Kategooria - Ninja-sport

NINJA SPORT KAMPAANIAD

Ninja Sports LogoAlates augustist 2020 on Ninja online kihlveokontor spordiennustajatele avatud. Spordiennustajaid ootab vahva tervituspakkumine ja palju spordisündmusi ning väga head koefitsiendid.

NINJA SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD VÕIDUDKui Sulle meeldib teha live (reaalajas) spordipanuseid, siis on selleks Ninja kihlveokontoris kõik võimalused olemas. Live stream küll puudub, aga loodetavasti lisatakse ka see funktsioon.

NINJA SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD LADYVaata kindlasti, mida pakuvad Ninja spordiennustuse kampaaniad, et saada ennustuste tegemise kõrvale võimalikult palju lisaväärtust. Kampaaniaid ei ole palju, see-eest üldjuhul on nad soodsate tingimustega.

Kui Sulle on olulised väga täpsed panustamise reeglid iga spordiala kohta, siis leiad need Ninja lehelt kõige alt, valides “Panustamise reeglid”.

Ninja pakub oma mängijatele ka väga head online kasiinot. Kontot eraldi registreerida ei ole vaja, lihtsalt tee sissemakse ja alusta mängimist. Väljamaksed toimivad reeglina väga kiirelt.

Translate »