VÕIDA TASUTA PANUS COOLBETI ENNUSTUSMÄNGUS EESTI KOONDISE KOHTUMISEL ⚽

COOLBETI ENNUSTUSMÄNGU

TASUTA OSALEMISEGA COOLBETI ENNUSTUSMÄNG ⚽

92
Coolbeti ennustusmäng, osale tasuta ja võida LIVE spordipanus! ⚽

Osale tasuta Coolbeti ennustusmängus ja võida 10 € live-spordipanus! 🏅 Sul on võimalus teha tasuta ennustusi Eesti koondise mängu esimese poolaja kohta ning võita teiseks poolajaks väärtuslik tasuta panus. See on lihtne ja põnev võimalus kaasa elada Eesti jalgpallile ja võita lisaks ka auhindu.

Küsimused on 08. septembri 2024 Eesti vs Rootsi UEFA Nations League C mängu kohta. Mäng toimub Stockholmis, Friends Arenal algusega kell 21:45. Tegemist on Group C1 mänguga, kus mängivad Eesti, Slovakkia, Rootsi ja Aserbaidžaan. Group C1 on üks C-divisjoni alagruppidest. Selle grupi meeskonnad mängivad omavahel kodus ja võõrsil süsteemis, ning grupi võitja tõuseb järgmise Rahvuste Liiga hooajaks B-divisjoni, samas kui grupi kõige kehvema tulemuse saanud meeskonnad riskivad langeda D-divisjoni, mis on madalaim tase Rahvuste Liigas.

COOLBETI ENNUSTUSMÄNG

• Vastata saab kuni Eesti vs Rootsi mängu alguseni:
    08. september 2024, kell 21:45
  • Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis registreeri omale konto.
    Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

Konto loomine

• Logi sisse oma Coolbet kontole.
  • Vali tasuta ennustusmäng Eesti vs Rootsi kohtumise jaoks.
    COOLBET / KAMPAANIAD / EESTI KOONDISE VIKTORIIN

• Sisesta oma 6 vastust Eesti koondise mängu esimese poolaja kohta.
    • Kontrolli poolajal oma tulemusi.
      Kui oled vastanud õigesti vähemalt 5 küsimust 6-st, saad 10 € tasuta LIVE panuse teiseks poolajaks.
    • Kasuta oma tasuta panus sama mängu teisele poolajale minimaalse koefitsiendiga 1.50.
    • Võidu korral tuleb tasuta panusest saadud võidud läbi mängida spordiennustuses 3x min koefiga 1.50.

COOLBETI ENNUSTUSMÄNG nupp "ALUSTA SIIT"

COOLBETI ENNUSTUSMÄNGU KÜSIMUSED

Allpool leiad küsimused koos meie prognoosidega, mis võiksid olla õiged vastused.

1. Kumb meeskond sooritab esimesel poolajal rohkem pealelööke raamidesse?

• Eesti
  • Viik
  • Rootsi

Prognoos: Rootsi
Rootsi on ründavalt aktiivsem meeskond ning suurema tõenäosusega suudab luua rohkem väravavõimalusi ja pealelööke raamidesse võrreldes Eestiga.

2. Kummal meeskonnal on esimesel poolajal rohkem suluseise?

• Rootsi
  • Viik
  • Eesti

Rootsi mängib tõenäoliselt kõrgema kaitseliiniga ja üritab rünnakuid kiiremini üles ehitada, mistõttu on neil suurem risk jääda suluseisu.

3. Mitu väravat lüüakse esimesel poolajal?

• 0
  • 1
  • 2 või rohkem

Prognoos: 2 või rohkem
Kuna Rootsi on selge favoriit ja eeldatavalt domineerib mängu algusest peale, on tõenäoline, et esimese poolaja jooksul lüüakse mitu väravat.

4. Mitu nurgalööki teenitakse esimesel poolajal?

• 0-2
  • 3-5
  • 6 või rohkem

Prognoos: 3-5
Mõlemad meeskonnad võivad olla aktiivsed ründefaasis, kuid Rootsi domineerimine toob tõenäoliselt kaasa mitu nurgalööki.

5. Kumb meeskond valdab esimesel poolajal rohkem palli?

• Rootsi
  • Viik
  • Eesti

Rootsi eeldatav ründav mängustiil ja tugevam koosseis võimaldavad neil tõenäoliselt domineerida palli valdamist kogu esimese poolaja jooksul.

6. Kas Karl Jakob Hein teeb esimesel poolajal vähemalt 2 tõrjet?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Jah
Rootsi ründav mängustiil paneb tõenäoliselt Eesti väravavahi Karl Jakob Heina mitme katsumuse ette, mistõttu võib ta esimesel poolajal teha vähemalt 2 tõrjet.

EESTI VS ROOTSI 2024

Eesti ja Rootsi lähevad vastamisi 8. septembril 2024 UEFA Rahvuste Liiga raames Stockholmis, Friends Arenal. See mäng on osa C-divisjonist, kus mõlemad meeskonnad võistlevad edasipääsu nimel.

Esimese ringi kohtumistes kaotas Eesti kodus Slovakkiale 0-1, mis oli keeruline mäng, kus Eesti ei suutnud oma võimalusi ära kasutada ja lasi ühe värava sisse teisel poolajal​. Rootsi aga alustas turniiri võidukalt, alistades Aserbaidžaani võõrsil 3-1, kusjuures nende ründemäng oli domineeriv ja tõhus.

Rootsi on selge favoriit selles kohtumises, arvestades nende tugevat koosseisu ja FIFA kõrgemat edetabelikohta. Rootsi koduväljak ja edukas algus annavad neile psühholoogilise eelise. Eesti võib siiski üllatada, kui suudab keskenduda kaitsele ja kasutada ära oma kiirrünnakuid.

Mängust on oodata Rootsi domineerimist, eriti palli valdamise ja rünnakute osas. Eesti peamine ülesanne on oma kaitse lukus hoida ning leida võimalusi vasturünnakuteks.

⚽ Kui Eesti suudab Rootsi mängu katkestada ja ise väravavõimalusi luua, võib mäng kujuneda tasavägisemaks, kui kihlveokontorid prognoosivad. ⚽