Kategooria - X3000 Sport

X3000 SportX3000 Sport on uuenduslik ja kasutajasõbralik online spordiennustuse platvorm, mis pakub spordisõpradele võimalust panustada mitmesugustele spordialadele ja sündmustele üle maailma. See on osa X3000 brändist, mis algselt tuntud kui No Account Bet, ja on tänaseks saanud tuntust tänu oma kõrgele koefitsientide tasemele ja laiale ennustusvalikule. Tänu oma tihedale seosele PAF-iga, jagab X3000 Sport samu kõrgelt hinnatud koefitsiente, pakkudes panustajatele konkurentsivõimelisi võimalusi.


X3000 Sport toetab mitmekülgset spordiennustuste kategooriat, sealhulgas populaarseid spordialasid nagu jalgpall, korvpall ja tennis, aga ka vähemtuntud alasid, pakkudes erinevaid panustamisvõimalusi alates matši tulemusest kuni eripanusteni. Live spordiennustus on samuti platvormi oluline osa, võimaldades mängijatel teha panuseid reaalajas toimuvatele mängudele.


Registreerimisprotsess X3000 Spordis on kiire ja turvaline, kasutades Eesti isikutuvastusmeetodeid nagu Smart-ID, ID-kaart ja Mobiil-ID.

Translate »