Artiklid Kasiinod

TOP SEITSE ONLINE KASIINO SALADUST

ONLINE KASIINO SALADUST

TOP SEITSE ONLINE KASIINO SALADUST

Vaatame üle top seitse online kasiino saladust. Eks need saladused ei ole kõik päris 100% saladused, samas kindlasti leiad midagi, mida Sa varem polnud kuulnud.

Mõnedel mängudel on paremad võiduvõimalused

ONLINE KASIINO SALADUST Book of 99Tähelepanu väärib asjaolu, et reeglina kõik kasiinomängud on loodud töötama kasiino kasuks. Seega pikas jooksus ükski kasiinomäng majale kahjumit ei tooda.

Sellegipoolest pakuvad mitmed mängud teistega võrreldes paremaid võiduvõimalusi. Nende mängude hulka kuuluvad Blackjack, Baccarat ja Craps. Nendes mängudes on kasiino eelis üsna väike, umbes 0,5% kuni 2,5%, mis tähendab, et mängijatel on nendes mängudes paremad võiduvõimalused. Siinkohal on oluline märkida, et mängides tuleb rakendada korrektset strateegiat.

Mõned slotimängud annavad enam võite

Üldjuhul on slotimängud ehitatud üles sellisel põhimõttel, et võidu saamine neis põhineb täielikult õnnel. Mängijad peavad tegema mängus keerutusi ja lootma, et rullikule ilmuvad õiged sümbolid, mis annavad soovitud võidukombinatsiooni. Paljud mängijad eelistavad kõrge RTP-ga slotimänge, kus tagasimakse mängijatele on võimalikult soodne. RTP tähendab “return to player” ja see on statistiline näitaja selle kohta, kui palju raha mänguautomaat maksab võitudeks.

Keskmiselt on slotimängude RTP 96%-ti. Kõik, mis on sellest üle, on juba väga hea. Siinkohal on ülimalt oluline teada, et milline on slotimängu võimalik suurim võit. Kui juba online kasiinos mängida, siis tasub jahtida just neid kõige suuremaid võite.

Kasiinod ei kaota progressiivsete jackpotite puhul raha

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas hasartmängusaitidel on võimalik jackpotite eest nii suuri rahasummasid välja maksta? Suurimad jackpotid küündivad kümnetesse miljonitesse eurodesse. Progressiivseid jackpote rahastatakse väikese protsendiga mängija panusest. Mida rohkem inimesi konkreetset slotimängu mängib, seda suuremaks jackpot paisub. Populaarsed jackpotiga mängud on saadaval sadades erinevates online kasiinodes. Nüüd kõik mängijad, kes antud jackpotiga mängu mängivad, siis nad panustavad jackpoti kogumisse. Enamik suurematest jackpotidest on võrguülesed ja ükski konkreetne kasiino seda raha ei oma. Jackpoti raha on eraldi vastavas jackpotifondis ja ootab õnnelikku võitjat.ONLINE KASIINO SALADUST

Kasiinod teenivad slotimängudega kõige rohkem kasumit

Enamikes online kasiinodes on mängijatele saadaval väga suures koguses erinevaid slotimänge. Kasiinod teenivad suurimat tulu just slotimängudelt ja seda väga lihtsal põhjusel – slotimängud on kõige populaarsemad kasiinomängud.

Kuigi pikas jooksus ei ole võimalik slotimänguga võita, siis tavaelus on võimalus slotimänguga kõigil korralik summa võita. Väga pikk jooks tähendab seda, et mängija teeb sadu miljoneid keerutusi slotikal. Seega kui räägime pikast jooksust, siis pigem on see jutt väga üldine ja teoreetiline.

Online kasiinod võivad piirata mängija kontot, kui mängija võidab liiga palju

Kui mõni mängija saab sageli suuri võite, võib see tekitada kasiinole peavalu. Sellisel juhul tõenäoliselt kasiino uurib, et milliseid mänge antud mängija mängib ja millist strateegiat ta kasutab. Kui tegemist on lihtsalt õnnega, kus mängija kobistab omale regulaarselt suuri võite slotimängudes, siis sellele loomulikult kasiino ei reageeri. Kui mängija saab suuri võite live-kasiinos kasutades mõnda strateegiat, siis sellisel juhul võib kasiino määrata antud mängijale piirangud. Piiranguks võib olla see, et mängija ei saa teha suuri panuseid. Kui mängija kasutab ebaausaid võitteid ja/või teeb keelatud kokkumängu, siis loomulikult teeb kasiino kõik, et selline tegevus ei jätkuks.

Rahade läbimängimise kohustus

Kasiinod kasutavad panustamisnõudeid, et piirata mängijate sagedast rahade väljavõtmist ja sundida neid mänge edasi mängima. Kohati rakendatakse absurdselt kõrgeid panustamisnõudeid, nagu 50x või isegi 70x. Niivõrd suuri nõudeid on äärmiselt raske täita, kus varem või hiljem kaotab mängija kõik kasiino kontole kantud raha.

Tihti on läbimängimise nõuded peidetud kuhugi lehe alla reeglitesse, kus enamik mängijaid seda ei tea vaadata. Siinkohal soovitus, et kui kasutada mõnda boonust või kampaaniat, siis vaata üle nõuded, mis käivad läbimängimise kohta. Reeglina on see kõige olulisem nõue, mida peaks kindlasti teadma. Kui kasiino pakub midagi, mis näib liiga hea, siis tihti see seda ka on, sest kuskil väikeses tekstis varitseb mängijat karm läbimängimise nõue.ONLINE KASIINO SALADUST

Enamikel boonustel on piiratud kehtivusaeg

Mängijad ei ole sageli teadlikud, et mitmed kasiinoboonused kehtivad ainult teatud aja jooksul. Selle aja jooksul peavad mängurid boonuse lunastama ja selle mängudes ära kasutama. Kui mängija ei jõua boonust õigel ajal vabastada, siis võib juhtuda, et ta kaotab boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud. Juhul kui mängija on saanud mõne väga suure võidu, siis võib selline nõue tekitada väga suurt ebameeldivust. Selleks, et seda ebameelduvust vältida, siis tasub koheselt vaadata üle pakkumise nõuded.


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boost Kasiino Ülevaade
Translate »