Kasiino Chanz-kasiino

CHANZ SÕBRABOONUS: VÕIDA €25 ISE JA SAA €25 KA OMA SÕBRALE!

sobraboonus chanz online kasiino boonused 2023

CHANZ KASIINO SÕBRABOONUS

79
Sõbraboonus Chanz kasiinos!

Chanz kasiino ikoonKui oled juba Chanz’i pühendunud mängija, siis on nüüd aeg kutsuda oma sõpru osa saama sellest lõbusast kogemusest. Chanz kasiino eripakkumine: kutse sõbrale, mis annab nii sulle kui sinu sõbrale €25 boonust!

SÕBRABOONUSKuidas see toimib? Iga sõber, kes registreerub läbi sinu jagatud unikaalse lingi, annab sulle €25 boonuse. Ja see ei ole veel kõik – ka su sõber saab oma esimese sissemakse korral boonuseks €25!

Seega, mis võiks olla veel toredam kui mängida oma lemmikmänge Chanz’is koos sõpradega ning teenida lisaks ka raha? Jaga oma kutset juba täna!


Chanz kasiino on sotsiaalse suunitlusega online-kasiino, mis on loonud ainulaadse mängukeskkonna, kus mängijad saavad nautida mänge, suhelda sõpradega ja võistelda teiste mängijatega. Kasiino fookuses on pakkuda lõbusat ja sotsiaalset mängukogemust, kus mängijad saavad oma saavutusi jagada ja mänge mängida koos oma sõpradega.

sobrad boonus chanz white background watercolor painting friends sitting h 60258d6c 6a54 4d3b 8fba 90a41e0251c6Kasiinos on saadaval suur valik erinevaid kasiinomänge, sealhulgas slotimängud, lauamängud ja jackpotimängud, mida pakuvad juhtivad mängude arendajad nagu NetEnt, Microgaming, Play’n GO ja paljud teised. Mängude valik on mitmekülgne, et rahuldada erinevate mängijate maitseid ja eelistusi.

Chanz kasiino pakub regulaarselt boonuseid ja kampaaniaid, mis on mõeldud mängijate motiveerimiseks ja nende mängukogemuse parandamiseks. Üheks näiteks on sõbraboonus, kus mängijad saavad preemiaid iga kutsutud sõbra eest, kes registreerub ja teeb sissemakse.

Chanz kasiino on litsentseeritud ja reguleeritud Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt, mis tagab mängude õigluse ja turvalisuse.

Kokkuvõttes on Chanz kasiino suurepärane koht neile, kes otsivad lõbusat, sotsiaalset ja turvalist mängukeskkonda, kus nad saavad nautida oma lemmikmänge ja suhelda teiste mängijatega.

SULLE €25 BOONUS + SÕBRALE €25 BOONUS

Sõbraboonus Chanz kasiinos

 • Kampaania toimub tähtajatult.
 • Kui oled loginud sisse oma Chanz kontole (vajadusel loo konto), ava kampaania “Kutsu sõpru ja saad 25€”
  Chanz kampaanialehelt leiad oma unikaalse lingi ja erinevad võimalused antud lingi jagamiseks sõpradega.
 • Et aktiveerida €25 suurust sõbraboonust, peavad mõlemad osapooled – nii kutse saatja kui ka kutsutud sõber – tegema vähemalt €25 suuruse sissemakse. Lisaks peab kutsutud sõber enne boonuse saamist mängukontole panustama kokku vähemalt €25 eest kasiinomängudes.
 • Saadud boonusrahale kehtib läbimängimise nõue 35-korda.

Kampaania plussid ja miinused:

 • Lihtne boonusraha teenimine: Lihtsalt kutsu sõber mängima ja kui ta registreerub ning teeb sissemakse, saad €25 boonust.
 • Boonus mõlemale osapoolele: Nii kutse saatja kui ka kutsutud sõber saavad boonuse, mis suurendab mõlema osapoole huvi kampaanias osaleda.
 • Sõbralikud mängukogemused: Kuna boonust saab ka kutse saatja, julgustab see mängijaid oma sõpru kasiinomängudega tutvustama, mis omakorda aitab luua positiivset mängukogemust.
 • Ei ole piirangut kutsutud sõprade arvule: Mida rohkem sõpru kutsumisel osaleb, seda rohkem boonust koguneb.
 • Mängurisk: Sõber peab mängima läbi vähemalt sama summa, mis ta sissemakseks tegi, enne kui sõbraboonus lisatakse. See tähendab, et sõber peab riskima oma sissemaksega.
 • Boonusraha väljavõtmise tingimused: Aktiivse boonuse korral tuleb enne väljamaksete, sealhulgas sissemaksete väljavõtmise võimaldamist, esmalt täita läbimängimise nõuded. Sõbraboonuse läbimängimise nõue on 35 korda.
 • Piirangud kutsutavatele sõpradele: Kõik sõbrad ei pruugi kampaanias osaleda, näiteks need, kes on juba Chanz konto loonud või elavad kutse saatjaga samas majapidamises.
button-alusta-siit-boonused-1  Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Wolf Blaze Megaways
COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »