POSIDO SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

POSIDO SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

POSIDO Spordiennustus Plussid

  • Regulaarselt saadavad erinevad spordiennustuse pakkumised
  • Iga nädal võimalus saada cashback boonus
  • Spordisündmuste koefitsiendid on igati tasemel
  • Mitmekesised panustamisvõimalused
  • Kasutajasõbralik ja kiire veebiplatvorm
  • Tasemel klienditeenindus; 24/7 live chat

POSIDO Spordiennustus Miinused

  • Kuigi saadaval on regulaarsed kampaaniad, siis uusi kampaaniaid lisatakse harva
  • Puudub spordisündmuste live stream
Posido Spordiennustus Screenshot Posido Spordiennustus Screenshot Posido Spordiennustus Screenshot

Posido LogoPosido on 2022. aastal loodud online kasiino ja spordiennustuse platvorm, mille graafika ja disain on tugevalt mõjutatud Vana-Kreeka merejumala Poseidoni teemast. Esimesel külastusel köidab platvorm tähelepanu oma interaktiivse ja visuaalselt kauni disainiga, mis viib mõtted sügavale ookeanile. Platvorm pakub rikkalikku valikut üle 2000 kasiinomängu ning lisaks on olemas ka spordiennustuse sektsioon, kus saab panuseid teha erinevatel spordialadel nagu korvpall, tennis, jalgpall, e-sport jne.

POSIDO SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADEPosido online kihlveokontoris on üllatavalt suur valik spordialasid ja turge koos atraktiivsete koefitsientidega, mis peaks pakkuma hasartmängu kogemust nii algajatele kui ka kogenud panustajatele.

Spordi Kategooriad

Valikus on mitmed spordiennustuse kategooriad ning lisaks ka livebet ehk reaalajas panustamine. See võimaldab panustajatel reaalajas mängusündmustes osaleda ja oma valikuid jooksvalt kohandada.

Konto loomine & Kiired Väljamaksed

Posido erineb paljudest teistest platvormidest, kuna tegemist on kiirkasiinoga. See tähendab, et algul pole vaja kontot luua. Esmane sissemakse tehakse läbi pangalingi, mis automaatselt loob mängija eest konto.

Väljamaksete osas on Posido väga paindlik, pakkudes kiireid väljamaksevõimalusi. E-rahakottide maksed toimuvad peaaegu koheselt, samas krediitkaardimaksed võivad võtta veidi kauem aega, kuna need tuleb pangas menetleda.

Klienditeenindus

Kiire ja professionaalne klienditeenindus on veel üks Posido platvormi tugevusi. Kogenud meeskond aitab klienti kõigis küsimustes ja probleemides, muutes kogemuse võimalikult meeldivaks.

Kokkuvõtteks

Posido on hea valik nii spordiennustuse kui ka kasiinomängude fännidele. Selle platvormi tugevateks külgedeks on lai valik, kiired tehingud ja professionaalne klienditeenindus. Kui soovid leida innovatiivset ja kasutajasõbralikku spordiennustuse saiti, siis Posido võib olla just see, mida otsid.

POSIDO SPORDIENNUSTUSE BOONUSED

Eesti seaduste kohaselt on spordiennustuste tegemine lubatud alates 18. eluaastast ja kasiinos mängimiseks peab olema vähemalt 21-aastane. Kui oled juba varem teinud oma Posido kontole sissemakse, siis antud kampaanias osaleda ei saa. Samuti ei saa boonust aktiveerida, kui sissemakse on tehtud läbi Netelleri või Skrilli.

Posido spordiennustuse tervitusboonus on suunatud just uutele mängijatele ja seda on üsna lihtne kasutada. Kõigepealt tuleb teha esimene sissemakse, mille minimaalne summa peab olema 20 eurot.

Spordiennustuse tervitusboonus on 100% kuni 100 eurot.
Maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse 100 eurot.


Boonuse aktiveerimiseks pead panustama oma esialgse sissemakse vähemalt ühe korra, koefitsiendiga 1.5 või rohkem.
Kui panused on lahendatud, lisatakse boonus automaatselt Sinu Posido kontole. Kui sa ei soovi boonust, on sul võimalus see tühistada oma konto “Minu boonus” sektsioonis.

Väljamakse tegemiseks peavad panustamisnõuded olema täidetud.
Sissemakse + saadud boonus tuleb panustada spordis läbi 6 korda.
Arvesse lähevad panused koefitsiendiga 2.0 või kõrgem. Mitmikpanuse korral peab olema iga sündmuse koefitsient 1.50 või kõrgem.
Panustamisnõuetes ei lähe arvesse händikäp, üle/alla, mõlemad skoorivad, paaritu/paaris, väljamakstud, süsteemsed ja tasuta panused. Samuti ei kvalifitseeru kasiino, live kasiino ja virtuaalspordi panused.
Väljamakstud panused on need, mille sa enne sündmuse lõppu rahaks muudad, et kas kasumit võtta või kaotust vähendada.

Mõned panusetüübid, nagu händikäp ja üle/alla panused, ei lähe arvesse.

Panustamisnõuded peavad olema täidetud 30 päeva jooksul, muidu boonus aegub. Maksimaalne panuse summa, mida arvesse võetakse, on 50 eurot ja ainult esimene panus iga valitud sündmuse kohta läheb arvesse.


INFO: POSIDO SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE

Kihlveokontor: POSIDO
Veebilehe aadress: https://posido.com/ee/
Asutatud aastal: 2022
Registreeritud riigis: Eesti
Tervitusboonus: 100% KUNI €100
Omab Eestis tegevuslitsentsi: Jah
Sissemakse valikud: Zimpler > Swedbank, Coop Pank, LHV, Luminor
Väljamakse valikud: Zimpler > Pangalink

POSIDO SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD

POSIDO SPORDIENNUSTUSE TERVITUSBOONUS

POSIDO SPORDIENNUSTUSE TERVITUSBOONUS 100% KUNI €100

Posido spordiennustuse tervitusboonus 100% kuni €100! Oled jõudnud õigesse kohta, kui otsid usaldusväärset spordiennustuse platvormi koos ahvatleva tervitusboonusega ...
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jalla Casino suur banner
Translate »