sport uudised Betsafe pokker Ninja-sport Olybet-sport Optibet-sport Paf-sport Sport Tonybet-sport Vivatbet-sport X3000 Sport

MIKE TYSON VS JAKE PAUL: AEGUMATU LEGEND KOHTUB YOUTUBE’I TÄHEGA 🥊

MIKE TYSON VS JAKE PAUL

Mike Tyson vs Jake Paul!

2024 suvi toob endaga kaasa ühe kõige kõmulisema poksilahingu viimaste aastate jooksul, kui YouTube’i staar Jake Paul astub ringi endise raskekaalu maailmameistri Mike Tyson’i vastu. Võitlus, mis toimub 19 aastat pärast seda, kui “Iron Mike” viimati profina võistles, on tekitanud palju vastukaja ja erinevaid arvamusi spordimaailmas.

Info Jake Pauli ja Mike Tysoni 2024. aasta matši kohta:

 • Toimumise kuupäev: Laupäev, 20. juuli 2024
 • Asukoht: AT&T Stadium, Arlington, Texas
 • Ülekande platvorm: Otseülekanne globaalselt, eksklusiivselt Netflixis
 • Võistlusklass: Raskekaal
 • Saali mahutavus: 80,000 istekohta
 • Osalejad: Jake “El Gallo” Paul (9-1, 6 KOs) vs Mike “The Baddest Man on the Planet” Tyson (50-6, 44 KOs)

Kihlveokontorite Koefitsiendid

Kihlveokontor Jake Paul Mike Tyson
Olybet 1.41 2.77
Optibet 1.57 2.12
Paf 1.28 3.35
Betsafe 1.40 2.60
Tonybet 1.45 2.55
Ninja 1.44 2.57
VivatBet 1.37 2.896
X3000 1.28 3.35

Antud kihlveokontorite koefitsientide põhjal peetakse matši üsnagi suureks favoriidiks Jake Pauli. Koefitsientide järgi on Jake Pauli võiduvõimalus kõrgem igas kihlveokontoris, peegeldades kihlvedude maailma usku tema võimekusse võita Mike Tysonit. Näiteks, madalaim koefitsient Jake Pauli võidule on 1.28 (Paf ja X3000), samas kui kõrgeim koefitsient Mike Tysoni võidule on 3.35 (samuti Paf ja X3000), mis näitab, et Tyson peetakse selgeks autsaideriks. Selline koefitsientide erinevus rõhutab veelgi, et Jake Pauli peetakse selle matši selgeks favoriidiks.

Jake Pauli Tee Poksi Tipu Poole

Mike Tyson vs Jake Paul

Jake Paul on Ameerika sotsiaalmeedia isiksus, YouTuber ja professionaalne poksija, kes on tuntud oma mitmekülgsete ettevõtmiste poolest. Alustanud oma karjääri Vine’is ja hiljem YouTube’is, kus ta lõi sketše ja vloge, on ta kiiresti tõusnud üheks kõige jälgitumaks ja polariseerivamaks kuulsuseks internetis. Jake on hiljuti teinud nime ka poksimaailmas, saavutades järjestikuseid võite mitmete tuntud vastaste üle, sealhulgas endiste UFC võitlejate vastu. Tema üleminek sotsiaalmeediast professionaalsesse poksiringi on tekitanud palju kõneainet ja vastukaja nii fännide kui ka kriitikute seas.

 • Alustades karjääri YouTube’i platvormil, on Jake Paul näidanud, et ta suudab edukalt üle kanda oma kuulsust poksimaailma.
 • Tema rekord professionaalses poksiringis on muljetavaldav, olles võitnud 9 matši 10st, sealhulgas märkimisväärseid nokaut võite endiste UFC tähtede üle.

Mike Tyson: Legend Naaseb

Mike TysonMike Tyson, tuntud ka kui “Iron Mike”, on legendaarne Ameerika endine professionaalne poksija, kes valitses raskekaalu divisjoni 1980ndate lõpus ja 1990ndate alguses. Ta sai noorimaks raskekaalu maailmameistriks ajaloos, võites tiitli 20-aastaselt, ja on tuntud oma jõulise poksistiili ja kiirete nokautide poolest. Tysoni karjäär oli täis dramaatilisi võite ja vastuolulisi hetki, sealhulgas tema kurikuulus kõrvahammustamise intsidendi Evander Holyfieldiga. Pärast poksimisest taandumist on Tyson jätkanud avalikkuse ees olemist läbi mitmesuguste ettevõtmiste, sealhulgas podcasti “Hotboxin’ with Mike Tyson” ja rollide erinevates filmides ning televisioonis, säilitades oma kuulsuse nii spordis kui ka meelelahutuses.

 • Mike Tyson, kes on poksiringis viimati võistelnud 2005. aastal, teeb ootamatu naasmise, et astuda vastu Paulile.
 • Vaatamata oma vanusele (58 aastat matši ajal) ja viimaste aastate piiratud aktiivsusele poksiringis, on Tysoni naasmine tekitanud suurt huvi.

Mike Tyson on olnud seotud mitmete skandaalide ja vastuolulistega oma karjääri jooksul.

Siin on lühidalt mõned neist:

 • 1986-1995: Tysoni abielu Robin Givensiga sai palju meediatähelepanu, eriti pärast seda, kui Givens kirjeldas nende abielu kui “puhast õudust” ja väitis, et Tyson oli füüsiliselt vägivaldne.
 • 1992: Tyson mõisteti süüdi vägistamises ja mõisteti kuueks aastaks vangi, millest ta vabastati kolme aasta pärast hea käitumise tõttu.
 • 1997: Tysoni kõige kurikuulsam skandaal toimus matšis Evander Holyfieldiga, kus Tyson hammustas Holyfieldil kõrvast tüki välja, mis viis Tysoni diskvalifitseerimiseni ja ajutise poksilitsentsi kaotamiseni.
 • 1999: Tysonit süüdistati Marylandis kahes vägivallakuriteos pärast liiklusvaidlusest põhjustatud kaklust, mis viis lühiajalise vangistuseni.
 • 2000ndad: Tysonit on korduvalt süüdistatud narkootikumide kuritarvitamises ning ta on samuti vahistatud seoses joobes juhtimisega.
 • 2003: Tyson esitas pankroti, väites, et ta oli 300 miljonit dollarit võlgu, hoolimata sellest, et teenis oma karjääri jooksul üle 300 miljoni dollari.

Need skandaalid ja vastuolud on mõjutanud Tysoni mainet nii ringis kui ka väljaspool seda, kuid hiljem elus on ta teinud märkimisväärseid pingutusi oma elu ja maine parandamiseks, sealhulgas esinedes filmides, televisioonis ja oma podcastis.

Profiilne Võitlus Või Ekshibitsioon?

 • Võitluse formaat on veel lõplikult kinnitamata, kuid korraldajaid ja osapooli huvitab rohkem professionaalne matš kui lihtsalt näidismatš.
 • Vaatamata mõningatele aruteludele ekshibitsioonimatši üle, soovivad korraldajad, et see meenutaks tavalist profipoksi kohtumist.

Treeningud ja Ettevalmistused

 • Jake Pauli pidev areng ja treeningud on teinud temast ohtliku vastase igale poksijale.
 • Mike Tyson, hoolimata oma vanusest ja hiljutistest füüsilistest piirangutest, valmistub intensiivselt, et näidata, et ta on endiselt võitlusvalmis.

Sportlaste ja Ekspertide Arvamused

Matš on tekitanud arutelu spordimaailmas, kusjuures mõned näevad seda kui põnevat meelelahutuslikku sündmust, samas kui teised tunnevad muret selle legitiimsuse ja võimalike ohtude pärast, mida see võib endast kujutada vanemale võitlejale nagu Tyson. On märgatav, et Tysonil on toetajaid, kes meenutavad tema võimetlikkust ja karismaat, mis on teinud temast spordiikooni. Samas on ka neid, kes kritiseerivad ideed, et 58-aastane endine meister astub ringi palju noorema vastasega, rõhutades sportliku aususe ja turvalisuse tähtsust​​.

 • Paljud spordimaailma tegelased on väljendanud muret Tysoni naasmise pärast, arvestades tema vanust ja füüsilist seisundit.
 • Samal ajal tunnistavad paljud, sealhulgas promootor Eddie Hearn, matši suurt meelelahutuslikku väärtust ja ootavad huviga selle toimumist.

See matš ei ole mitte ainult põlvkondade kokkupõrge, vaid ka stiilide ja ajastute vastasseis. Publik võib oodata pingelist ja meelelahutuslikku lahingut, kus mõlemad võitlejad annavad endast kõik, et tõestada oma üleolekut poksiringis.


Järeldus

Jake Pauli ja Mike Tysoni matš on rohkem kui lihtsalt poksikohtumine; see on sündmus, mis ületab spordi piire, pakkudes meelelahutust ja äratades huvi mitmesugustes vaatajaskondades. Kuigi on palju küsimusi ja muresid, ei saa eitada selle võitluse potentsiaali olla üks aasta vaadatuimaid spordisündmusi.

Jake Pauli ja Mike Tysoni matši ümber keerlev elevus ja debatt kinnitavad, et see kohtumine on rohkem kui lihtsalt võitlus – see on ajastute kokkupõrge, mis meelitab ligi nii traditsioonilise poksimaailma austajaid kui ka uue meedia jälgijaid. Olenemata tulemusest, on see juba praegu kirjutanud end spordiajalukku kui sündmus, mis ületab spordi piirid, pakkudes vaatemängu, mis räägib võitlusvaimust, põlvkondadevahelisest vastasseisust ja muutuvast meelelahutusmaailmast​.
Postitusi pole.
soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE
Translate »