Artiklid Olybet pokker PokkeriMaailm

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED

GG pokker võrgustik

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED

GG Network on maailma suurima pokkerivõrgustik. Tegemist on aastal 2014 loodud ja peamiselt Hiina ja Aasia turule suunatud võrgustikuga. Võrgustiku tootearendus ja tarkvara on täiel määral suunatud hobimängijatele. GG võrgustiku pokkeritubades mängimisel on keelatud kasutada abistavaid programme, mis koguvad infot vastaste kohta, kuvavad statistikat jne. Üks mängija saab mängida korraga maksimaalselt neljal laual, mis kehtib nii rahalaudade kui turniiride kohta.
Mängida on võimalik kõikvõimalike seadmete kaudu (Windows, Android, MacOS, iOS).

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED ggnetwork logoGG võrgustikku esindavad mitmed kuulsad pokkerimängijad, nagu Daniel Negreanu, Felipe Ramos, Bryn Kenney ja paljud teised. Mängijaid ootab GG võrgustiku pokkeritoas eksklusiivne ja samas turvaline mängukeskkond. Saadaval on erinevad mänguformaadid ja omapärased tarkvara funktsioonid, mis lisavad mängimisele suuremat põnevust.

GG POKKER JA RAKEBACK

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED network sc1

Süsteem on ehitatud üles selliselt, et hobimängijad saaksid suuremat rakebacki ja võitvad regularid väiksemat. Kahjuks on GG võrgustiku rakeback süsteem üsna läbipaistmatu ja raskesti arusaadav.

Igal kuul avaldatakse saidil uusi pakkumisi edetabelite kujul erinevates vormingutes. Rahalaudades mängitakse neli jackpotti (sealhulgas Short Deck ja All-in või Fold). Enamik auhindu makstakse välja pokkeritoa “kohalikus valuutas”, milleks on C$ (saab kasutada rahalauas) ja T$ (saab kasutada turniiridel).

Lisaks igakuistele hüvedele on GG pokkeritubades ka rahatagastusprogramm Fish Buffet Rewards.


RAHATAGASTUSPROGRAMM FISH BUFFET

Fish Buffet on pooljuhuslik rahatagastusprogramm, mis premeerib kõiki mängijaid, kes osalevad GG võrgustiku pokkeritoa pärisraha mängudes. Kahjuks antud programm on tehtud üsna keeruliseks. Kuigi antud kampaania püüab meelitada ligi 60% suuruse rakebackiga, on reaalsus see, et pole võimalik teada, kui palju päeva lõpus tegelikult rakebacki saad. Seda kõike tänu PVI rake’ile (sellest lähemalt hiljem).

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED Fish Buffet

Mängijad saavad Fish Buffet punkte (FP) määraga 100 FP iga $1 makstud rake eest, mida mõjutab omakorda PVI. Fish Buffeti moodustavad kaheksa taset, mis on jagatud 25 auastmeks. Kes mängivad väga palju, saavad plaatina staatusele, mis annab rahatagastuse 20% kuni 60%. Iga kord, kui tõused tasemel, saad keerutada ratast juhuslike auhindadega.

KOHT AUHINNAD KESKMINE TAGASI FP VAJALIK
Plaatina kala 1 $ 500 FP eest 20% pole nõutud
Plaatina kaheksajalg 1 dollar 285 FP eest 35% 750 tuhat
Plaatina vaal 1 $ 200 FP eest 50% 1,5 miljonit
Plaatina hai 1 $ 182 FP eest 55% 3 miljonit
GG Plaatina 1 $ 167 FP eest 60% 5 miljonit

Üldiselt on GG võrgustiku Fish Buffet rahatagastusprogramm mõeldud harrastusmängijatele, kus isegi “flat cashback” põhjal pole võimalik teada, kui palju rakebacki tegelikult saab.


GG POKKERI RAKE

GG võrgustikus võetakse mängijatelt 5% reiki, kus on ülempiirid 0,5 bb kuni 2 bb (bb on big blind, ehk suur panus).

Kas GG võrgustikus on mängijatele soodne rake süsteem? Selles osas on meil head ja halvad uudiseid. Hea uudis on see, et rake on üsna karm ja halb uudis on see, et rake on üsna karm :). Mis siis on hea? Suur rake peletab eemale regulare ja muudab mängu rohkem sobilikuks hobimängijatele. Sellest lähtuvalt on laudades rohkem loose actionit ja palju põnevust. Mis siis halba on? Halb on muidugi see, et karm rake puudutab otseselt kõiki mängijaid, sest raha tuleb ju mängijate taskust.

Tegid 3-beti preflopis? Maksad ikkagi raket! Komisjonitasu võetakse enne flopi kõikidelt pottidelt, mis on suuremad kui 2.5BB.

PANUSED NLH PLO ja PLO5
0,01 $ / 0,02 $ 0,2 dollarit 0,06 dollarit
0,02 $ / 0,05 $ 0,5 dollarit 0,15 dollarit
0,05 $ / 0,10 $ 1 dollar 0,30 dollarit
0,10 $ / 0,25 $ 2 dollarit 0,75 dollarit
0,25 $ / 0,50 $ 4 dollarit 1 dollar
0,50 $ / 1 $ 5 dollarit 2 dollarit
$1 / $2 6 dollarit 4 dollarit
$2 / $5 8 dollarit 7,5 dollarit
$5 / $10 10 dollarit 15 dollarit

Kui laud ei ole täis, siis Rush & Cash pokkerilaudades reiki ei võeta.

MTT-de puhul on rake tavapärane. Turniiridel võetakse mõnel üritusel ca 10% + 0,5% administraatoritasuna.

GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED network sc2Spin & Gold rake on 7%

GG võrgustikus puudub mängijasõbralik rake struktuur. Kui esmapilgul 5% vahendustasu näib olevat ok, on flopieelsete pottidelt rake võtmine ebastandardne. See on ka ainus pokkerivõrgustik, mis võtab MTT-sarjas administraatoritasusid.


PVI RAKE

“Player Value Index” ehk PVI on “salajane valem”, mis jaotab laudades makstud reigi ümber vastavalt paljudele olukordadele.

Kui mängid GG võrgustikus pokkerit, jälgitakse Sinu mängumustreid ja tulemusi, ning nende põhjal saadakse mängija väärtuse indeks. PVI väärtus on 0-2 ja arvatakse, et amatöörmängijad on lähemal 2-le, samas kui staažikamate mängijate väärtus on väiksem kui 1. Täpsed arvutused pole aga mängijatele teada, seda teab ainult GG pokkerivõrgustik ise. Peamine probleem GG võrgustiku rakeback süsteemi juures on fakt, et see on üsna läbipaistmatu.

Lühidalt on nii, et kui oled väga hea võidukas mängija, siis kukub sinu rakeback kolinal alla. Kui kaotad ja mängid halvasti, siis saad tunduvalt kõrgemat rakebacki.


GG POKKER ÜLEVAADE JA BOONUSED

Tänu Olybeti pokkeritoale on Eesti mängijatel võimalus mängida GG võrgustikus pokkerit. Olybet’i pokkerituba liitus GG võrgustikuga aastal 2020.

Uusi mängijaid ootab meeletult suur $1000 tervitusboonus ja mitmed teised hüved.  Tervitusboonus vabaneb €5 osade kaupa ja kogu boonusraha vabastamiseks on aega kolm kuud. Iga rahalaudades ja/või turniiridel makstud €25 rake eest vabaneb €5 boonust. Saadud boonusrahale lisatingimused puuduvad. Uued mängijad saavad kasutada lisaks $300 väärtusega Mesinädalad pakkumist, kus tuleb täita erinevaid missioone, et saada auhindu. Pakkumine kestab 30 päeva ja iga päev saab täita ühe missiooni.

Olybeti pokkeritoas ootab Sind lisaks väga palju kampaaniaid. Uusi kampaaniad lisatakse regulaarselt, seega igav seal ei hakka.
Olybet Pokker

OLYBET POKKER ÜLEVAADE


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Chanz Kasiino Ülevaade
Translate »