FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIRID

Postitusi pole.

MIS ON FANTASY SPORTS aka FANTAASIASPORT

Fantasy Sports tasuta turniirid, on 100% tasuta sissepääsuga, kus auhinnad on pärisrahas.

FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIRID

Fantasy Sports on online keskkonnas mängitav turniir, kus iga mängija saab osaleda oma loodud võistkonnaga. Sinu eesmärk turniiril on lihtne, kogu kõige rohkem punkte ja võida turniir.

Turniir on seotud reaalsel päriselus toimuval spordisündmusel ja Sinu võistkond saab punkte vastavalt sellele, mida Sinu valitud mängijad päriselus saavutavad.

Kõik võistlejad turniiril saavad algul võrdse suurusega eelarve, mida on võimalik kasutada sportlaste ostmiseks oma võistkonda. Sportlaste väärtus sõltub sellest, kui head mängijad nad päriselus on. Mida edukam sportlane, seda kõrgem on tema hind.

Reeglina tuleb üks mängija määrata kapteniks ja üks abikapteniks. Võivad kehtida erandid, see sõltub iga turniiri reeglitest. Kapten ja abikapten teenivad tavamängijatest rohkem punkte, samas on ka nende ostuhind kõrgem.

KUIDAS MÄNGIDA

Fantasy Sports tasuta turniirid pakuvad mängimist 100% tasuta. Sissemakset tegema ei pea. Üldjuhul saadud võitudel puudub läbimängimise nõue.

Kui soovid, siis võid alustada väga lihtsalt. Lihtsalt vali omale sobiv Fantasy Sports turniir ja vajuta “Mängi”. Seejärel vali “Automaatne lõpuni viimine” ja kõik väljad täidetakse Sinu eest automaatselt. Seejärel lihtsalt kinnita osalemine ja oledki oma tiimiga turniiril võistlemas.

olybet fantasy sports f1 300x195 1Loomulikult saad soovi korral teha kõik valikud manuaalselt. Sul on võimalus valida oma võistkonda mängijad vastavalt eelarvele.

Igal turniiril on kindlad reeglid. Kaua mäng kestab ja kuidas jaguneb auhinnafond. Milline on turniir punktisüsteem ja mitme võistkonnaga saab iga mängija osaleda. Lisaks erinevad detailid võistlusel osalemise ja võistkonna loomise kohta.

Kui plaanid mõnel turniiril osaleda, siis tasub vaadata üle ka antud turniiri punktisüsteem. Punktisüsteem sõltub spordialast. Jalgpalli puhul on reeglina väga palju erinevaid faktorid, mille eest võib saada nii pluss- kui miinuspunkte. Näiteks kui Sinu mängija saab punase kaardi või lööb omavärava, siis võid olla kindel, et sealt tulevad miinuspunktid.

FANYASY SPORTS SÕBRALIIGA. Lisaks on mängijatel võimalus luua päris oma Fantasy Sports turniir. Vali Fantasy Sports lehel “Liitu sõbraliigaga” ja seejärel “Loo uus liiga”. Turniiri loomisel tuleb valida spordiala, liiga nimi, kirjeldus, sisseostu summa, auhinnafond ja reeglid. Lisaks tuleb valida, kas turniir on avalik või privaatne. Sõbraliiga valik on saadaval Olybet’is.

KUS MÄNGIDA

Eestlased saavad osaleda Fantasy Sports turniiridel Olybet’i ja PAF’i online kihlveokontorites.

Üldjuhul algab turniiridele sisseost kahest eurost. Aeg-ajalt on saadaval ka fantasy sports tasuta turniirid (freerollid). Regulaarselt toimuvad ka satelliitturniirid, kus auhinnaks on Fantasy Sports turniiripiletid.

Sõltuvalt turniirist, siis saad osaleda ühel turniiril mitme võistkonnaga, mis annab Sulle suurema võimaluse edetabelis kõrge kohta saavutada. Rohkem infot Fantasy Sports kohta leiad SIIT.

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »