FREEROLLID

MALTA POKKERIFESTIVAL

MALTA POKKERIFESTIVAL – ONLINE SATELLIITTURNIIRID, VÕIDA €2000 POKKERIPAKETT

Malta pokkerifestival toimub ajavahemikul 24. aprill kuni 01. mai 2023. Sul on võimalus võita läbi online satelliitturniiride pokkeripakett antud festivali ... Loe rohkem
POKKERIFESTIVALID

POKKERIFESTIVALID – KVALIFITSEERU SOODSALT LÄBI ONLINE SATELLIITIDE

Pokkerifestivalid Tallinnas ja Maltal. Osale Olybeti online pokkeritoas satelliitturniiridel ja võida omale pileteid LIVE turniiridele ... Loe rohkem

FREEROLLID

FREEROLLIDKui me räägime pokkerist, siis freerollid on tasuta sissepääsuga pokkeriturniirid. Tänapäeval kutsutakse tihti freerollideks ka selliseid turniire, kus päris 100% tasuta sissepääsu ei ole. Näiteks tuleb sissepääsu saamiseks mängida rahalauas ja koguda reiki. Osadel freerollidel on sissepääs küll 100% tasuta, samas on võimalus teha rebuy juba raha eest.

Paljud toad korraldavad ka spetsiaalseid freerolle, mis on saadaval vaid valitud mängijatele. Näiteks kui liitud pokkeritoaga, siis algul saad piiratud aeg osaleda spetsiaalsetel tasuta sissepääsuga turniiridel. Selliste freerollide eelis on see, et seal on vähem mängijaid ja seega auhindadele väiksem konkurents.

Üldjuhul on freerollid neile, kes mängivad väga madalatel limiitidel. Kui mängija mängib tavapäraselt pokkerit keskmistel või lausa kõrgetel limiitidel, siis reeglina on freerollidel mängimine aja raiskamine. Igale reeglile on muidugi ka erandeid ja mõne freerolli auhinnafond võib olla vägagi ahvatlev.

Freerollid pakuvad ka võimalust ehitada oma bankroll üles täiesti nullist. POKKERI KAMPAANIAD TUBADE JÄRGI


Optibet Kasiino Kampaaniad  
Coolbet kasiino boonused  
Pokkeri kampaaniad - Olybet  
Pokkeri kampaaniad - Paf  

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »