TASUTA OSALEMISEGA OLYPICKS JALKA VIKTORIIN ⚽ VÕIDA OMALE 20 EUR FREEBET

JALKA VIKTORIIN ⚽

96
Jalka viktoriin Olybet’is! ⚽

Tere, spordihuviline! Kas oled valmis oma ennustusoskusi proovile panema ja auhindu võitma ilma rahalise panuseta? OlyBetis ootab sind OlyPicksi jalgpalli viktoriin, kus saad mängida täiesti tasuta! Liitu, vasta jalgpalliteemalistele küsimustele ja võid võita kuni 20 euro väärtuses tasuta panuseid!

✨ Osalemine on lihtne ja ei nõua mingit deposiiti. Logi sisse oma OlyBet kontole, vasta küsimustele ja iga õige vastus viib sind lähemale võidule.

🏆 Võida tasuta panuseid (freebets): 6 õiget vastust toob 20 euro ja 5 õiget vastust 5 euro väärtusega freebeti. Kõik freebeti netovõidud on pärisrahas ja ilma lisatingimusteta. Kasuta oma sporditeadmisi, et võita suurelt!

PREMIER LEAGUE MÄNGUD

Olypicks küsimused puudutavad 06. oktoobri Premier League mänge:

Jalka viktoriin

Aston Villa vs Manchester United: See võib osutuda üsna tuliseks mänguks, kus Aston Villa, kes on hetkel Premier League’is kõrgel kohal, võtab vastu Manchester Unitedi, kes võitleb esikümnesse pääsemise nimel. Aston Villa on viimastes mängudes näidanud tugevat vormi, võites 5 viimasest 6 matšist, samas kui Manchester United on hädas, olles kaotanud 3 viimasest 6 mängust. Matš toimub Villa Parkil ja algab pühapäeval, 6. oktoobril kell 16:00. Arvatakse, et Aston Villa võib olla mängu võitja, pakkudes 40,4% võiduvõimalust, samas kui Manchester Unitedi võimalus on hinnatud 36,1%-le​.

Brighton vs Tottenham: Siin kohtuvad kaks meeskonda, kelle vahelised mängud on sageli olnud väga tasavägised. Praegu on veel vara ennustada mängu tulemust, kuid see võib kujuneda põnevaks matšiks, kus mõlemad meeskonnad näitavad oma tugevusi ja püüavad võidupunkte koguda. Mäng toimub samuti pühapäeval, 6. oktoobril, ja selle algusaeg on kell 18:30.

Iga mäng pakub oma dünaamikat ja võib liigatabelis olulisi muutusi esile kutsuda.

OLYPICKS JALKA VIKTORIIN

Jalka viktoriin Olybetis

• Jalka viktoriini küsimustele saad vastata Olybeti lehel kuni osalevate mängude alguseni:
    06. oktoober 2024, kell 15:29:59
  • Kui Sul ei ole veel Olybet’is kontot, siis esmalt loo omale konto.
    Konto loomine

• Vasta Olybeti lehel Olypicks tasuta osalemisega viktoriini küsimustele Premier League mängude kohta.
    OLYBET / TASUTA MÄNGUD / Vali soovitud OlyPicks mäng

• Võidetud tasuta panus kantakse sinu OlyBeti kontole 7 päeva jooksul.
    • Tasuta panus kehtib vabalt valitud spordile koefitsiendiga 1.50 või kõrgem.
    • Tasuta panusega saadud netovõit on pärisraha, läbimängimise nõue puudub.

Olypicks Jalka Viktoriini Küsimused ja Vastused

Antud küsimused ja vastuste variandid ootavad sind Olybeti lehel. Siin on meiepoolsed ennustused, kuid rõhutame, et tegelikud mängusündmused võivad kulgeda hoopis teisiti.OlyPicks jalka tasuta viktoriin

1. Aston Villa vs Manchester United: Kas Manchester United lööb esimesel poolajal värava?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Ei
Manchester United on hooaja alguses olnud aeglane skoori tegemisel, eriti võõrsil. Aston Villa kaitse on samuti tugev koduväljakul, mis teeb värava löömise neile keeruliseks esimesel poolajal.

2. Aston Villa vs Manchester United: Kas teisel poolajal lüüakse vähemalt 6 nurgalööki?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Jah
Mõlemad meeskonnad keskenduvad ründemängule, mis sageli põhjustab rohkem nurgalööke, eriti teisel poolajal, kui mängu tempo intensiivistub.

3. Aston Villa vs Manchester United: Kumb meeskond teeb rohkem pealelööke raamide vahele?

• Aston Villa
  • Manchester United
  • Viik

Prognoos: Manchester United
Manchester Unitedil on statistiliselt kõrgem pealelöökide arv raamide vahele võrreldes Aston Villaga, mis viitab nende ründavamale mängustiilile ja paremale viimistlusele.

4. Brighton vs Tottenham: Millal lüüakse esimene värav?

• 00:00-19:59
  • 20:00 – 44:59
  • 45:00 – 90:00+
  • Väravat ei lööda

Prognoos: 20:00 – 44:59
Mängud nende kahe meeskonna vahel on sageli tasavägised, kus esimesed väravad lüüakse tihti esimese poolaja lõpu poole, pärast mängu rütmi stabiliseerumist.

5. Brighton vs Tottenham: Kumb meeskond saab esimese kollase kaardi?

• Brighton
  • Tottenham
  • Mitte kumbki

Prognoos: Tottenham
Tottenhami mängijad on varasemates mängudes näidanud agressiivsemat käitumist, mis võib kaasa tuua varajased kollased kaardid, eriti võõrsilmängudes.

6. Brighton vs Tottenham: Kas Brighton lööb vähemalt 2 väravat?

• Jah
  • Ei

Brightonil on olnud raskusi skoori avamisega hooaja alguses, eriti tugevamate meeskondade vastu nagu Tottenham, mis muudab kahe värava löömise neile keeruliseks.

Pane proovile oma spordialased teadmised ning osale OlyPicks jalka tasuta viktoriinil! 🌟

Jalka viktoriin "MÄNGIMA" nupp

Praegu on Premier League 2024/2025 hooaeg täies hoos. Hetkel juhib liigat Liverpool, kellel on kuue mänguga kogutud 15 punkti. Manchester City järgneb neile 14 punktiga ja samuti on 14 punkti kogunud ka Arsenal. Chelsea hoiab neljandat kohta 13 punktiga. Liiga alumises otsas on Wolverhampton Wanderers, kes on kogunud vaid ühe punkti.

Lähiajal ootavad Premier League’i tiime ees järgmised mängud, mis võivad tabeliseisu oluliselt mõjutada. Seega on huvitavaid mänge ja võimalikke tabelimuutusi kindlasti oodata​.