VALED ARUSAAMAD, PETUSKEEMID, PETISED! TASUB TEADA!

PETUSKEEMID taevamanna-500-tasuta-raha-boonused-1

“RAHA TEGEMISE” SÜSTEEMID * PETUSKEEMID * PETISED

Petuskeemid internetis on kavalalt maskeeritud, pakkudes ahvatlevaid “raha tegemise” süsteeme, mis tõotavad kiireid tulusid minimaalse vaevaga, kuid tegelikkuses peitub nende taga suur pettuse oht. Petuskeemid hasartmängude valdkonnas on eriti levinud, kus lubatakse kindlaid võite kasutades keerulisi panustamissüsteeme või arbitraažpanuseid, mis reaalsuses viivad sageli suurte kaotusteni.

Kas suur pilt ülal ‘IGA PÄEV €500‘ näib ahvatlev? Loodetavasti mitte eriti, aga kurb reaalsus on see, et internet on täis meeletult ahvatlevaid pakkumisi, mille taga tegelikult on 99.9% juhtudel erinevad petuskeemid.

Kuna teema on ülimalt lai, siis peamiselt puudutame vaid seda osa, mis on seotud hasartmängudega.

VALED ARUSAAMAD

Esmalt tutvustame lühidalt väga levinud valearusaamu, mis tihti on üheks põhjuseks, miks inimesed petuskeemide võrku üldse satuvad. Loomulikult võiks alustada sellest, et reeglina on petuskeemid väga ahvatlevad, aga vaatame lähemalt.

 • Internetist on võimalik saada tasuta või mingi summa eest süsteem, millega saab võita lihtsa vaevaga suuri summasid, seda näiteks börsil kaubeldes, spordiennustusi tehes või isegi kasiinos mängides.
 • Laialt levinud on arusaam, et eelnevalt toimunud juhusliku sündmuse tulemus mõjutab sellele järgneva juhusliku sündmuse tulemise tõenäosust (Gambler’s fallacy).
  • Näide: kui ruletis on tulnud 6 korda järjest ‘punane, siis nüüd on tõenäosus tavapärasest suurem, et tuleb ‘must‘ ning seda sama loogikat saab kasutada väga paljude õnnemängude juures.
   Näiteks Eesti Loto lehel saab valida statistika ja siis vaadata kui palju viimati mingeid numbreid tulnud on.
   Kui mingeid numbreid on väga vähe tulnud, siis inimesed ekslikult arvavad, et nendel panustamine tõstab võidutõenäosust.
PETUSKEEMID rulette martingale“Ruletis võita ei ole võimalik kui just krupjeele märkamatult laualt raha ei varasta.”Albert Einstein

SÜSTEEMIDEST LÄHEMALT

 • RULETT
  • Martingale panustamissüsteem (peamiselt ruletis, aga võimalik rakendada ka mujal)
   Tegemist on kindlasti kõige populaarsema süsteemiga ruletis ja samas ka ühe kõige ohtlikumaga!
   Panustatakse nii, et võita topelt tagasi (punane, must, paaris, paaritu, 1 to 18, 19 to 36) ja kui tuleb kaotus, siis kahekordistatakse oma eelmine panus.
   Eesmärk on teenida järjepidevalt väikest kasumit.
  • Näide:
   Algkapital €1000
   Eesmärk võtta alati €1 kasum.
   Panus alati mustale, alustades €1 panusega ja kui tuleb võit, siis uuesti algne €1 panus.
   Juhul kui tuleb punane ehk kaotus, siis €2 mustale ja kui jälle kaotus, siis €4 jne.
   Kui tuleb võit, siis tagasi €1 panus.
  • Kui kasutada Martingale süsteem regulaarselt, siis varem või hiljem kaotab kõik raha (tõenäoliselt pigem varem kui hiljem).
   Samas see ei tähenda, et süsteem ise on saatanast ning seda ei tohi mitte mingil juhul kunagi kasutada. Iseenesest Martingale süsteem on võitev, seda juhul kui teil on lõputult raha, ehk siis matemaatiliselt saab selle süsteemi abil võita. Võimalik, et süsteemi kasutamine on õigustatud ka mingi konkreetse juhtumi puhul. Näide: teil on €99 online kasiino kontol, aga et raha välja kanda, on vaja saada kokku €100. Parim taktika oleks kanda kontole veidi raha juurde, aga oletame, et see versioon mingil põhjusel ei sobi. Otsustate kasutada Martingale süsteemi ja riskite teadlikult kogu oma €99-ga. Tõenäosus, et Martingale süsteemi abil saate konto €100 peale on umbes 99%.

PETUSKEEMID Coolbet rulett

MARTINGALE SÜSTEEM; TABEL, GRAAFIK, TÕENÄOSUSED
Panus Võit Võimalik kaotus +
juba kaotatud!
Kasum
€1 €2 €1 €1
€2 €4 €3 €1
€4 €8 €7 €1
€8 €16 €15 €1
€16 €32 €31 €1
€32 €64 €63 €1
€64 €128 €127 €1
€128 €256 €255 €1
€256 €512 €511 €1
€512 €1024 €1023 €1

Tõenäosus, et ruletikuul langeb samale värvile 10 korda järjest on 1346 ühele:

Keerutuste arv Suhe Tõenäosus %
1 1.06 to 1 48.6%
2 3.23 to 1 23.7%
3 7.69 to 1 11.5%
4 16.9 to 1 5.6%
5 35.7 to 1 2.73%
6 74.4 to 1 1.33%
7 154 to 1 0.65%
8 318 to 1 0.31%
9 654 to 1 0.15%
10 1,346 to 1 0.074%
15 49,423 to 1 0.0020%
20 1,813,778 to 1 0.000055%

Allolev graafik näitab reaalsust, kuidas selle süsteemiga varem või hiljem kaotab kõik.

martingale-rulett-kaotus-1

 • Fibonacci panustamissüsteem
  Antud süsteem põhineb Fibonacci numbritel, kus iga järgmine number on eelmise kahe numbri summa ja numbrijada algab numbritega 0 ja 1 (0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, …) ja nii nagu Martingale’i süsteemis, tõstetakse iga kaotuse korral panust järgmise numbrini.
  Samuti üsnagi populaarne süsteem, mis sarnaselt Martingale süsteemiga lõpeb pikemas jooksus alati suure hävinguga!
 • Spordiennustuse arbitraažpanus
  Mis see on, kas tasub ära, riskid…: https://boonused.org/arbitraazpanus-mis-see-on-kas-ratsa-rikkaks-taevamanna/

  • Kuigi arbitraažpanustega on võimalik kasumit teenida, siis petised kasutavad seda ära, lubades kokku maad ja ilmad, moonutavad tõde, et tegemist on väga lihtsa meetodiga raha teenimiseks. Reaalsuses on asi vastupidi, arvestatava kasumi teenimine on väga raske, enamikele üle jõu käiv ettevõtmine, sest see eeldab suurt kogemust, palju õppimist, head taipu, distsipliini ja üsnagi suurt algkapitali.
   Kui midagi tundub liialt hea, et olla tõsi, siis reeglina see ei olegi tõsi.
  • Antud kontekstis on kõige hullem kui usaldada oma raha kellegi teise kontrolli alla, kus siis nemad väidetavalt teevad sinu eest arbitraažpanuseid. Sama kehtib tavaliste spordipanuste kohta, kus inimesed kannavad oma raha kuhugi saidile, uskudes, et seal tehakse nende rahadega võitvaid spordiennustusi. Tihti selline süsteem on ka kõige ahvatlevam, sest ise ei pea ju tegema midagi, ainult kannad raha kuhugi kontole ja ootad lubatud taevamannat.
   • Märkus: Ei saa välistada, et on kohti, kus tõesti sinu raha pannakse sellisel moel kasvama, aga et rahaga riskida, siis peab sellise teenuse osutaja olema väga usaldusväärne. Sinna alla käib usaldusväärne tagasiside reaalsetelt inimestelt, kes süsteemi on juba kasutanud.  Varasem panustamise statistika, mis on kontrollitav (sõltumatu osapoole andmebaas), välistades, et andmetega on manipuleeritud jne. Ning kõigele vaatamata tuleb arvestada, et selline investeering on väga suure riskiga.
tasuta-15-optibet-sport-boonused-3

 • Kellegi teise panustamise(süsteemi) kopeerimine
  Müüakse teenust, kus Sul on võimalus kopeerida kellegi võitva panustaja tegemisi (peamiselt spordis ja börsil), tehes panuseid täpselt samadele sündmustele.
  Nii nagu maailm ei ole must ja valge, siis ei saa siin 100% väita, et kõik need pakkumised on täiel määral pettused. Samas sellist teenust ostes on tõenäosus langeda pettuse ohvriks ülimalt suur.

  • Ohumärgid, et tegemist on pettusega (erinevad petuskeemid):
   Ei ole teada ning võimalik kontrollida, kas müüja on usaldusväärne.
   Veebilehe ülesehitus algeline, vähe lehekülgi, puudulik sisu ning sisaldab ebareaalseid lubadusi kasumi osas. Puudulikud kontaktandmed.
   Varasem statistika, mida ei ole võimalik kontrollida. Näiteks pakutakse varem tehtud panuste kohta statistikat, kus korvpallile tehtud ennustustega on võidetud korralik % kasumit. Kui kontrollida statistika pädevust, siis kõik võib esmapilgul näida aus v.a. üks asi, Sul ei ole võimalik kontrollida, et millal andmed on andmebaasi sisestatud. Loomulikult reeglina on vähemalt osa “võitvaid ennustusi” sisestatud andmebaasi peale seda kui tulemused olid juba teada ning sedasi ongi loodud illusioon, et pikas jooksus on teenitud kasumit.


RobotsRobotid (bots)

 • Bots ehk robotid on automatiseeritud süsteemid, mis võivad erinevates valdkondades, nagu spordiennustused, börsil kauplemine ja pokker, inimese eest otsuseid langetada ja panuseid teha. Kuigi mõnes valdkonnas on botside kasutamine lubatud, on teistes see ebaseaduslik ning petturlik.
 • Üks sellistest valdkondadest, kus botside kasutamine on populaarne, on spordiennustused ja börsil kauplemine. Siin võivad botsid aidata inimestel analüüsida keerulisi andmeid ja langetada kiireid otsuseid, mis võivad lõpuks kasumlikuks osutuda. Siiski tuleb olla ettevaatlik, sest paljud neist botidest ja nende pakkujaist võivad osutuda petturlikuks. Mõned ohumärgid, mida tuleks jälgida, on ebausaldusväärne müüja, algeline veebilehe ülesehitus, ebareaalsed lubadused kasumi osas, puudulikud kontaktandmed ning varasem statistika, mida ei saa kontrollida.
 • Teine valdkond, kus botsid on kasutusel, on pokker. Erinevalt spordiennustustest ja börsil kauplemisest on botside kasutamine pokkeris enamasti ebaseaduslik ja petturlik. Kui pokkeris botide kasutamine avastatakse, võivad tagajärjed olla rasked, sealhulgas raha konfiskeerimine, musta nimekirja lisamine ja isegi kriminaalkaristused.
 • Kokkuvõttes võivad robotid olla kasulikud vahendid keeruliste andmete analüüsimiseks ja otsuste langetamiseks mõnes valdkonnas, kuid nende kasutamisega kaasnevad sageli petturlikud ohud. Enne nende teenuste kasutamist on oluline teha põhjalik taustakontroll, et veenduda nende usaldusväärsuses ja seaduslikkuses. Lisaks tuleks olla ettevaatlik ka erinevate petuskeemide suhtes, mis võivad pakkuda liiga häid tulemusi, et olla tõsi.

 • NB! Kui kahtlasel moel investeerida raha, siis alati eeldusega, et garantiid ei ole ja võimalus on kõik investeeritud raha kaotada!
  Seda tasub eriti jälgida börsil kauplemisega! Ma olen näinud oma silmaga, kuidas inimene on heauskselt (tõenäoliselt ei olnud see pettus, vaid inimeste rumalus) investeerinud 15k eurot, et väidetavalt võitev robot saaks selle rahaga börsil kaubelda ja investeeringu suhteliselt lühikese ajaga kahekordistada. Inimene, kes selle roboti loomise taga oli, sai minult isiklikult hoitava e-maili, et see robot kaupleb (scalping system) ilma ‘stop loss’ süsteemita, mis tähendab, et kui hinnad börsil liiguvad arvestataval määral ebasobivas suunas, siis on 100% kogu investeering kaotatud. Minu hoiatust arvesse ei võetud ning ei läinud palju aega mööda kui 100% investeeritud rahast läks kuhugi teadmata suunas.
Goose-and-golden-2Reaalses elus robot, mis teenib kasumit on võrdne kanaga, kes muneb kuldmune ja on äärmiselt naiivne loota, et keegi Sulle selle kana müüb.

KUIDAS SULID KASUMIT TEENIVAD?

 • Reeglina saavad petised raha läbi affiliate süsteemi ja/või otseselt informatsiooni müües.
  • Affiliate süsteem iseenesest ei ole seotud ühegi petuskeemiga. See on süsteem, kus vahendatakse potentsiaalseid kliente teenusepakkujale ja vahenduse eest saadakse tasu.
   Kui liitutakse läbi petise pakutud lingi vastava keskkonnaga (kasiino, kihlveokontor, börsil panustamine vms.), tehakse sinna deposiit ja kaotatakse tänu petise jagatud “100% võitvale süsteemile” raha, siis petis saab sellest rahast teatud %-di omale (ja/või saab raha liitumiste eest).
  • Petis müüb “võitvat” süsteemi, milleks on kas pdf fail õpetustega või lausa automatiseeritud robot, näiteks börsil kauplemiseks.
   (märkus: reaalselt võitvad bot’id eksisteerivad, aga tõenäosus, et keegi Sulle neid müüb on kaduvväike ja pokkeris on nad muidugi ka keelatud.)
   Ostetud õpetuses võib olla põhjalik ja detailne info, et kuidas saab kasiinos panustades, spordiennustusi tehes või börsil kaubeldes kerge vaevaga suuri summasid võita… NB! loe:OMA RAHAST ILMA JÄÄDA! Ostetud e-raamatus võivad olla ka petise affiliate lingid, et lõigata veelgi rohkem kasumit. Tihti on e-raamatus olev info kopeeritud ja tõlgitud, sest sedasi saab kiiremini ja lihtsamalt kui ise midagi valmis kirjutada. Isegi pettuse kokku kirjutamine võtab aega ja vajab oskust.


Psühholoogiline manipulatsioon & petuskeemid!

manipulatsioon-1See on oskus, mida petised reeglina väga hästi valdavad (v.a. need, kes lihtsalt tõlgivad ja kopeerivad teiste petiste tegemisi.)

Esmalt üritatakse haarata ja hoida inimese tähelepanu, sest statistika näitab, et mida kauem suudetakse kedagi söödaga võrgutada, seda suurem on tõenäosus, et ta konksu otsa läheb. Inimeste tähelepanu hoidmine ei ole lihtne, aga kui jagada pudrumägesid ja taevamannat, ning teha seda ahvatleval viisil, siis teatud % inimestest läheb lõpuks alati konksu otsa.

Osavamad petised oskavad lisada ka üsna palju tehnilist informatsiooni, põimida vale ja tõde nii osavalt kokku, et isegi ratsionaalselt, kaalutlevalt ja loogiliselt mõtlev inimene võib hakata arvama, et kaubal on jumet.

Et lisada usaldusväärsust, siis kommenteeritakse suvaliste nimede alt kirjutatud artikleid, näitamaks, et rahval on teema vastu suur huvi ja nii mõnedki kasutavad süsteemi edukalt.

Petuskeemid mängivad osavalt inimeste ahnusele ja lootusele kiiresti rikastuda, kasutades psühholoogilist manipulatsiooni ja ebarealistlikke lubadusi, et meelitada ohvreid investeerima oma raha skeemidesse, millest on raske võitu saada. Petuskeemid on välja töötatud nii, et need näivad pealtnäha usaldusväärsed, kuid süvenemisel ilmnevad ebakõlad ja puuduvad tõendid, mis paljastavad nende tõelise eesmärgi – petta inimesi ja teenida nende arvelt kasumit.

Kui mõni internetis liikuv pakkumine näib Sulle liialt ahvatlev, et ütelda ei, aga Sul ei ole piisavalt kogemusi ja teadmisi eristamaks pettust tõelisest võimalusest raha teenida, siis võta meiega julgelt ühendust ja küsi nõu. Vahel on petised väga leidlikud, ning petuskeemid niivõrd hästi koostatud, et isegi ettevaatlik ja tark inimene võib ohvriks sattuda.
support@boonused.org

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boost Kasiino Ülevaade
Translate »