesed tasuta spinnid aktiveeritakse, kui mänguväljale ilmub kolm, neli või viis scatter-sümbolit.


Starburst slotimängStarburst mäng üldjuhul palju tutvustust ei vaja, sest see on ülimalt populaarne mäng online kasiinodes. Mäng jõudis online kasiinodesse juba aasta 2013 novembris. Mängu RTP on keskpärane 96,09%-ti. Mängu loojaks on NetEnt. Mängu volatiilsus on madal. Suurim võimalik võit ühe keerutusega on 500 x Sinu panus.

Starbursti peamine ja ainus funktsioon on wild-sümbolid (särava tähe kujul). Wild sümbol saab ilmuda teisele, kolmandale ja neljandale rullikule. Iga wild sümbol laieneb tervele rullikule ja annab korduskeerutuse.


CHANZ TERVITUSBOONUS

 • Antud kampaania jookseb tähtajatult.
 • Boonuse saad võtta Chanz lehel sissemakse tegemisel.

 • Esimese sissemaksega saab 100% kuni €100 boonuse ja 50 tasuta spinni mängus 7 Monkeys!
  Boonuse ja tasuta spinnide saamiseks tee oma Chanz kontole vähemalt €10 sissemakse. Maksimaalse €100 boonuse saamiseks tee sissemakse €100.

  • Boonusele kehtib läbimängimise nõue 35 korda. Läbimängimiseks on aega 30 päeva. Läbimängimisel lähevad arvesse Chanz kasiino slotimängud. Lubatud on kuni €2 suurused panused.
  • Tasuta spinnidega saadud võitudele puudub läbimängimise nõue.

 • Teise, kolmanda ja neljanda sissemaksega saab tasuta spinnid erinevates slotimängudes (vt.tabel).
  Antud juhult tuleb tasuta keerutuste võidud mängida läbi 35 korda.
 • Täpsed tervituspaketi tingimused leiad Chanz lehelt. Logi sisse oma Chanz kontole, vali “Teretulemast pakett” pakett kampaania ning vajuta “Kasutustingimused”.
DEPOSIIT BOONUS TASUTA SPINNID
1 100% kuni €100 50 spinni slotimängus 7 Monkeys!
2 50 spinni slotimängus Esqueleto Explosivo!
3 50 spinni slotimängus The Rift!
4 150 spinni slotimängus Starburst!
button-vota-boonus-boonused-1


CHANZ TERVITUSBOONUS sõberChanz sõbraboonusChanz kasiinos on Sul võimalus luua oma klubi, kus saad iga kutsutud sõbra eest €25 ja sõber saab samuti €25.

Boonusrahad saab kontodele tingimusel, et mõlemad mängijad on teinud vähemalt €25 sissemakse ja sõber on mänginud €25 vähemalt 1 kord läbi. Kehtib läbimängimise nõue 35 korda.

Lisaks laekub Sulle ka erinevaid eeliseid ja pakkumisi, seda juhul kui Sinu loodud klubi on kasvanud vähemalt 5-e liikmeliseks.

Loe lähemalt sõbraboonuse kohta SIIT

 

Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Paf Tasuta Raha
GRANDX KASIINO ÜLEVAADE
Translate »