TONYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

RISKIVABA JA TASUTA PANUS SPORDIS


RISKIVABA PANUS SPORDIS

RISKIVABA PANUS SPORDISRiskivaba panus tähendab seda, et Sul on võimalus teha panus spordiennustuses ilma oma rahaga riskimata. Sõltuvalt kampaaniast ja pakkumisest, siis riskivaba panus võib kehtida vabalt valitud spordile, või siis mõnele kindlale spordialale. Paraku päris kõik riskivabad panused ei ole just 100% riskivabad, sest saadud võitudele võib kehtida läbimängimise nõue. Üldjuhul spordiennustuses läbimängimise nõue ei ole rohkem kui 6 korda, tavapäraselt on see 2 või 3 korda. Võivad kehtida ka teised piirangud, kus läbimängimise nõuet saab kasutada vaid valitud spordialal. Jälgida tuleb ka seda, et millised on nõuded on panuse koefitsiendile. Reeglina ei tohi läbimängimise nõuete täitmisel panustada nii, kus võit on garanteeritud, näiteks kasutad arbitraažpanust.

Optibet pakub oma mängijatele regulaarselt väga palju spordikampaaniaid, kus auhinnaks on riskivabad panused. Ja mis parim, siis reeglina Optibeti pakutud riskivabade panuste võitudel puudub läbimängimise nõue. Vaata pakkumisi ja võta omale juba täna riskivaba panus spordis.

Tihti jagatakse mängijatele ka tasuta panuseid, mis erinevad riskivabadest panustest sellega, et oma raha panuse tegemisel ei kasutata. Tasuta panuse tegemisel tuleb lihtsalt teha linnuke vastavasse kasti panusesedelil. Kui Sinu tasuta panus võidab, siis üldjuhul saad võiduks vaid netovõidu, see tähendab, et algset panust ei tagastata. Samas on ka selliseid tasuta panuseid, kus saad võidu korral nii algpanuse kui netovõidu mõlemad.


Boonused.org reklaamib parimaid spordiennustuse kampaaniad ja boonuspakkumisi. Lisaks leiad meie lehelt kasiino, bingo ja pokkeri boonused. Leia parimad spordiennustuse pakkumised – riskivabad ja tasuta panused, tasuta boonusraha, tasuta ennustusmängud ja palju muud põnevat.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

LYRA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »