COOLBET POKKER ÜLEVAADE

FREEROLLID

WinTV LIVE POKKERITURNIIR

WinTV LIVE POKKERITURNIIR – SATELLIITTURNIIRID, FREEROLLID

WinTV LIVE pokkeriturniir – võida omale pilet läbi Paf pokkeritoa satelliitturniiride. Tähelepanu, pokkerisõbrad! On aeg koguneda ja panna oma oskused ...
BETSAFE LIVE PASS

BETSAFE LIVE PASS – VÕIDA OMALE €1600 VÄÄRTUSEGA POKKERIPAKETT

Betsafe Live Pass – mängi online pokkerit ja võida omale €1600 väärtusega pokkeripakett LIVE turniiridele ...
TASUTA TURNIIRID

LÕPUTU POKKERI PIDU: IGATUNNISED TASUTA TURNIIRID OPTIBETIS

Tasuta turniirid Optibet pokkeritoas. Avasta lõputu pokkeri pidu Optibetis! Liitu põnevate Round-the-Clock tasuta turniiridega, mis toimuvad iga tund ööpäevas! ...

FREEROLLID

FREEROLLIDKui me räägime pokkerist, siis freerollid on tasuta sissepääsuga pokkeriturniirid. Tänapäeval kutsutakse tihti freerollideks ka selliseid turniire, kus päris 100% tasuta sissepääsu ei ole. Näiteks tuleb sissepääsu saamiseks mängida rahalauas ja koguda reiki. Osadel freerollidel on sissepääs küll 100% tasuta, samas on võimalus teha rebuy juba raha eest.

Paljud toad korraldavad ka spetsiaalseid freerolle, mis on saadaval vaid valitud mängijatele. Näiteks kui liitud pokkeritoaga, siis algul saad piiratud aeg osaleda spetsiaalsetel tasuta sissepääsuga turniiridel. Selliste freerollide eelis on see, et seal on vähem mängijaid ja seega auhindadele väiksem konkurents.

Üldjuhul on freerollid neile, kes mängivad väga madalatel limiitidel. Kui mängija mängib tavapäraselt pokkerit keskmistel või lausa kõrgetel limiitidel, siis reeglina on freerollidel mängimine aja raiskamine. Igale reeglile on muidugi ka erandeid ja mõne freerolli auhinnafond võib olla vägagi ahvatlev.

Freerollid pakuvad ka võimalust ehitada oma bankroll üles täiesti nullist. POKKERI KAMPAANIAD TUBADE JÄRGI


Optibet Kasiino Kampaaniad  
Coolbet kasiino boonused  
Pokkeri kampaaniad - Olybet  
Pokkeri kampaaniad - Paf  

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Betsafe Kasiino Ülevaade
Translate »