Artiklid Kasiinod Nipid

KAS KASIINOMÄNGUDES TASUB VÕIT KAHEKORDISTADA VÕI MITTE? LOE LÄHEMALT! VÕITUDE DUUBELDAMINE

DUUBELDADA VÕI MITTE

VÕITUDE DUUBELDAMINE

VÕITUDE DUUBELDAMINE Double joker pokerPaljud erinevad kasiinomängud annavad peale võidu saamist võimaluse võit duubeldada. See funktsioon on saadaval paljudes videopokkeri mängudes, aga ka slotimängudes.

Kui valid võidu duubeldamise ja arvad õigesti (näiteks, kas järgmine mängukaart on punane või must), siis Sinu võit kahekordistatakse ning saad uue võimaluse duubeldamiseks. Kui arvad valesti, siis jääd oma algsest võidust ilma. Osadel juhtudel on võimalus võtta pool võidust välja ja jätkata teise poole duubeldamist.

Reeglina on duubeldamise juures piirangud, et mitu korda saad duubeldada, või siis määratud maksimaalse panustamise limiit (sõltuvalt Sinu algsest panusest).

Videopokkeris on reeglina üsna kõrge tagasimakse protsent (RTP – return to player). Näiteks Paf kasiino Double Joker Poker mängus on RTP 99.5%! Osades mängudes sõltub RTP protsent panuse tasemest, kus suuremate panuste tegemisel on ka soodsam RTP.

KAS DUUBELDADA VÕI MITTE?

Duubeldamisega mängimine tõstab variatsiooni, sa võid kaotada, aga ka võita raha tunduvalt kiiremini kui ilma duubeldamiseta. Samas duubeldamist maja ei maksusta, seega kui rääkida matemaatiliselt, siis pikas jooksus duubeldamisega ei võida ega kaota raha.

Oletame, et sõber pakub Sulle võimaluse visata kulli ja kirja €10 peale. Kui tuleb kull, siis annab sõber sulle €10 ja kui tuleb kiri, siis annad Sina €10 sõbrale. Tõenäosus raha duubeldada on 50% ja tõenäosus raha kaotada on samuti 50%. Kasiinos võitude duubeldamine on sarnane, ainsa vahega, et kui Sina kaotad, siis raha saab omale kasiino.

VÕITUDE DUUBELDAMINEReeglina duubeldamise funktsiooni RTP on 100% (väikese erandina võib osades mängudes võtta ka seal maja omale kasumit).
Seega tuleb Sul lihtsalt endalt küsida, kas soovid riskida oma rahaga, et 50% juhtudel saad topelt ja 50% kaotad? Kui Sa juba kasiinos mängid, siis tõenäoliselt jahid suuremaid võite ja arvestad sellega, et variatsioon on osa mängust. Seega võimalik, et tasub duubeldada ja kohe mitu-mitu korda. Samas kui mängid näiteks väiksema summaga ja soovid võimalikult pikalt kasiinos mängida, siis võimalik, et sa ei soovi seda funktsiooni kasutada.

Kui sa lühendad kasiinos mängimise aeg, võttes suuremaid riske, siis on ka väiksem tõenäosus võita jackpot või kuninglik mastirida. Seda lihtsal põhjusel, sa teed vähem mänguringe. Seega mida rohkem mängid, seda suurem on ka võimalus võita suur võit. Seda muidugi juhul kui antud mäng üldse pakub suurt võitu. Kui tegemist on näiteks jackpoti slotimänguga, siis iga tehtud keerutus annab teoreetilise võimaluse võita jackpot.

Teisalt kui Su võit on näiteks €20 ja sa duubeldad 5 korda, siis on võiduks juba €640!

Lõpetuseks, siis siin ühest vastust ei ole, Sina ise otsustad, kas soovid oma raha duubeldada või mitte. Duubeldamine tõstab variatsiooni, kus võidab harva, aga võidud on suuremad.soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KOI KASIINO ÜLEVAADE

Jäta Kommentaar

Translate »